Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy są w Polsce jakieś wystawy uzbrojenia wojskowego ??
Opublikował Wiadomość
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005   Czy są w Polsce jakieś wystawy uzbrojenia wojskowego ??

Czy są w Polsce jakieś wystawy uzbrojenia wojskowego?? A jeśli są to gdzie i kiedy ??
 
 
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005   

według mnie w Polsce Powinne się odbywać takie wystawy ponieważ przybliżyło by społeczeństwu polskiemu siły jakimi dysponuje RP , a także osoby zafascynowane militarją mogły by wzbogacić się o nowe informacje

//To wszystko mogłeś napisać w jednym poscie ,a nie w czterech -pozostałe usunąłem

GRYZLI Moderator//
:nie2:
 
 
JohnKane
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005   

Nie bardzo wiem kiedy ale napewno w Kielcach co roku jest jakas wystawa.
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

MSPO czyli Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w pierwszym tygodniu(zazwyczaj) września w Kielcach.Oprócz tego sa jeszcze wystawy sprzetu dla służb mundurowych, policji strazy pożarnej,słuzb ochrony . Nie w kazdym roku ,ale mozna zobaczyc ciekawe egzemplarze sprzetul otniczego na pokazach lotniczych w Górażce( nie wiem czy tak to sie odmienia)
 
 
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

Dzięki chłopaki za te informacje > :mrgreen: Napewno mi sie przydadzą :mrgreen:sorka za to że tyle postów napisałem na ten temat ale to były moje pierwsze i zabardzo niewiedziałem co i jak i zadużo razy nacisnełem Wyślij jeszcze raz przepraszan[/b]
 
 
kapral.rez
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Mar, 2005   

Witam

Zapraszam w dniach 29 VIII - 1 IX na Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego oraz Targi Logistyczne.
Sprzęt pancerny; Uzbrojenie klasyczne, sprzęt rakietowy i materiały wybuchowe; Sprzęt i materiały wojsk chemicznych; Uzbrojenie i sprzęt lotniczy i obrony powietrznej; Uzbrojenie i sprzęt Marynarki Wojennej; Sprzęt specjalistyczny Policji; Sprzęt specjalistyczny Straży Granicznej; Sprzęt gaśniczy i ratowniczy; Sprzęt transportowy (kołowy, gąsienicowy i pływający), w tym do celów specjalnych; Sprzęt radioelektroniczny i optoelektroniczny; Łączność i informatyka; Urządzenia metrologiczne; Urządzenia i sprzęt infrastruktury obronnej; Sprzęt inżynieryjny; Artykuły żywnościowe i urządzenia do przygotowywania posiłków oraz przechowywania i transportu żywności; Przedmioty mundurowe; Materiały pędne oraz ciecze eksploatacyjne oraz ich dystrybucja i przechowywanie; Sprzęt i materiały medyczne, indywidualne środki opatrunkowe; Podzespoły, sprzęt i systemy ochrony obiektów i osób. W ramach MSPO 2005 organizowana jest Wystawa Narodowa Francji. Minister Obrony Francji Pani Michele Alliot-Marie przyjęła zaproszenie Ministra Obrony Narodowej Pana Jerzego Szmajdzińskiego do organizacji Wystawy Narodowej prezentującej wyposażenie Sił Zbrojnych Francji oraz potencjał francuskiego przemysłu obronnego.

Pozdrawiam :gent:
 
 
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Mar, 2005   

Dzięki za te informacje jak dam rade napewno skożystam :mrgreen: bo to troszke daleko jest:P
 
 
Lechu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Mar, 2005   

BALT - MILITARY - EXPO
Gdańsk
22-24.06.2005 r.

SAFETY
Gdańsk
22-24.06.2005 r.
 
 
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Wto 15 Mar, 2005   

kurcze szkoda że to wszystko jest tak daleko. La może jakoś ie uda tam wybrać :gent:
 
 
Zdzisław 
3
kaliber60


Pomógł: 2 razy
Wiek: 73
Dołączył: 10 Lis 2004
Posty: 143
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 15 Mar, 2005   Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach

Szanowni Koledzy corocznie pod koniec sierpnia organizowany jest w Kielcach Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach. Obejmuje on wystawę przemysłową i prezentacje uzbrojenia i sprzętu stanowiącego wy[posażenie Wojsk Ladowych oraz pokazy dynamiczne działania wojsk. Dużo jest do obejrzenia i zwiedzenia. Podaje adres gdzie mozna na ten temat poczytać i obejrzeć więcej. http://www.targikielce.pl...argi&targ_id=89
Pozdrawiam Zdzisław
 
 
FiFi
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   

Chyba moja wizyta na tych targach niewypali bo mam dopiero 16 lat :( może cosik sie wykombinuje
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group