Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga!!! - dotyczy Avatarków
Opublikował Wiadomość
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Sob 12 Lut, 2005   Uwaga!!! - dotyczy Avatarków

Witam !!!


Panowie, prośba moja jest następująca :

Proszę pamiętać , że przy wstawianiu avatarków wymiary ich nie mogą być większe jak 120 x 120 pikseli . Jezeli ktoś ma problem ze zmniejszeniem , proszę się zwracać do mnie - pomogę .

Pozdrawiam :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lut, 2005   Re: Uwaga!!! - dotyczy Avatarków

Mąrek robi to Świetnie :!:
Popatrzcie na mój avatarek :!: M@rek go ,,podczyścił", skanowany był przeze mnie, wyglądał nie za bardo
M@rek, jeszcze raz Ci dziękuję :gent:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Lut, 2005   

Chyba zauważyłeś, że Admini i moderatorzy mają swoje avatarki.
Kady użytkownik może skorzystać ze wzoru lub stworzyć swój, użyć obrazka, zdjęcia, coś zeskanować...
Co do znaczka, jaki ma M@rek lepiej się nie wychylaj ;)
Pozdrawiam, wymyśl sobie coś ładnego a ciekawego i oryginalnego. :gent:

Nie wiem jak to jest z avatatkami innych użytkowników, którzy sami wymyślili swoje. Wydaje mi się, że trzebaby ich poprosić o pozwolenie na skopiowanie, może M@rek się wypowie :?:
Nie spotkałem się z tym zagadnieniem, ale krótko jestem na Forum :cry:
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005   

Witam :gent:


colonel napisał/a:
jakim programikiem to zrobic? czy wzór taki jak ma Marek, oraz "inni" jest "zastrzezony" ?


He he he ..... colonel :mrgreen: , do wykonania takiego Avatarka możesz użyć programu graficznego, jest ich kilka np. Corel x.xx , Adobe Photoshop. PhotoImage oraz inne. Ja "siedzę " w Adobe Photoshop :mrgreen: .
Animowane postacie obrabiam w programie o nazwie GIF Animator.

Czy wzór jest zastrzeżony ???

hmmmmm... :-o jak zapewne zuważyłeś , Administratorzy mają znaczki w kolorze podchodzącym ( pod złoty), natomiast Moderatorzy ( niby stalowy ). Właściwie to Prawie emeryt chyba napisał to co trzeba.

Zatem raczej ...... no wiesz :nie2: ;) Chyba lepiej niech tak zostanie, jak jest. Sam nie mogę sie wypowiadać do końca, jest nas Moderujących Forum trochę więcej. Zresztą pomysłów na swój niepowtarzalny avatarek można mieć dużo. Potem tylko zabawa w programie graficznym :mrgreen:

Jeżeli chcesz mogę Ci pomóc w wykonaniu jakiegoś fajnego , lecz aby nie zaśmiecać Forum postami - zapraszam na PW

Pozdrawiam :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
HaKaT 
5
Sojusz Ogame 15 uni



Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 330
Skąd: Szczeciński ZmechoL
Wysłany: Pon 14 Lut, 2005   

Jesli chodzi o wzor to dla mnie jak dla ptaka. jednak uwazam ze latwo jest obecnie odroznic adminow i moderatorow - charakterystyczne avatarki. Aczkolwiek przyszlosciowo czemu nie. Wszyscy tylko w okreslonych kolorkach :)

Marku mam pomysl. Niech wysylaja SMS pod nr 7551 i bedziesz robil avatarki buehehehehe - uslugi kosztuja :lol: . A przy okazji zarobisz troszke :)

To oczywiscie zart. :lol:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group