Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stój, KTO jedzie
Opublikował Wiadomość
Mack Pl 
5


Wiek: 43
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 773
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Sob 18 Gru, 2004   

Oso napisał/a:
Oby twe słowa się okazały prawdą.


mam taką nadzieję :)
 
 
Oso
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 340
Wysłany: Sob 18 Gru, 2004   

Jednak co do testów- mam na myśli cały zestaw czyli transporter a nie wieża. Być może u Włochów wieża sprawje się znakomicie a jak jest w przypadku Rosomaka? Woesz to inne podwozie, więc trzeba sprawdzić współpracę całego zestawu, co do strzelania z wody i w ruchu - to i BWP 1 potrafi ale z jakimi efektami to wiedzą chyba wszyscy. Oby Rosomak był prawdziwym drapieżnikiem a nie kolejnym obiektem , który fajnie wygląda
 
 
Mack Pl 
5


Wiek: 43
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 773
Skąd: Piaseczno
Wysłany: Sob 18 Gru, 2004   

Oso napisał/a:
Jednak co do testów- mam na myśli cały zestaw czyli transporter a nie wieża. Być może u Włochów wieża sprawje się znakomicie a jak jest w przypadku Rosomaka? Woesz to inne podwozie, więc trzeba sprawdzić współpracę całego zestawu, co do strzelania z wody i w ruchu - to i BWP 1 potrafi ale z jakimi efektami to wiedzą chyba wszyscy. Oby Rosomak był prawdziwym drapieżnikiem a nie kolejnym obiektem , który fajnie wygląda


myślę, że skoro te testy zostały przeprowadzone, to chyba poszły nieźle...gdyby na przykład podwozie nie gwarantowało odpowiedniej stabilizacji dla wieży, lub sama wieża była by niedopasowana do podwozia to raczej nic by z tego zakupu nie wyszło...
 
 
red0
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Gru, 2004   

A mi się wydaje że lepiej dla armi było by gdyby podczas testów z pływania KTO po prostu zatonął.
Mielibyśmy wtedy nowoczesne łodzie podwodne.
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Nie 10 Kwi, 2005   

przecież ten transporter jest bardzo dobry, wersja dla polski pływa, i to dobże. Jeśli chodzi o konstrukcję to jest ona nowoczesna, a strzela to coś bardzo dobże (te warunki których AMV nie spełnił, nie spełniłby żaden KTO na świecie
 
 
Zbig
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2005   

A których to parametrów nie spełniłby inny transporter na świecie ?
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2005   

Według NTW (a raczej kogoś KTO się w nim wypowiadał) chodziło o strzelanie w ruchu i jego celność. Wcześniej to było stwierdzenie z NTW, po prostu zapomniałem zaznaczyć.
 
 
Zbig
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2005   

Chodziło konkretnie o strzelanie podczas jazdy do celu ruchomego.
Strzelanie to nie jest zasługa ani wada firmy PATRIA, a OTO Melara. Wypowiedź moja dotyczyła pojazdu. Zaznaczam tu, że RYŚ nie jest, i z dużym prawdopodobieństwem uzbrajany w wieżę Hitfist, ani w inną podobną.
Tak więc prosze o jakiś parametr dotyczący pojazdu, a nie wieży bo tylko w takich kategoriach można porównywać oba pojazdy.
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2005   

Ale wiesz, ja nie odzielam pojazdu od wieży, to przecież jedność (a więc można porównywać pojazd do innych razem z jego wieżą)
 
 
Zbig
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2005   

No a jak chcesz porównać Rosomaka z wieżą HITFIST z RYSiem medycznym. Według mnie można mówić jedynie o prównaniu podwozi, natomiast wieżę HITFIST mogę jedynie oceniać.
 
 
AKMS 
5



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 10 Kwi 2005
Posty: 793
Skąd: Vodka Ville
Wysłany: Pią 15 Kwi, 2005   

To może porównajmy oddzielnie wersję uzbrojoną w działko, a odzielnie tę w WKM 12,7mm albo bez uzbrojenia do odpowiednich wersji Rysia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group