Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy na Forum obowiązuje cenzura ???
Opublikował Wiadomość
Liberty5 
4


Pomogła: 1 raz
Wiek: 114
Dołączyła: 07 Lis 2007
Posty: 243
Skąd: Matrix
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

Coyota
Rozbawiłeś mnie do bólu.....to kim ja jestem ???? skoro dokładnie ten punkt zastosował wobec mnie Oz ????????????????

Ustalcie zasady :lanie:

Żałosne - w kwestiii spacji Oz"a :(

P.S.
Co tak zabolało - że muszę odejść????? :-o
_________________
Niektórzy ludzie czynią ten świat wyjątkowym tylko dlatego, że są!
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13539
Skąd: ---
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

Skoro już ten temat powstał, to w porządku. Choć według mnie, nigdy nie powinien powstać. Temat o skargach i zażaleniach - również.
W tym wątku mamy wiele zakładek bicia piany i mieszania w g... wiaderku.

Zadam pytanie wszystkim "walczącym" w tym temacie: razem i każdemu z osobna.
Ile razy pomogłeś(aś) użytkownikowi Forum, udzielając mu(jej) porady, nakierowałeś(aś), umożliwiłeś(aś) znalezienie odpowiedzi :?:

Duch tego Forum to właśnie to. Pomaganie sobie. Oraz wymiana istotnych informacji. Reszta to otoczka.

Źle dzieje się, gdy otoczka rości sobie prawa. Rzekłem. :gent:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

<br><br><table align="center" bgcolor="#FFCC66" border="1" cellpadding="8" width="400"><tbody><tr><td style="font-size: 11px; color: rgb(0, 0, 0); font-family: Tahoma,Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;" align="center"><span class="postbody"><b>Wypowiedzi w wątku zaczynają odbiegać od tematu, o czym mówi <a href="/faq.php#0" target="_blank" style="color: rgb(0, 102, 153);">REGULAMIN</a><br> <br> Proszę :brzeg: <br> <br> Jeżeli sytuacja będzie się powtarzała, każda następna wypowiedź będzie usuwana, <br>a spamujący dostanie OSTRZEŻENIE lub zablokujemy mu konto.</b></span></td></tr></tbody></table><br><br>
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

<br><br> <table align="center" bgcolor="#ff0000" border="1" cellpadding="8" width="400"><tbody><tr><td align="center"><b> W związku z niedyscyplinowaniem Userów a nie chcąc pozbywać się amunicji, :zam:
<BR>
Każda próba otwarcia nowego tematu skończy się zdjęciem limitów na amunicję. </a></b></td></tr></tbody></table><br><br><br>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group