Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
lotnictwo
Opublikował Wiadomość
rex
Gość
Wysłany: Sro 25 Sie, 2004   lotnictwo

Jestem zainteresowany wymianą wydawnicw lotniczych,morskich i wojskowych. Czasopisma, książki, zdjęcia. Na początek mogę wymienić archiwalne TBU, luźne numery "SP" "L+K" "AERO REVUE"(Czechy) "Fliger Revue" "Krylia Rodiny" BSP oraz inne wydawnictwa na obecnie wydawane ksiażki,TBU,wydawnictwa(samoloty).
kontakt:
cezarit@poczta.onet.pl
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sty, 2005   lotnictwo - Gość

Z przyjemnoscia udostępnię płytę reklamową BAE Systems dotyczącą (nieodżałowanego) GRIPENA. Jeśli jesteś zainteresowany - proszę o wiadomość prywatną.
 
 
Qchar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Mar, 2005   

Miło, że powostał taki temat, ale chciałem nadmienić, że dalej nasze lotnictwo przypomina bardziej skansen niż nowoczesne bazy lotnicze. owszem jest kilka fajnych samolotów, ale większość to antyki. jak np.: AN 28 itd. czy poczciwy MI 2. dobre maszyny ale chyba ich czas przeminął...
 
 
Dejmoss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   

No tak, nasze lotnictwo to skansen. Czesi w tej dziedzinie są znowu od nas lepsi o krok, jak chciażby w motoryzacji. Mimo wszystko wspomnę tylko uroki latania na An - 2, Kolibrach, Zlinach, Wilgach. Obecnie nie wiem na czym latają w aeroklubach ? Czy jest coś nowego co zastąpiłoby wymienione samoloty ?
Pozdrawiam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group