Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Utrata pamięci w playerze mp4
Opublikował Wiadomość
Rasyesion 
4
st. mat pchor. w rezerwie



Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 200
Skąd: Gniew
Wysłany: Pią 26 Maj, 2006   Utrata pamięci w playerze mp4

Wlaśnie... kupiłem player mp4 o pojemności 1G ... wszystko działalo dobrze do czasu formatu dysku-urządzenia mp4 ... zamiast 1G mam 115 MB .... fajnie co ?

może ktoś wie w czym problem? uszkodzenie mechaniczne pamięci czy oprogramowania? ... a może kupiłem bubla...

Pozdrawiam Piotr W.
_________________
...chciałbym aby moi dowódcy mówili "za mną" a nie "na przód"... Ja chcę być taki...
 
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Czw 01 Cze, 2006   

Rasyesion, Możesz podać więcej danych: nazwa i typ tego playera? Może sformatowałeś nie na FAT?

:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 16005
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   

Format FAT 16, ale pewnie już dawno to zrobiłeś. :)
http://forum.idg.pl/index...showtopic=36305
http://ateneum.pl/opis_sp...azwa=Odtwarzacz
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Rasyesion 
4
st. mat pchor. w rezerwie



Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 200
Skąd: Gniew
Wysłany: Pią 02 Cze, 2006   

Oczywiście że FAT ... standardowy mp4 player pod marka SONY-ale kupiłem go w chinachi na allegro identycznesa pod innymi nazwami... pewnie to jakaś lipa...
_________________
...chciałbym aby moi dowódcy mówili "za mną" a nie "na przód"... Ja chcę być taki...
 
 
 
hakrator
3



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 101
Wysłany: Nie 04 Cze, 2006   

ściągnij ze strony producenta program do formatowania i flashowania o ile znasz producenta a on to oferuje. miałem ostatnio dwa odtwarzacze HP których nie można było formatować jak normalne pamięci masowe.po sciągnięciu aplikacji producenta i zmianie firmware juz było ok.

jesli nie wiesz kto jest producentem musisz playera rozebrać i sprawdzić po chipie na którym jest oparte urządzenie lub na płytce drukowanej powienien być umieszczony symbol

pozdro
 
 
Rasyesion 
4
st. mat pchor. w rezerwie



Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 20 Lut 2005
Posty: 200
Skąd: Gniew
Wysłany: Nie 04 Cze, 2006   

hakrator napisał/a:
ściągnij ze strony producenta program do formatowania i flashowania o ile znasz producenta a on to oferuje. miałem ostatnio dwa odtwarzacze HP których nie można było formatować jak normalne pamięci masowe.po sciągnięciu aplikacji producenta i zmianie firmware juz było ok.

jesli nie wiesz kto jest producentem musisz playera rozebrać i sprawdzić po chipie na którym jest oparte urządzenie lub na płytce drukowanej powienien być umieszczony symbol

pozdro


to wszystko nic nie pomogło..
_________________
...chciałbym aby moi dowódcy mówili "za mną" a nie "na przód"... Ja chcę być taki...
 
 
 
hakrator
3



Dołączył: 27 Cze 2005
Posty: 101
Wysłany: Pon 05 Cze, 2006   

jeśli nie da się ponownie wgrać firmware to może znaczyć że nastąpiło uszkodzennie flasha który odpowiedzialny jest obsługe programową urządzenia.ewentualnie uszkodzony został interface i teraz nie ma komunikacji. jeśli jest na gwarancji to oddaj a jak nie to czeka cie szukanie w necie z nadzieja że ktos miał podobny problem i się z nim uporał. nie mając robebeszonego urządzenia na stole nie jestem w stanie podsunąć więcej pomysłów.możesz sie pobawić programami do odzyskiwania partycji lub partycjonowania, może to coś da. na wszelki wypadek poszukaj na stronie producenta w dziale Troubleshooting czy nie ma wzmianki na ten temat.Możesz również napisać do producenta opisując zaistniały problem. Z pewnością dadzą ci jakąś odpowiedź.W obu rzypadkach wymagany bedzie raczej j.angielski.

pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group