Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
[Vista] Sprawdź swoją maszynę...
Opublikował Wiadomość
Jankes 
9


Pomógł: 119 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Cze 2006
Posty: 4273
Skąd: Archiwum X
Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   

Czekamy na wieści z frontu :efendi2:
_________________
Jeśli uznasz, że ktoś na forum Ci pomógł - daj mu punkt - używając przycisku "pomógł".
Czytanie jest jak tłumaczenie, ponieważ doświadczenia dwóch różnych osób nie będą nigdy takie same. Aby nauczyć się czytać w sposób właściwy, wszechstronna znajomość wielu dziedzin nauki jest mniej ważna od instynktu - W.H. Auden.
 
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Wto 30 Sty, 2007   

Tutaj http://www.microsoft.com/...adeadvisor.mspx można pobrać program, który sprawdzi jaką wersję (i czy w ogóle) Visty jest w stanie "udźwignąć" Twój komputer. Naturalnie WGA included :cool:

:gent:
 
 
Podoficer1974 
6
Nikt nie wie o co chodzi.


Pomógł: 7 razy
Wiek: 49
Dołączył: 08 Paź 2006
Posty: 1119
Skąd: Swiat
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2007   

Panowie, odradzam Vistę całkowicie .
Jeśli ktoś lubi ładne ikonki to możliwe jest pobranie dodatku do XP który sprawi że będzie wyglądać jak Vista.

Przede wszystkim wydajność . Żre 770 MB RAM w spoczynku, a wszystko uruchamia się tak wolno jakby w tle komputer wciąż coś potęgował do milionowej potęgi. Gry chodzą wolniej niż pod XP - o ile w ogóle dadzą się uruchomić , bo wiele w ogóle nie rusza.

Podsumowując . Kupić szybszy komputer żeby mieć Vistę żeby pracować tak szybko jak na XP z ryzykiem że wiele aplikacji nie będzie pracowało. A, a jak coś dokupisz to może nie być sterowników pod Vistę.

Może za jakiś czas będą łatki może jakies, patche..bo na razie ..to nie tego.

Windows Aero wygląda ładnie. Ale nie aż tak ładnie żeby nowego kompa kupować .

Pozdrawiam.
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Pią 28 Wrz, 2007   

Podoficer 1974 całkowicie się z Tobą nie zgadzam. :not2:

Kupiłem laptopa dla żonki w USA z wyższej półki już z Vistą i gdyby mój laptop ją udzwignął to już bym na niej hulał.

Super system,super opcje,super pomoc i wogóle jest bardzo ok.
Tylko zaznaczam trzeba mieć odpowiedni sprzęt do niej.

Pozdr. :gent:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
CJ-Soldier 
1


Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 22
Skąd: Warszawa City
Wysłany: Wto 20 Lis, 2007   

Ja wole XP.
Jak zainstalowałem Vistę to mnie szlak trafił. Fakt, że szata grafika jest ok to reszta jest do niczego. Wiele programów nie chciało działać, i mimo iż ma dobry sprzęt to, działał wolniej niż XP.
I dużyyyyyyyy minus za to że trzeba się na pocić aby zainstalować dwa systemy na jednym kompie.
Ostrzegam wszystkich tych co chcieli by zainstalować Viste gdy macie już zainstalowanego XP nie róbcie tego bo stracicie XP-eka. Vista nie ma pliku Boot.ini (wszystkie systemy od 98 do Xp ma ten plik) przez co nie współgra z wcześniejszymi systemami.
Oczywiście jest to możliwe po ściągnięciu odpowiedniego programiku z neta, nie pamiętam jaki to bo sobie odpuściłem tą zabawę.
Również też ważna informacją, na vistę nie zainstalujesz XP oraz nie odpalisz płytki z Xp mając odpalony system Vista.

Wszystko to co napisałem wziąłem z własnego doświadczenia.
 
 
GRYZLI 
9



Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 4472
Skąd: Znad morza~~~
Wysłany: Wto 20 Lis, 2007   

Ja też toto przetestowałem -powiem szczerze jeszcze długo pośmigam na XP :!:
Sprawdzałem Vistę na dosyć mocnym sprzecie i tak jak napisał przedmówca godna uwagi jedynie jest szata graficzna :!:
Nie ma to jak dobry stary XP-ek plus dodatkowo jakis linuxik pod łapką :viktoria:
_________________
"...Nic nie jest skończone dopóki się nie skończy..." MIŚ YOGI

Flogger Fanclub na NK
28 SPLM na facebook
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group