Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sprostowanie
Opublikował Wiadomość
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   Sprostowanie

:gent: :gent: :gent:

Rano podałem tekst o śmierci kolegi z zaprzyjaźnionego Forum , otóż okazuje się , że ktoś złamał dostęp, za zaistaniałą sytuację PRZEPRASZAM.



oto tekst wyjaśniający , który otrzymałem e-mailem:

Grzegorz napisał/a:

Dzisiaj do wszystkich użytkowników została rozesłana wiadomość o mojej śmierci. Oficjalnie dementuje ten fakt. Konto pocztowe, służące za narzędzie do powiadamiania użytkowników o zdarzeniach na Guardii, zostało pomyślnie zaatakowane oraz wysłano z niej powiadomienie o mojej rzekomej śmierci.
Jesteśmy w posiadaniu dowodów, że żart ten jest czynem eks-użytkownika o nicku Informator. Eks dlatego, że Informator za swoje działanie dostał dożywotniego bana i zostało usunięte jego konto. Informujemy, że każdy kto będzie chciał zarejestrować się po takim nickiem, będzie automatycznie banowany.
Do Informatora

Informator, chłopie mówię Ci od razu, że masz przej.... jak jeszcze nikt nie ma. Dzięki Bogu jeszcze żyje i nie zamierzam zmieniac światow, ale Ty już możesz, bo mam wystarczająco dużo danych, żeby Cię namierzyć, co właśnie robię.

Panowie i Panie. Ktoś zrobił sobie jaja ze mnie i z całej Guardii, ale to płazem mu nie ujdzie.

Wszystkich użytkowników przepraszam za nieprawdziwe insynuacje...


Redakcja Guardia.pl



Jakże ktoś sobie zakpił , takiemu osobnikowi za głupie żarty powinno dać się nie tylko Bana lecz , według mnie jest to sprawa dla Sądów.


Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam :efendi2: :efendi2: :efendi2:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

Ja wierzę w Boską Sprawiedliwość.

Prędzej czy później go dopadnie...
 
 
loko 
5



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 20 Cze 2004
Posty: 776
Skąd: z piernikowa
Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

No to mamy zmartwychwstanie! Amen!
A żartownisiowi należy się niezłe wpier…………………..

:impra2:
 
 
 
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Pią 26 Sie, 2005   

Mówiąc krótko, Informator powinien dostać porządnie po mordzie :!: :!: :!:
_________________

 
 
Zygmunt 
VIP
ś.p. Zygmunt Gola



Dołączył: 22 Cze 2004
Posty: 272
Wysłany: Sob 27 Sie, 2005   

Jest taki przesąd, że kogo uśmiercono za życia = żyje długo i szczęśliwie !

Dział tematyczny "Pro memoria" w każdym wydaniu powinien cieszyć się spokojem, taktem - dziś im jutro mnie.

I ja popełniłem tu raz uśmiercenie jednego kapelana - ale takie dostałem informacje od kogoś co wuścił mnie w przykrą sytuacje.

Pozdrawiam Żywych - polecam wspomnieniu Zmarłych - składam przy okazji podziękę wszystkim co zaglądają do tej częśi portalu naszego.

Z poważaniem ZG.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group