Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Stevie
Czw 25 Paź, 2007
Jakie nowe oblicze "Polski Zbrojnej" ?
Opublikował Wiadomość
PiterNZ
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

Dla mnie najważniejsze pytanie to do kogo Redakcja PZ zamierza skierować pismo?
Do wojskowych, młodzieży czy hobbystów?
 
 
Artur B.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

Odpowiedź jest bardzo prosta - chcemy skierować pismo do żołnierzy, przede wszystkim zawodowych. Dlatego tak bardzo zależy nam na waszym zdaniu, stąd ten wątek i stąd te dyskusje. Nie da się wszystkiego zmienić od razu, każde pismo ewoluuje, ja chcę żeby "PZ" ewoluowała we właściwą stronę :)

Pozdrawiam serdecznie

Artur Bartkiewicz
Redaktor Naczelny
Redakcji Wojskowej
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

Naprawdę został postawiony znak równości między "właściwą stroną" a "opiniami czytelników"?

:gent:
 
 
Artur B.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

Zawsze był - mówię oczywiście o czasie w którym decyzje zależą ode mnie, ale wierzę, że moi poprzednicy też do tego dążyli. Każda gazeta jest skierowana do czytelników i istnieje dla nich. Oczywiście ciężko o to walczyć kiedy czytelnicy są generalnie na wejściu nastawieni na "nie" i tropią fikcyjne spiski i jakieś tajemnicze sznurki za które ktoś pociąga, ale nie ustaje w staraniach żeby nawiązać kontakt poza płaszczyzną absurdu :)

Pozdrawiam serdecznie

Artur Bartkiewicz
Redaktor Naczelny
Redakcji Wojskowej
 
 
Artur B.
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Sty, 2008   

Proszę o argumenty co takiego mamy rzekomo "za uszami". Bo mnie zaczyna już irytować dyskusja na zasadzie "i tak jesteście źli". Proszę o fakty bo na oszczerstwa naprawdę nie mam czasu.

A co do tematu o którym piszesz powinno się pisać "szeregowy". Faktycznie forma szeregowiec jak w tytule filmu "Szeregowiec Ryan" jest dopuszczalna, ale forma "szeregowy" jest właściwsza. W stylebooku obowiązującym w RW umieszczony jest zakaz posługiwania się słowem "szeregowiec" w odniesieniu do szeregowych.

Pozdrawiam serdecznie

Artur Bartkiewicz
Redaktor Naczelny
Redakcji Wojskowej
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Sro 02 Sty, 2008   

Earpman napisał/a:
Wyciąc lub wydrukowac ankietę, wypełnic, kupic kopertę, znaczek, znaleźc skrzynkę.....obrzydlistwo ;)
Czyżby zrobienie wersji on-line i umieszczenie jej na stronie PZ przerastało możliwości webmastera? Wbrew pozorom działanie jakie sugerujesz zabiera wiele cennego czasu, o konieczności posiadania drukarki nie wspomnę. :)
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Artur B.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2008   

Ja pewnie piszę niewyraźnie albo w jakimś obcym języku ale powtórzę jeszcze raz: nie trzeba drukować, wysyłać pocztą, etc. Wystarczy pobrać dokument tekstowy, wypełnić go w Wordzie i wysłać na maila aneta.wisniewska@redakcjawojskowa.pl. Wielu osobom już się to udało.

Artur Bartkiewicz
Redaktor Naczelny
Redakcji Wojskowej
 
 
Artur B.
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Sty, 2008   

Drogi Rysiu

Wiem co wyprawiało to pismo w latach 80 jeszcze jako Żołnierz Wolności, tylko że mamy rok 2008 i trochę się jednak zmieniło. Rozumiem rezerwę, akceptuję postawę krytyczną, ale niech to będzie krytyka konstruktywna. Po to jestem aktywny na forum żeby utrzymywać z wami kontakt wyjaśniać sprawy i, jeśli trzeba, przyznawać się do błędów. Naprawdę nie mam wrażenia własnej nieomylności - i chętnie dowiem się czego od nas oczekujecie.

Pozdrawiam serdecznie

Artur Bartkiewicz
Redaktor Naczelny
Redakcji Wojskowej
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Wto 26 Lut, 2008   

Zmienia się PZ to pewne.
Pojawił się cykl „Oblicza wojny” w którym PZ pragnie przekazać czytelnikom, jak na wojsko, konflikty i kwestie bezpieczeństwa patrzą językoznawcy, socjolodzy, pisarze lub historycy.
Wśród zdjęć jak mniemam tych najważniejszych osób znalazł się Lew- Starowicz,psychiatra, seksuolog.
Czyżby PZ chciała nam zaprezentować oblicza wojen…… damsko – męskich? ;)

:gent:
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

Oj zmienia się, zmienia PZ i w cale nie jestem pewny czy na lepsze ponieważ w ostatnim numerze jest tekst o drukarce , który wydał mi się jakby znajomy , a wręcz prawie identyczny jak tutaj

Ciekawe czy autor tematu coś o tym wydrukowaniu wie... :???: :gent:
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
Madzia 
4
Uparta


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 10 Sty 2008
Posty: 232
Skąd: PL
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

Od siebie chciałabym dodać, że skoro jest o drukarce może by ktoś się zainteresował moją linijką? (Dla niewtajemniczonych polecam link w poście ~~Ad~~)
Nadal latam ze swoją i czekam na przetarg.... :( To po pierwsze.
A po drugie: serdecznie witam prof. Lwa Starowicza w gronie ekspertów PZ, w cyklu "Oblicza wojny". Osobiście mam nadzieję, że zostanie zakwalifikowany do ekspertów z dziedziny historii wojskowej, to może sobie kiedyś porozmawiamy, jako, że wielkim znawcą jest... :-o
_________________
Od pracowitości i przykładu jaki dadzą oficerowie zależy również moralny hart wojska, wytrzymałość, z jaką potrafi ono znieść wszelkie braki.
Marszałek Piłsudski
 
 
~~Ad~~ 
Banita
Już rezerwa...


Pomógł: 14 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 7297
Skąd: Teraz: Roztocze.
Wysłany: Pią 29 Lut, 2008   

A ja mam jeszcze jedną propozycję dla PZ. Może tak wywiad rzeka z byłym (na szczęście) MON na temat tych durniów w mundurach żołnierzy WP??? :gent:
Z drugiej strony, to chyba nie najlepszy pomysł, bo jeszcze przyczyniło by się to do wzrostu popularności A. Szczygło, a tego byśmy nie chcieli... ;)
_________________

„…Nic nie poradzę, że nie lubię faryzeuszy, obłudników, kameleonów, kurew, karierowiczów, itp..."


"Jeśli chcesz zachowywać się moralnie to najgorszym miejscem by szukać rad jest religia..."
 
 
kizik1973 
5
Szczęśliwy Emeryt


Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 27 Kwi 2007
Posty: 823
Skąd: gołdap
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

Bardzo Szanuję Pana Lwa Starowicza ale wywiad w gazecie wojskowej z tym Panem to już przesada. Historia o drukarce z naszego forum jest i basta. :gent:
_________________
KIZIK
 
 
 
lysek 
2


Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 68
Skąd: znikad
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

Cytat:
wywiad w gazecie wojskowej z tym Panem to już przesada


Dlaczego? Przecież pan profesor jest byłym wojskowym. Po śp. WAM-ie. ;)
 
 
Earpman 
8



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 3948
Skąd: SZ RP
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

Proponuję zamieszczenie tego artykułu (Lew- Starowicz) potraktowac jako forme żartu PZ.

:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group