Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Klawiatura i mysz bezprzewodowa nie reagują poprawnie
Opublikował Wiadomość
rikert 
1


Dołączył: 09 Lis 2008
Posty: 1
Skąd: poland
Wysłany: Nie 09 Lis, 2008   Klawiatura i mysz bezprzewodowa nie reagują poprawnie

Mam klawiature + mysz bezprzewodową Cordless 1500 Logitecha. Zainstalowałem oprogramowanie o chodzi, tylko problem w tym że gdy włączam system mysz i klawiatura nie reaguje, dopiero po 3 restartach działa, nie wiem w czym ten problem tkwi. być może że stacja dokujaca z ładowarka do myszki stoi około 28cm od monitora. Kod:

Polecam łaskawej uwadze punkt II/6 Regulaminu.


 
 
RADO 
5
Prawda, że prawda to prawda.


Pomógł: 5 razy
Wiek: 43
Dołączył: 13 Kwi 2007
Posty: 543
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 09 Lis, 2008   

Ja mam creative odległości podobne i działało dobrze do momentu złapania wirusa, najpierw wyleciały mi opcje aktualizacji automatycznej systemu i nie można było tego włączyć, potem klawiatura działała słabo np.; klikała nie wszystkie znaki co trzeci wycinając potem myszka stanęła i nic nie można już była zrobić zrobiłem format c położyłem nowy system i jak ręka dotknął popatrz w system, w menadżer urządzeń może jest błąd (mój komputer-właściwości-menadżer urządzeń-sprzęt, poszukaj innych sterowników i instaluj je w innym miejscu. Gdyby to była wina stacji to nie działało by wcale na tej odległości dopiero po przesunięciu miał byś efekt a jak rozumiem nie ma to znaczenia działa ale po restartach.
Poszperaj. :czytanie:
 
 
 
piotr 
1


Dołączył: 21 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: jesteś?
Wysłany: Nie 21 Gru, 2008   

Odinstaluj oprogramowanie i oczyść komputer. Zainstaluj oprogramowanie i podłącz sprzęt dopiero gdy będzie to wymagane. Jeżeli nic to nie pomoże to odwiedź stronę producenta i pobierz inną wersję oprogramowania. Możesz spróbować korzystać bez dodatkowego oprogramowania ze swojego sprzętu-jak go wykryje system. Sprawdź czy nie ma konfliktów w menedżerze urządzeń oraz czy inny sprzęt nie zakłóca (27 MHZ). Mam nadzieję, że informacje okażą się przydatne-może naprowadzą na inny trop. Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group