Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
kaprale
Opublikował Wiadomość
blokowy_3m
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

Cytat:
No jeśli te trzy "megahity" Pana Pasikowskiego (z całym szacunkiem dla kunsztu tego reżysera) są wg. Pana obiektywne i opiniotwórcze to gratuluję gustu ( lecz o gustach się przecież nie dyskutuje) - ja do kolekcji dorzuciłbym jeszcze tak opiniotwórczy tabloid jak "NIE" (również nie grzeszy poprawną polszczyzną).


Panie Kolego! Obraża mnie Pan ale zdzierżę to ponieważ mam świadomość, że prawdopodobnie próbuje Pan mnie sprowadzić do swojego poziomu. Więc nic to. Po drugie "NIE" jest jest tygodnikiem, a termin tabloid stosuje się przeważnie do dzienników, drugim kryterium tabloidu jest format edycyjny 40x27 cm. W obu przypadkach "NIE" tego wymagania nie spełnia. Poza tym w "NIE" mamy doczynienia z polszczyzną niegorszą od znajdowanej w innych gazetach.


Cytat:
lecz to tylko żołnierzyki ZSW


Niezależnie od tego jak są i czy w ogóle są wychowani noszą mundur, złożyli przysięgę więc są to żołnierze. W macierzystej jednostce zwraca się Pan do swoich żołnierzy per "żołnierzyki", a może "szweje"?
Bezwzględnie zgadzam się z opinią, że wojsko napewno nie powinny rozpoczynać procesu wychowywania. Od tego jest rodzina i szkoła. Ale to już zupełnie inna bajka.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   




Proponuję do brzegu :efendi2:
 
 
JaĆwInG 
4



Wiek: 63
Dołączył: 10 Lut 2005
Posty: 220
Skąd: 34U 625210E 5995642N
Wysłany: Sro 05 Kwi, 2006   

I tak oto Mr. blokowy_3m przez jakieś czcze dysputy (udowadnianie kto tu jest na wyższym(niższym) poziomie, wyższości "NIE" nad np. "FAKTEM" itp.) zaciemniliśmy meritum sprawy... W tej materii w pełni popieram Pana PE... Nie chce mi się wprost już na ten temat z Panem polemizować Panie "blokowy_3m" - dalszą "dyskusję" uważam za bezprzedmiotową...
Serdeczne pozdro ...
_________________
... "Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany . .. - własna maksyma dowódcza
- pozdrowienia z Jaćwieży(SuDoViI)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group