Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sanatorium po misji
Opublikował Wiadomość
rad25
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lip, 2005   Sanatorium po misji

Witam wszystkich i mam pytanie. Aktualnie jestem na misij w Iraqu i jest to moja kolejna misja w tym kraju. Po powrocie chciałbym sie udać do sanatorium. Wiem jak sprawe załatwić ale czy istnieje możliwość wyjazdu do takiego sanatorium w ramach misij za I zmiane PKW Iraq, tz. czy istnieje jakas szansa prawna na takie 2 wyjazdy zdrowotne. Bardzo prosze o pomoc i odpowiedź. Pozdrawiam.
 
 
Maurycy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Lip, 2005   

[url=http://bap-psp.lex.pl/cgi-bin/demo.cgi?id=&comm=jn&akt=nr17106157&ver=-1&jedn=-1]
ROZPORZĄDZENIE MINISTRA OBRONY NARODOWEJ z dnia 16 czerwca 2004 r. w sprawie badań lekarskich żołnierzy zawodowych skierowanych do służby poza granicami państwa oraz powracających do kraju po zakończeniu tej służby[/url]

Paragraf 10.
 
 
Radca WP 
Mod



Pomógł: 66 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 2743
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Wto 05 Lip, 2005   Radca

Maurycy powołał sie na Paragraf 10. i praktycznie tam jest wszystko powiedziane. Bardzo dużo zależy od wyników badań oraz samej opinii lekarskiej na temat pańskiego zdrowia. Psychika ludzka to rzecz nie do poznania do końca i tutaj jest bardzo wielki wachlarz możliwości - osobiście uważam, że mając dobre papiery można ciągnąć ile się tylko da - zresztą słusznie się to Ci należy za pobyt w misji.
_________________
EGIDA Kancelaria Radcy Prawnego
Robert Kłosiński
Numer wpisu OIRP w Olsztynie (OL-1848)

Kontakt: biuro@poradyegidy.pl
Telefon: 535-400-405
 
 
 
misjonarz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 06 Wrz, 2005   sanotorium po misji w Kosowie

Czy takie leczenie należy się również po innych misjach, w tym także po misji w KOSOWIE?
 
 
Radca WP 
Mod



Pomógł: 66 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 2743
Skąd: Mazowieckie
Wysłany: Sro 07 Wrz, 2005   Radca WP radzi:

Witam !!!

Leczenie należy zastosować w każdym wypadku kiedy istnieją do tego podstawy i zdrowie żołnierza tego potrzebuje. wiadomo nie od dzisiaj przecież że długotrwałe przebywanie w warunkach, w których człowiek narażony jest na wzmożony stres może spowodować niekorzystne dla człowieka i czasem już nieodwracalne zmiany w psychice i osobowosci. Jeśli ktoś czuje, że zwyczajnie zaczyna nad sobą nie panować, albo jego psychika płata mu jakieś figle to myślę, że powinien zgłosić się do poradni, a dalszy cykl leczenia już określi lekarz.

Pzdrw :cool:
_________________
EGIDA Kancelaria Radcy Prawnego
Robert Kłosiński
Numer wpisu OIRP w Olsztynie (OL-1848)

Kontakt: biuro@poradyegidy.pl
Telefon: 535-400-405
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group