Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzisz o st.szeregowych zawodowych?

Co sądzisz o st.szeregowych zawodowych?
dobrzy zołnierze
13%
 13%  [ 39 ]
przypadkowi ludzie
55%
 55%  [ 165 ]
nie mam zdania
6%
 6%  [ 20 ]
taki korpus jak każdy
24%
 24%  [ 74 ]
Głosowań: 298
Wszystkich Głosów: 298

Opublikował Wiadomość
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 15 Sie, 2011   

Oceniam, że podobnie jak w ankiecie dot. szeregowych, ta ankieta jest odbiciem wszystkich żołnierzy.
55% oddających głos uznało, że st. szer. to "przypadkowi ludzie".
A jak myślicie, ile procent „przypadkowych ludzi” trafia do korpusu podoficerów i oficerów :?:
Odważę się stwierdzić, że ten odsetek wcale nie jest mniejszy :?:
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Proponuje ten temat zamknąć, a dyskusje przenieść tu: http://www.nfow.pl/viewtopic.php?t=31899.
Są dwa równoległe tematy o tym samym i mimo że ten jest starszy, to nie istnieje coś takiego jak korpus starszych szeregowych zawodowych, a korpus szeregowych zawodowych, bo starszy szeregowy to stopień nie korpus. :cool:
Więc np. wypowiedź o szeregowym(chodzi o stopień), już jest nie na temat, bo mowa tu tylko o starszych szeregowych zawodowych. A więc tylko o jednym ze stopni tego korpusu a nie o całym korpusie.
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Szanowny Riczard, czyżbyś chciał zostać moderatorem :?:

Do pewnego czasu byłem skłonny bronić szeregowych w armii, ale jak ostatnio czytałem popisy „krasomówstwa” i „inteligencji” pewnego szeregowego, to zaczynają mnie ogarniać wątpliwości ;)
 
 
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 8 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1822
Skąd: JW ****
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

"Szanowny Riczard, czyżbyś chciał zostać moderatorem

Do pewnego czasu byłem skłonny bronić szeregowych w armii, ale jak ostatnio czytałem popisy „krasomówstwa” i „inteligencji” pewnego szeregowego, to zaczynają mnie ogarniać wątpliwości"

Nie chcę zostać moderatorem.Chcę tylko zaznaczyć, że jest drugi równoległy temat, a ten temat jet też źle sformułowany, bo nie ma czegoś takiego jak korpus starszych szeregowych zawodowych. Ponadto nie dam sie wciągnąć w jakieś międzykorpusowe kłótnie. To że czytałeś takie rzeczy nic nie znaczy i nie świadczy o całym korpusie. Ja też mógłbym pisać o "inteligencji" jakiegoś podoficera lub oficera, ale jakie to ma znaczenie? Żadnego i nie świadczy napewno o całym korpusie. :cool:
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
mlyniu 
5



Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 31 Lip 2007
Posty: 845
Skąd: Kwidzyn
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Riczardzie spójrz kiedy ten temat został założony. W tym czasie w korpusie szeregowych zawodowych istniał tylko jeden stopień- starszy szeregowy. Szeregowi wtedy byli tylko w zetce. Dopiero pod koniec 2008 weszły w życie przepisy regulujące istnienie stopni szeregowy i starszy szeregowy w Naszym korpusie.
 
 
ero03 
Banita
PERSONA NON GRATA


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 4571
Skąd: Gliwice
Wysłany: Nie 04 Wrz, 2011   

Czy ktoś w tym temacie pisze o korpusie st. szer. :?:
To po pierwsze, a po drugie to myślisz, że moderator tego tematu nie wie co się dzieje na forum :?:

Szanowny Riczard, pozwolisz, że Ci coś podpowiem.
Cytujesz moje wypowiedzi kopiując je do okienka Odpowiedź. Można zrobić to prościej.
Zaznacz w danym poście tekst, który chcesz przywołać (skopiować), a następnie kliknij środkowy przycisk ( " ), a wybrany fragment skopiuje się do okienka Odpowiedź :gent:

[ Dodano: Nie 04 Wrz, 2011 ]
I kwestię korpusu st. szer. wyjaśnił mlyniu - dzieki :efendi2:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group