Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zegrze na narty
Opublikował Wiadomość
obserwator
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   Zegrze na narty

Jak wiekszości kadry wiadomo pare dni temu powróciła z kursu narciarskiego nasz kadra. Przyjechali zadowoleni i zmęczeni wyczerpującymi treningami :) na stoku, ale to co sie działo przed wyjazdem tego nie wiedzą wszyscy. Ja akurat przypadkiem się o tym dowiedziałem i muszę podzielić się tym z wami (chodzi tu o podoficera ktory po wielkich przejściach brał udział w w/w kursie). Reszte napisze niebawem.
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Mar, 2005   

Nie wygłupiaj się, Stary, i dołącz do "Zegrzyńskich nowości". Po co marnować miejsce, skoro - jak mi się wydaje - masz do opisania rzeczy, które interesują czytelników forum o Zakładzie. Pozdrawiam kolejnego NORMALNEGO!!! :gent:
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 04 Mar, 2005   

Tupiemy nóżkami ze zniecierpliwienia i czekamy na ulubiony ciąg dalszy....





:gent:
_________________

 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią 04 Mar, 2005   

:mrgreen: no ja tez czekam, mam anielska cierpliwosc, ale bez przesady................ :mrgreen: ;) :zly4: :nie2:
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
obserwator
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Mar, 2005   

Jak wszystkim wiadomo jednym z warunków zaklasyfikowania sie na ten wyjazd było pozytywne zaliczenie WF. Myślicie że ci co pojechali to wszyscy zaliczyli ? :nie2: :nie2: :nie2: Kolejnym etapem były treningi przygotowawcze dla tych co jadą. Jak myślicie ile osób w nich uczestniczło :???: :???: :???: i właśnie za te nieszczęsne treningi o mało co nie został skreślony z wyjazdu jeden z podoficerów. Poprostu miał pecha i padło na niego że nie chodził, a o ile mi wiadomo to właśnie on z kilkoma osobami (dwie czasami trzy) byli na wszystkich. Przy okazji jakiegoś egzaminu na auli obecnie panujący d-ca publicznie powiedzieł że ten podoficer nie chodził na treningi i zostaje skreślony z wyjazdu. Jego akurat nie było i nie nie mógł sie bronić. Jakimś cudem przekonali jednak panującego i w czwartek na 3 dni przd wyjazdem powiadomili gościa że jedzie. Jak by nie patrzył jego dobre imie zostało zhańbione publicznie i zapewnie przy byle nadarzającej sie okazji będą mu to wypominać. Tak wiec uważajcie wszyscy bo nie znacie dnia ani godziny jak zostaniecie nie oskarżeni tylko skazami za coś czego nie zrobiliście.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group