Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Atak "konia"
Opublikował Wiadomość
zolnierz1109
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lut, 2005   Atak konia

Jeżeli p. kpt. K. chce wciągać nas, żołnierzy jednostki 1109 w swoje brudne i niegodne oficera działania to niech ma świadomość, że nie akceptujemy tego typu postaw i metod. Trzeba mieć honor aby wysłuchać słów krytyki i wziąć się do pracy, a nie wylewać zwoje żale w tak haniebny sposób. Panie kapitanie. My nie utożsamiamy się z panem. To, co pan robi to jest zwykłe świństwo.

Żołnierze JW 1109
 
 
zolnierz1109
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lut, 2005   Atak konia

Wymagający przełożony jest niestety narażony na to, że wśród podwładnych znajdzie sie taki, który zamiast pracować i wywiązywać się z obowiązków będzie starał się zdyskredytować przełożonego - tak przecież łatwiej. To chamstwo. Dla osiągnięcia swoich płytkich celów oskarża wszystkich wkoło o nieuczciwość, obwinia różne instytucje jak w tym przypadku, byleby nie przyznać się do własnych błędów.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lut, 2005   Re: Atak konia

zolnierz1109 napisał/a:
Jeżeli p. kpt. K. chce wciągać nas, żołnierzy jednostki 1109 w swoje brudne i niegodne oficera działania to niech ma świadomość, że nie akceptujemy tego typu postaw i metod. Trzeba mieć honor aby wysłuchać słów krytyki i wziąć się do pracy, a nie wylewać zwoje żale w tak haniebny sposób. Panie kapitanie. My nie utożsamiamy się z panem. To, co pan robi to jest zwykłe świństwo.

Żołnierze JW 1109


Przypomina mi się masówka: My, chłopi polscy nie zgadzamy się z imperialistycznymi zakusami pogrobowców z Bonn na nasze Ziemie Zachodnie.
Pisz człowieku w swym imieniu. I nie rzucaj niesprawdzonych oskarżeń na kogoś.
Nie mnóż postów pisząc jeden pod drugim. Robisz bałagan. Zawsze możesz post swój zmienić.

Zastanawiam się czy jesteś prowokatorem czy tym czymś :-o :???:

Dlaczego piszesz JW cośtam? Wszak nazwy jednostek brzmią ładniej i nie są niejawne. Może o tym nie wiesz :?:
 
 
grossiwy
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lut, 2005   

Jeśli przełozony myśli że efekt jego pracy zależy li tylko i wyłącznie od niego samego to niech poprosi Panią Zosie, Krysię itd. o kartkę papieru i napisze
Wypowiadam stosunek słuzbowy...

Niech ktoś mu wreszcie powie, że efekt pracy zależy od jego podwładnych i w stosunku do nich powinien być sprawiedliwy, obiektywny a co najważniejsze szczery.
Mam dobrego Dowódcę i cieszę się z tego.
Nie wszyscy oficerowie są źli - zapewniam.

:gent: Pozdrowienia.
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Lut, 2005   do postu kontrującego

Nawiązując do postu zamieszczonego w tym dziale, a traktującego o nieprawdziwych informacjach na temat dowódcy Janoli.
Otóż odpowiadam:
- komputerek owszem - można mieć w domu - ale nie służbowy tylko prywatny;
- obiadki na Drawsku - ludzie z innych jednostek stacjonujących onegdaj z Janolami na poligonie dobrze też wiedzą jakie to były obiadki i dla kogo;
- prezenty - jasne - choćby podarunki dla przełożonych z dawnej struktury podległości (korpus, okręg).

Ponadto - zapraszam przedstawicieli organów finansowych z Wa-wy do kontroli finansów i funduszy nagród pieniężnych i rzeczowych za ubiegłe lata. Jakieżbyło zdziwienie niektórych żołnierzy po odebraniu PIT-ów kiedy zobaczyli, że dostali nagrodę rzeczową i zapłacić muszą za niąpodatek. A nagrody nie widzieli na oczy. Poszła po prostu "w świat". Czyli komuś ją podarowano. "A wy głupi żołnierze płaćcie za nia podatek" - tak sobie pewnie pomyślał twórca tych przekrętów. Bo podpisy pewnie też sfałszowano pod tymi nagrodami.
 
 
Pan Tajny
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Lut, 2005   

Służyłem w tym przedsiębiorstwie i wiem że wszystko co tu jest opisywane jest szczerą prawdą jestem szczęśliwy że odeszłem z wojska i mogę cieszyć się życiem.Natomiast tekst który wychwala,, pana,, jest pisany na zamówienie pewnie przez jego giermka - lizusa w klasie prymusów- ,,kucyka,, Pozdrawiam wszyskich :viktoria:
 
 
HaKaT 
5
Sojusz Ogame 15 uni



Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 330
Skąd: Szczeciński ZmechoL
Wysłany: Sob 19 Lut, 2005   nagrody

Zgadzam sie z nagrodami rzeczowymi. Ja "dostałem" 2 nagrody, ktorych nigdy nie widzialem podczas mojej zaszczytnej sluzby. Byla to o ile pamietam jakas encyklopedia czy slownik. Wychowawczy zaprosil mnie do siebie i powiedzial abym podpisal, dla dobra JW, tlumaczac mi ze to bylo potrzebne dla jakiegos tam ... . Chociaz mi powiedzial :mrgreen: Ale jakbym nie chcial to mialem sie udac na "mila" rozmowe do batalionowego. Na szczescie to bylo za czasow gdzie nie musialem placic podatku a wolalem podpisac bo juz bylem na cenzurowanym u batalionowego i chcialem miec troszke spokoju.

Jestem ciekaw ilu ludzi tak robilo. A ilu nie podpisalo !!!
 
 
 
Thorgall 
4



Wiek: 57
Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 208
Skąd: Warmińsko-Mazurskie
Wysłany: Pon 21 Lut, 2005   

Uuuufff...przeczytałem od dechy do dechy! Mnie też ciekawi rozwój wydarzeń na tym polu! Z niecierpliwością oczekuję postów, które pokarzą tą prawdziwą sprawiedliwość...
_________________
"Daj człowiekowi wszystko, czego zapragnie, a zgnębisz go!" Stanisław LEM
Obecnie emeryt MON!
 
 
 
Łajba
[Usunięty]

Wysłany: Wto 22 Lut, 2005   Atak "konia"

Też pracowałem w stajni pod kilkoma właścicielami i c zasami zarządzałem po ich nieobecność. Chciałbym uzmysłowić aktualnemu zarządcy stajni, że jego dni są już policzone. Odejdzie po kontrakcie lub "SZYBCIEJ". Pozostanie na starych śmieciach w Grudziądzu 30 metrów od stajni. Ludzie którzy go będą otaczali nie będą obojetni lecz wrogo usposobieni. Przyjaciół już nie ma mosty zostały już dawno spalone a żuć trzeba będzie. To jest jedyna pozytywna wiadomość w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam i wiem, "Że na szelkach w kiblu wytrzymacie" Łajba. :viktoria:
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 24 Lut, 2005   

Oczywiście, że tak będzie. Ludzie są i będą do niego wrogo nastawieni. I nie zmieni tego fakt, iż gość sięw ostatnich dniach zmienił. Ale to jest gra z jego strony. Ale ludzie pamiętają i tak łatwo nie zapominają swoich krzywd. To nic mu nie pomoże. Może głaskać teraz wszystkich dookoła, łącznie z żołnierzami ZSW. Jak ma nadzieję, że to mu pomoże - to niech ją ma nadal.
 
 
neon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 28 Lut, 2005   

Łajba pozdrawiam serdecznie, jeżeli się nie mylę to już emeryt, do niedawna pracujacy w Bydzi?
 
 
Łajba
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   Atak "konia"

Kontak z Janolami mam na okrągło i miłomi gdy można ze wszystkimi porozmawiać podzielić się uwagami jeśli mogę to pomóc. Ci ktorzy mają wiedzieć kim jestem wiedzą. Podobnie jak ja domyślam się kto co pisze. Jedno jest pewne i nieuniknione "koniec konia" :viktoria: Łajba
 
 
Biko 77
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   

Na TV4 jest taki program "To sie w głowie nie mieści" . Dowódca Janoli zrobi tam furorę.
 
 
Augiasz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   

Pomysł z programem "To się w głowie nie mieści" raczej nie jest dobry. Pokazywane są tam bowiem sytuacje, z których można się dobrze pośmiać. A nam do śmiechu raczej nie jest. A koń dalej się pasie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group