Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: FAZI 1
Sro 01 Lut, 2012
W SPRAWIE PKW - POMOC
Opublikował Wiadomość
kasta12345 
1


Wiek: 40
Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 3
Skąd: ////
  Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   W SPRAWIE PKW - POMOC

Witam wszystkich i proszę o jakiekolwiek informacje a min. chodzi mi o wyniki badań laboratoryjnych. Staram się o wyjazd na misje zrobiłem większość potrzebnych badań ale do brzegu bo nie o to chodzi, wyniki badań laboratoryjnych wyszły niezbyt dobrze a są to enzymy GGTP ,ALT, AST owe wyniki tych enzymów są znacznie podwyższone , Stosowałem diety itp. brałem również tabletki przepisane przez lekarza hepatologa i nie przynosi to żadnych efektów poprawy. Dodam że poza tym reszta badań potrzebnych na misje wyszła bardzo dobrze. Więc moje pytanie brzmi czy ktoś miał już podobny problem i czy to może dyskwalifikować mnie jako kandydata na wyjazd?
PS: Ta sama komisja Wydała orzeczenie "Z" podczas wstępowania w szeregi WP wraz z adnotacją Podwyższona aktywność tych enzymów o których pisałem powyżej.
Z góry dziękuje za każdy post na ten temat.
 
 
szeregowy90 
Banita


Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 05 Cze 2011
Posty: 826
Skąd: Z FRUSTRACJI, PO ....
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Kolego zupełna dyskwalifikacja, to zupełnie tak jak z dopingiem, jak przesadzisz to odpadniesz. To, że wyniki miałeś dobre podczas powoływania do zawodowej służby wojskowej nie są wymierne do tych wyników jakie musisz spełnić przed wyjazdem na misje. :gent:
 
 
FAZI 1 
10



Pomógł: 42 razy
Wiek: 58
Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 7300
Skąd: Gdynia
Wysłany: Sro 01 Lut, 2012   

Swoje pytanie proszę zadać w tym temacie http://www.nfow.pl/viewto...20330&start=135 Ten temat :zam: FAZI 1
_________________
Z historii narodów możemy się nauczyć, że narody niczego nie nauczyły się z historii.
— Georg Wilhelm Friedrich Hegel
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group