Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
13 . Dywizjon Trałowców Hel
Opublikował Wiadomość
drager 
1



Wiek: 57
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 31
Skąd: hell
  Wysłany: Sro 03 Paź, 2007   13 . Dywizjon Trałowców Hel

Witam wszystkich , którzy służą lub służyli w 13." Helskim " Dywizjonie Trałowców i zachęcam do wspomnień na łamach forum . Myślę , że znajdą się jakieś stare wiarusy i młode szpilszpaki , które się odezwą .
W kwestii informacyjnej donoszę również , że w Helu / Kormoran / odbywają się co roku w październiku zjazdy starej gwardii organizowane przez tubylców a także co miesiąc w Gdyni odbywają się biesiadne wspomnienia byłych i obecnych d.o.
Pozdrawiam Wszystkich . :efendi2:
_________________
Drager
 
 
mikrobi 
1



Wiek: 50
Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 18
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: Sro 03 Paź, 2007   

Witaj "drager" :!: Służyłem w latach 94-95 W 13 Gwardyjskim na TRB 618 ALBATROS, a po spuszczeni bandery przeniosłem się do 16 DKZOP w Kołobrzegu. D.O. na Albatrosie był kpt. mar. Rosochacki, może go pamietasz? Podrowienia dla starych wilków morskich z Helu gdzie zawsze jest sztormowy :gent:
 
 
drager 
1



Wiek: 57
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 31
Skąd: hell
Wysłany: Czw 04 Paź, 2007   

Witaj "mikrobi'' :!: Jarosława pamiętam dobrze , obecnie kmdr por. rez . dołączył do grona szczęśliwych emerytów i oddaje się swojej pasji zwiedzając świat na statkach handlowych .
No i przykra sprawa , nie ma już sztormowych dywizjon przenieśli do Gdyni . :cry:
Pozdrawiam
_________________
Drager
 
 
Paweł M 
1
Paweł


Wiek: 52
Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 25 Maj, 2010   

Witam służyłem na ORP Flaming w latach 1989-91 dowódcą z tego co pamiętam był komandor ppor.Tkaczyk jak jest ktoś kto w tamtym czasie był na Flamingu proszę o kontakt na pw.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group