Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rosyjskie samoloty walki elektronicznej
Opublikował Wiadomość
Stulee
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Mar, 2005   Rosyjskie samoloty walki elektronicznej

Poszukuję danych na temat samolotów WE Rosji. Interesują mine systemy i zakresy czestoltliwości, bazowanie, taktyka itp.
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Nie 13 Mar, 2005   

Po pierwsze czepię sie szczegółu - walki radioelektronicznej.
Po drugie - tych danych to nawet w Sekcji Rozpoznania nie mają !
Ale szukaj w sieci, tu podobno można znaleźć wszystko. :viktoria:
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
Stulee
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

Od 2 lat obowiązuje nomenklatura "walki elektronicznej" nie WRE. W sekacjach rozpoznawczych mają ale chcą mieć więcej. :zly4: W sieci prawie nic nie ma.
Szczerze mówiąc to interesuje mnie Su-24MP i An-12PPS. Nie pogardzę wiadomościami na temat naziemnych systemów WE Rosji. Oczywiście nowszych niz "nasze" SPO-8M,SPN-30, -40 czy R-834P itp....
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

Przykre , ale nie są to wiadomości jawne. Nikt Ci tu tego nie poda.
NIKT nie zdradza się ze swą wiedzą o innych
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

Wygląda to mi na prowokację Panie Stulee.
Są oficjalne komunikaty rozpoznawcze o odpowiedniej klauzuli, w których możesz znaleźć interesujace Cię dane. Warunkiem jest odpowiednie poświadczenie bezpieczeństwa oraz potrzeba tych informacji wynikająca z zakresu Twoich obowiązków służbowych.
Taka jest szara rzeczywistość.
Pozdrawiam :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Stulee
[Usunięty]

Wysłany: Pon 14 Mar, 2005   

Szkoda..... Nie chcę wiadomości z komunikatów rozp. bo je czytam w miarę regularnie. Prowokatorem nie jestem i mam poświadczenie bezpieczeństwa.
Panowie wiadomosci na temat Su-24MP są tak samo tajne jak na temat Ea-6B czy EF-111. Z ta róznica że o ww. zachodnich maszynach piszą prawie wszyscy bo to jest "trendy". A Rosja u nas jest nie modna................... Wracając do Su-24MP i AN-12PPS to znikoma ilośc informacji na ich temat wynika min z tego że tych samolotów wyprodukowano niewiele. Prawdopodobnie Su-24MP nie lata w bojowych pułkach WWS a jedynie kilka sztuk znajduje sie w Lipecku i prawdopodobnie ich stan techniczny nie jest za wesoły.
A może macie coś na temat rosyjskich SRL wprowadzonych na przełomie lat 80/90.
 
 
McSimus 
7
...pod kątem prostym 45 stopni !!!



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 28 Lut 2005
Posty: 2605
Skąd: z wojska panie
Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   

Na marginesie,
Większość opracowań w polskich mediach w latach 80/90 dotyczących sprzętu zachodniego np. SR-71 czy F-117 opierała sie na materiałach radzieckich.
Wszystkie opracowania hobbystyczno/modelarskie dotyczące AH-64 bazowały w 99,9% na opracowaniu SG! (mam nawet ksero skryptu :-)
_________________
I ty również możesz pomóc www.pajacyk.pl Dzieci czekają :)
 
 
Darek
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   

http://www.fas.org/man/dod-101/sys/ac/row/
Jak czegos niewiem to czesto korzystam z tej strony i zamieszczonych tu linków.
Pozdrawiam
 
 
Stulee
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   

Dziękuję za informację i za zainteresowanie. Widząc po liczbie odwiedzin to sprawy WE leżą w kwestii zasinteresowań doś sporej liczby forumowiczów. Szkoda tylko, że w dalszym ciągu jest dośc mało informacji na ten temat.
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   Samoloty

Powtarzam jeszcze raz, że NIKT Ci tu nie poda nic poza to, co można samodzielnie znaleźć w sieci. Masz dostęp do KR, małe conieco można tam dojrzeć. A patrzyłeś do JEANS?
 
 
Stulee
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Mar, 2005   

Niestety do Jane'sa nie mam dostępu. Ale może kiedyś... Przełożeni obiecują:) Jeszcze raz dziękuję za zainteresowanie. Póki co temat uważam za zamknięty.
Jezeli jesteście zaiteresowani samolotami rozpoznawczymi Rosji to mam trochę informacji.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group