Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Konsola XBOX 360 kinect
Opublikował Wiadomość
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   Konsola XBOX 360 kinect

Ostatnio prowadzona jest dość intensywna kampania reklamowa tej konsoli. Nie znam się na konsolach, nigdy żadnej nie mieliśmy, z gier korzystaliśmy tylko na komputerze. W związku z tym mam pytanie do lepiej obeznanych z tematem- czy naprawdę jest lepsza od innych konsol? A jak się sprawdza w grach on-line?
Będę wdzięczna za różne rady.
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
drill 
6


Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 1096
Skąd: lotnictwo MW
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

Ja tam się na grach i konsolach nie znam, dlatego też poszedłem do sklepu dla idiotów i popytałem młodzież co lepsze i kupiłem dzieciakom Sony Playstation 3 Moov.
 
 
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Sob 10 Gru, 2011   

Co najważniejsze moim zdaniem o konsoli XBOX nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń a do PS czy WII potrzebne są dodatkowe wskaźniki które trzeba trzymać w rękach. W Xbox konsola rozpoznaje ruch ręką. Bagatela te wskaźniki kosztują sporo. Natomiast PS3 ma blue ray (nie wiem czy dobra pisownia) do odtwarzania filmów.
To najważniejsze różnice. Gry są te same, ceny też. Mam Xbox i jestem zadowolony.
 
 
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Dziękuję bardzo bond. To już jest jakaś konkretna odpowiedź. W sklepie to różnie bywa z tym dopytywaniem u sprzedawcy, szczególnie w okresie przedświątecznym. Przeglądałam trochę internet i ceny na gry z kinectem są trochę odstraszające, ale przecież nie trzeba mieć wszystkich na raz.
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
drill 
6


Pomógł: 4 razy
Wiek: 59
Dołączył: 26 Lut 2005
Posty: 1096
Skąd: lotnictwo MW
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

elka napisał/a:
... W sklepie to różnie bywa z tym dopytywaniem u sprzedawcy, ....


A czy ktoś tu proponował pytanie się u sprzedawców? Zajrzyj do sklepu i popytaj wyrostków którzy na tym grają, a nie starych pryków. Wybór niestety zależy od wielu czynników i nie jest jednoznaczny. Czy gra ma być dla chłopaka czy dziewczyny, grać będą w gry logiczne, przygodowe, strzelanki, czy może jeszcze jakieś inne. Obejrzyj Gry na półce w sklepie popytaj również tego sprzedawcę i sama wyciągnij wnioski.
 
 
hindus 
1


Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

Korzystalem z obu i obie są warte polecenia. Wybór zależy od tego w jakie gry chcemy grać. Tutaj najbardziej pomoże sprzedawca w sklepie. Warto tylko mieć na uwadze, ze chęć gry on-line na XBOX'ie wiąże się z wykupieniem abonamentu na XBOX Live, podczas gdy na PS3 nie trzeba za to płacić.
 
 
Pan 
5


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Gru 2008
Posty: 513
Skąd: zza miedzy
Wysłany: Nie 11 Gru, 2011   

bond napisał/a:
Co najważniejsze moim zdaniem o konsoli XBOX nie potrzeba żadnych dodatkowych urządzeń a do PS czy WII potrzebne są dodatkowe wskaźniki które trzeba trzymać w rękach.


bond, to już Kinetic'a do tego nie potrzeba ? Xbox sam z siebie wie, że jesteś obok ?
_________________
Zawsze chwalcie wypowiedzi Pan'a :-)
 
 
bond 
Mod



Pomógł: 28 razy
Wiek: 57
Dołączył: 21 Cze 2004
Posty: 3745
Skąd: Gliwice
Wysłany: Pon 12 Gru, 2011   

Pan, Zgadza się. Napisałem skrótowo ale autorka pytania w tytule wskazała właściwą nazwę. Nie napisałem również PS3 Moove, to tak w ramach uzupełnienia.... I pewnie Wii z "czujnikiem ruchu" ma swoją specyficzną nazwę której również nie wskazałem.... Więc, co Twój post wnosi nowego?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group