Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Karta TV problem
Opublikował Wiadomość
ural_driver 
5


Pomógł: 5 razy
Wiek: 50
Dołączył: 17 Gru 2005
Posty: 307
Skąd: ze spalonego batalionu
Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

Nie spotkałem się z sytuacją "zbyt mocnego sygnału"...Nagrzewanie się karty może być wskazówką - może jakieś zwarcie we wtyce, moja ma temperaturę otoczenia.
_________________
Życie... życie to my...tutaj...teraz...w tym lesie...
 
 
Soman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   

A może to napięcie, na forum Elektroda.pl czytałem , że czasami wynosi nawet 110 V.
Juz sam nie wiem , chyba muszę zaatakowac mój oddział Vectry, może oni coś wymyślą.
 
 
qq 
5
:)



Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 473
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 28 Sie, 2006   

a ja mam problem z AVER Media 303 FM :cry:
po uruchomieniu obraz jest normalny przez kilkanaście sekund i ulega " zamrożeniu" ale dżwięk idzie dalej a potem wszystko staje i się komputer zawiesza... :zly2:
pomocy :efendi2:
_________________
;)
Cytat:
Żołnierze :!: :!: Najważniejsza k.... jest zaprawa .... :!: :!: :bieg:
 
 
Soman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2006   

Udało się, "naprawiłem" kartę przez czysty przypadek. Wystarczyło ją troszkę bardziej przesunąc w płaszczyźnie w PCI. Głupie dość ale skuteczne. Co do grzania to założyłem radiatorek. Śmiga jak szalona.
Dziękuję Forumowej Braci za pomoc.
QQ do Twojej wiadomości ,gdy ją trochę za mocno przesunąłem to było tak samo jak opisujesz, poziome paski albo zamrożony obraz, więc spróbuj tego co ja.
Powodzenia.
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

Wznawiam temat bo powróciły moje kłopoty z kartą TV.
Tak więc potrzebuję pomocy jakiegoś fachowca :gent:
Mam zrobione wszytsko tak jak było omawiane wyżej w tym temacie i przez ponad rok wszytsko grało pieknie.
Ostatnio musiałem odłaczyć wszystkie kable od komputera i po ponownym podłaczeniu maszyny okazało się że zginął gdzieś głos z karty TV.
Próbowałem wszystkiego -ponownej instalacji sterowników, zmian w konfiguracji dźwieku a nawet przeinstalowałem windę dalej nic-to znaczy obraz jest głosu niet :!:
Karta chyba jest ok bo kiedy podłącze do wyjścia "audio out" słuchawki to słyszę głos ,kabelek łaczący kartę z wejściem liniowym "in" kompa też jest dobry bo nawet kupiłem nowy,wejście liniowe w menagerze dzwięku jest wykrywane i wszystkie suwaki są przesunięte do góry .
Po za kartą TV wszystko działa ,dźwięk jest tak systemowy jak i z napedu .
Powiem szczerze skończyły mi się pomysły więc może ktoś coś podpowie :!:
Z góry dzięki :gent:
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
bolo22 
1


Wiek: 44
Dołączył: 29 Wrz 2005
Posty: 22
Skąd: Bałtyk
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Może to banalna rada ale czy czasem w menedzerze nie masz zaznaczone opcji wycisz przy wejściu liniowym?? Oraz czy czasem nie uzywasz 2 programów sterujących karta muzyczną domyślnego np windowsa oraz sterowników realteka. Z doświadczenia wiem że oba ni jak nie chcą ze sobą współpracować.
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Pią 16 Lis, 2007   

Dzięki za zainteresowanie :gent:
W ustawieniech wszytsko OK :!:
A temat już jest nieaktualny -samo się wszystko naprawiło-nie wiem jak to się stało ,ale dałem mojej skrzynce lekkiego strzała z piąstki [wnerwił mnie skubaniec] i po nastepnym uruchomieniu głos w karcie TV zaskoczył. :brawo: :brawo: :brawo:
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group