Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Dziewczyny opowiedzcie o pracy w wojsku!
Opublikował Wiadomość
Monika 
1



Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: pomorskie
Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   Dziewczyny opowiedzcie o pracy w wojsku!

Szukam,czytam,szperam po całym forum i jeszcze nie natrafiłam na nic w tym temacie.Chce wstąpic wstąpić w szeregi wojska polskiego.Interesuje mnie więc (jak każdą inną w moim przypadku) WSZYSTKO na ten temat.Jakie sa plusy i minusy takiego wyboru dla kobiet dotąd nie mających nic wspólnego z wojskiem?Zarówno wypowiedzi ogólne jak i szczególy szczegóły będą dla mnie bardzo istotne.
 
 
taki jeden
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

Ale uściślij!!!
Jakkolwiek ale uściślij!
Wiedzieć wszystko - nie dowiesz się nic.
TJ admin
P.S. I więcej staranności w postach poproszę. :gent:
 
 
Xoggo 
5
Pretendent do Extraligi



Pomógł: 19 razy
Wiek: 50
Dołączył: 03 Gru 2006
Posty: 947
Skąd: z wojska
Wysłany: Wto 03 Lut, 2009   

Za mało szukasz, czytasz i szperasz.
Wszystko lub prawie wszystko znajdziesz TU lub TU lub TU.
_________________
Jeszcze nigdy tak wielu nie było manipulowanych przez tak nielicznych.
 
 
Monika 
1



Wiek: 44
Dołączyła: 25 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: pomorskie
Wysłany: Sro 04 Lut, 2009   

Nie wiedziałam Panie Rysio,że trzeba się bać tu kogokolwiek.Zazwyczaj staram się czytać ze zrozumieniem i jakoś nie pojmuje jak możnaby było inaczej :?: Ciekawe dlaczego "starzy"muszą być tak niemili dla "nowych".Jak narazie rozgladam się w "terenie"Wolno mi pytać lub prosić o radę,a jeśli się to komuś nie podoba to niech napisze do przyjaciółki.Rozumiem,że być może moje pytanie było zbyt ogólnikowe.Rozumiem też,że mogło już wcześniej paść.Być może nie pozostało bez odpowiedzi.Jednak mi zależy na świerzych świeżych informacjach,a nie na tych sprzed roku.Dziękuję uprzejmie Panie Xoggo. :efendi2:

I prosiłbym o spacje po znakach interpunkcyjnych. :cool:

[ Dodano: Sro 04 Lut, 2009 ]
Kontynuując temat uściślę pytanie-drogie PANIE gdybyście miały do wyboru-namawiać lub odradzać innym kobietom pracę w wojsku to jakiego wyboru byście dokonały?
 
 
radiola 
5
pracujący emeryt



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Lip 2004
Posty: 886
Skąd: Zachodniopomorskie
Wysłany: Sro 04 Lut, 2009   

Fajnie jest pracować w wojsku z dziewczynami :brawo: O ile nudniej byłoby, gdyby ich nie było.
O wiele milej jest np. załatwić jakąś sprawę w księgowości, gdzie są prawie same panie, wstąpić do biblioteki by podyskutować z fajną bibliotekarką bądź wprosić się na kawę do zaprzyjaźnionej pani referent w samochodówce :D
Kobiety łagodzą obyczaje i trochę cywilizują to wojsko. Inaczej pewnie byśmy zdziczeli i pewnie tylko wrzeszczeli na siebie ;)
Tak więc, Pani Moniko, zapraszamy serdecznie do armii. Będzie co prawda trochę biednie, ale jakże miło :gent:
_________________
W wyniku powyższych czynności ustalono brak możliwości wykorzystania... w dalszej służbie wojskowej, co skutkuje dokonaniem... wypowiedzenia stosunku służbowego przez organ wojskowy - gen. bryg. Zbigniew Jabłoński
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group