Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ZACHOWANIE SIĘ KAPELANA WOJSKOWEGO, GDY ODSZEDŁ JAN PAWEŁ II
Opublikował Wiadomość
ktoś_12
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2005   cd...

kapelan w Siemirowicach na pewno nie wie, że się nie nadaje do tego "zawodu z powołania", biorąc pod uwagę, że jego ulubione zajęcia to :piwo: oraz :balanga: .A czytając wypowiedzi tych co go tak bardzo bronią mam wrażenie, że to jego kompani z imprezek. Błagam litości :efendi2: Jak tak dalej pójdzie to w Kościele będziemy mieć niezły b.... (Boże uchroń nas od takich pseudokapelanów)
 
 
HaKaT 
5
Sojusz Ogame 15 uni



Wiek: 50
Dołączył: 28 Cze 2004
Posty: 330
Skąd: Szczeciński ZmechoL
Wysłany: Sro 13 Kwi, 2005   

Nie Tobie oceniać kto się nadaje na księdza a kto nie Panie Ktoś. Tak samo mozna powiedzieć o Tobie że się nie nadajesz na męża bo oglądasz się za d... , podrywasz panie w kantynie i takie tam :) . Zawsze ktoś może stwierdzić ze inna osoba się nie nadaje i zawsze tak łatwo to powiedzieć o kimś.

Ocena to jedno a obrażanie to drugie.
 
 
 
maryl 1000
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Kwi, 2005   

Spróbuj być obiektywny i spojrzeć na kapelana też od drugiej strony-jeżeli dokładnie znasz sytuację z Siemirowic ,to powinieneś wiedzić ,że jest nie tylko kapelanem, ale i proboszczem małej kaszubskiej wsi.Jako proboszcz nie ma ustalonego cennika na swoje posługi jak inni, i potrafi bez problemu ochrzcić lub pochować dosłownie za "Bóg zapłać".W ciągu paru lat z pieniędzy parafian(a nie są oni zbyt hojni) potrafił ogrodzić cmentarz i wyremontował kościół.Zrobił to ,mimo że nie ma żadnej gwarancji, że za sprawą jakiejś"życzliwej duszy" nie przerzucą go do innej parafii.On nie potrzebuje pieniędzy parafian do życia-jest przecież oficerem MW i co miesiąc na konto dostaje wypłate.Widziałeś kiedyś zawartość niedzielnej tacy w Siemirowicach???To nie są góry forsy.
Mówisz, że nie powinien być księdzem.Jak będziesz miał jakiś problem, to zadzwoń do niego, nawet nocą,na pewno wysłucha ,a jak będzie mógł pomóc ,nie odmówi.
Ksiądz jest też człowiekiem. Nie każ mu siedzieć ciągle na plebanii pogrążonemu w modlitwie.Jeżeli jego pasją i sposobem na relaks jest myśliwstwo-to ci przeszkadza???Spróbuj spędzić 6 godzin nieruchomo i samotnie na myśliwskiej ambonie przy 10-cio stopniowym mrozie. Wiesz ile spraw można wtedy przemyśleć?
Każdy musi jakoś wywalić z siebie stres i problemy.I jeżeli ktoś przy tym wypije browara, zapali i zaśpiewa, a drugiego nie skrzywdzi, to przecież świat się nie kończy?
Mam nadzieję, że choć trochę cię przekonałem.A jeżeli nie, to niestety-krzyż ci na drogę ....

ten elaborat został skierowany do KTOś_12 i Brown-Sugar

//// Regulamin ... Chcesz poprawić post lub coś dopisać wystarczy w swojej wypowiedzi kliknąc przycisk ZMIEŃ i jej dokonać. Proste i na przyszłość :) Pozdrawiam HaKaT///
 
 
Juras
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Kwi, 2005   

do ktoś 12
Jesteś jednym z licznych osób w Siemirowicach, którzy lubią komuś d.... obsmarować. Jestem osobą wierzącą i powiem szczerze, obecny kapelan nie zrobił żadnemu parafianowi krzywdy. Może czasami jest marudny ale to chyba nic złego. To przychodzi z wiekiem.Wydaje mi się, że stara się być życzliwy dla ludzi i co ważne nie jest ździercą forsy od parafian. Z kazdym porozmawia , pożartuje ale oczywiście niektórym to nie pasuje.Kapelan nie moze nikogo odwiedzić na osiedlu bo zaraz stare dewoty i tacy jak Ty już wietrzą sensację i snują opowieści, że księżulek balanguje.Jednym słowem facet ma w Siemirowicach przechlapane.

Pozdrawiam wszystkich podglądaczy kapelana i życzę obiektywizmu
 
 
brown-sugar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Maj, 2005   

a co wy na to, ze owy kapelan na ostatniej mszy stwierdzil, ze jeszcze dlugo bedziemy jego morde ogladac??

dlaczego nie mozemy miec kasiedza takiego, jak sa ojcowie w kosciele sw. Jakuba Apostola w leborku?? zamiast chodzic na nabozenstwa do naszego kosciola, ja wole jechac do franciszkanow...
 
 
>Wolf<
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Maj, 2005   

Cytat:
kapelan w Siemirowicach na pewno nie wie, że się nie nadaje do tego "zawodu z powołania", biorąc pod uwagę, że jego ulubione zajęcia to oraz .A czytając wypowiedzi tych co go tak bardzo bronią mam wrażenie, że to jego kompani z imprezek. Błagam litości Jak tak dalej pójdzie to w Kościele będziemy mieć niezły b.... (Boże uchroń nas od takich pseudokapelanów)

Ksiądz też człowiek... wypić i zapalić ma prawo i nic Ci do tego..

Cytat:
a co wy na to, ze owy kapelan na ostatniej mszy stwierdzil, ze jeszcze dlugo bedziemy jego morde ogladac??

dlaczego nie mozemy miec kasiedza takiego, jak sa ojcowie w kosciele sw. Jakuba Apostola w leborku?? zamiast chodzic na nabozenstwa do naszego kosciola, ja wole jechac do franciszkanow...


To się wyprowadź do Lęborka... A co do ostatniej mszy to byłem na niej i wszystko co ksiądz mówił słyszałem... A czemu nie wysłuchales dobrze tego jak ksiądz mówił o tym, że ludzie chądzą do kościoła, przyjmują komunie świętą.. a nie przestrzegają nawet tego co jest zawarte w modlitwie Pańskiej - "Ojcze nasz"...
Cytat:
Jako i my odpuszczamy naszym winowajcom


widze ze jednym z tych o których mówił ksiądz na mszy jesteś właśnie TY!! Więc się zastanów.. Po co ty chodzisz do tego kościoła
 
 
FROŁOW
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Maj, 2005   

Iść do seminarium, to powołanie.
Dostać święcenia kapłańskie, to już sztuka.
Zostać kapelanem w wojsku, to już biznes (stopień oficerski i szybkie awanse, mieszkanie od zaraz, odpowiednia pensja i szacunek całego stada owieczek).


:evil: FROŁOW
 
 
mimo66 
6
Zadowolony Emeryt



Pomógł: 2 razy
Wiek: 57
Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 1429
Skąd: Landsberg
Wysłany: Sro 18 Maj, 2005   

Moim zdaniem kapelani w armi to nic innego jak zmiana z czerwonego w czarne.

Pozdr :gent:

Nie widzialem u mnie w JW kapelana w mundurze,co ja mowie ja tylko moge sie domyslac ze on jest gdzies obecny bo jego Passacik stoi w JW lub jak sie bardzo spieszy z "pomoca" duchowa to przed jednostka w miejscu w ktorym jak stanalby samochod zwyklego smiertelnika to w ciagu 5 min juz by go ZW nawiedzila.
Ale co wojewodzie to nie tobie sm....dzie

Pozdr :gent:
_________________
www.irekmo.pl
 
 
>Wolf<
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Maj, 2005   

Przemawia przez was zazdrość.. Nikt wam nie bronil zostać księdzem!
A czy ksiądz jeździ nowym Passatem to musi świadczyć o tym, że zarabia milony?? Może połowe życia sobie odkladał.. a zapewne miał z czego bo żony i dzieci nie może mieć..!
U nas pleban jeździ starym Golfem II i mówił, że nie chce kupowac nowego samochodu... Bo może go nie stać.. albo stać ale właśnie chce uniknąć właśnie takich komentarzy...!
 
 
slezor
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Maj, 2005   

zapraszam autorkę... tych "LEWYCH" informacji....
na www.siemirowice.com --> moze zechcesz podyskutować na "swoim" gruncie??
- i jakoś Ciebie nie kojarze z jakiejkolwiek mszy w kościele w Siemirowicach, co nie wynika z tego iż JA nie chodzę....

także zapraszam również do KOŚCIOŁA w Siemirowicach!!

i jesli nie słyszałaś to poprostu nie pie....prz głupot!!
 
 
brown-sugar
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2005   

slezor napisał/a:
i jakoś Ciebie nie kojarze z jakiejkolwiek mszy w kościele w Siemirowicach, co nie wynika z tego iż JA nie chodzę....


wybacz, ale AMW zajmuje mi tyle czasu, ze nie mam chwili wolnej na wysluchiwanie banialukow fundowanych przez tego duchownego i jezeli juz mam okazje byc w niedziele w domu, to jednak preferuje ojcow franciszkanow z Parafii pw. Św. Jakuba Apostoła w L-ku :D

>Wolf< napisał/a:

widze ze jednym z tych o których mówił ksiądz na mszy jesteś właśnie TY!! Więc się zastanów.. Po co ty chodzisz do tego kościoła


no wlasnie ja nie chodze do tego kosciola :mrgreen:

Postów nie piszemy jeden pod drugim, po to jest przycisk ZMIEŃ by coś dopisać lub usunąć.
Posty połączone :)

Prawie emeryt
 
 
slezor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2005   

i teraz nastąpiła pełna kompromitacja szanownej studentki AMW!!

skoro nie chodzisz do Kościoła w Siemirowicach to nie wiesz jak jest w rzeczywistości i nie przedstawiaj tych swoich żałosnych zmyślonych historyjek!!


pozdrawiam....
 
 
>Wolf<
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Maj, 2005   

I w taki sposób ludzie "SIEJĄ" ploty!!
 
 
brown-sugar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Maj, 2005   

i w ten sposob zaliczylam socjologie. :) prowokacja jest najlepsza
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group