Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komisja lekarska przed emeryturą
Opublikował Wiadomość
kris61
1


Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 17
Skąd: Gryfice - zachodniopomorskie
Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   Komisja lekarska przed emeryturą

Przed zwolnieniem po 23 latach słuzby zostałem skierowany na komisję lekarską . Mimo iż słabiej widzę na prawe oko ( nie nazwę tego fachowo ale są to zmiany nieodwracalne ) okulistka stwierdziła że jest wszystko ok.W tym dniu komisja badała wyjeżdzajacych i powracających z misji i jeszcze wielu innych także badania przebiegały systemem" taśmowym". Nie przywiazywałem do tego większej wagi ponieważ nie liczyłem na to że komisja dorzuci mi parę procent do emerytury.Przed egzaminem na licencję pracownika ochrony musiałem poddać sie ponownym badaniom lekarskim na których okulista bardzo szybko wykrył u mnie chorobę oka i był bardzo zdziwiony że poprzednie badania na komisji lek. tego nie wykazały. Okazało się że jest to powazna sprawa i muszę brać jakies tam leki które spowolnią proces jaki zachodzi w oku . Okulista nie chcąc mi utrudniać podjęcia nowej pracy napisal że jest wszystko ok. Wziązku z tym mam pytanie czy mogę odwołać się od orzeczenia komisji lekarskiej i ponownie stanąć przed oblicze komisji ?
 
 
 
Signaller
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

Nawet nie zastanawiaj sie!!! Walcz o swoje - chyba, ze Ci nie zależy!!! Gdybym sie nie odwoływał byłbym juz emerytem w starej siatce płac!!! WARTO WALCZYĆ!!!
 
 
kris61
1


Dołączył: 11 Wrz 2005
Posty: 17
Skąd: Gryfice - zachodniopomorskie
Wysłany: Czw 20 Paź, 2005   

Bardzo proszę o wskazówki . Nie mam pojęcia jak wyglada procedura odwoławcza od orzeczenia komisji lekarskiej. Jestem już pełnoprawnym emerytem . Od orzeczenia komisji minął już ponad rok i nie wiem czy nie wzbudzi to jakis podejrzeń że chcę tam coś wyłudzić . Okulista stwierdził jednoznacznie że zmiany w oku nastąpiły pare lat temu .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group