Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co tam u nawigatorów słychać?
Opublikował Wiadomość
monkee 
1


Wiek: 46
Dołączył: 09 Maj 2009
Posty: 4
Skąd: E3a GK
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

MAM PYTANIE FORMALNE:
chodzi mi o to czy żołnierze pełniący służbę poza granicami kraju (personel latający NATO AWACS) którzy w Polsce mieli stanowiska naziemne w ujęciu naszych przepisów narodowych są (powinni być) traktowani jak personel latający SZ RP czy jest to pełnienie obowiązków poza granicami kraju w komponencie lotniczym i nie zaliczają się do powyższej grupy?
Jeśli ktoś z Was potrafiłby odpowiedzieć na tak zadane pytanie i poparł to jakąkolwiek podstawą prawną będę wdzięczny... pozdrawiam[/b]
 
 
piter2204 
5


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 456
Skąd: poland
Wysłany: Czw 29 Wrz, 2011   

Najlepiej spytać poprzednika D., jeśli to coś wniesie. Wydaje mi się, że istotne jest to, na jaki etat zostałeś wyznaczony, czyli co masz w papierach jak wysłany zostałeś do ETNG.
 
 
fsoul 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 920
Skąd: mil atc
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

Czy Ktoś jest w stanie odpowiedzieć, na CH ... ODNom, COPowii służbom operacyjnym zestawy AMHS warte spore pieniądze, skoro nadal wydzwaniają i wymuszają dzwonienie do nich w sparwie operacji lotniczych na lotnisku? Czy ktoś z tego środowiska jest w stanie zdecydować o szkoleniu osób z tzw. komórek ruchu lotniczego z tematu depesz służb ruchu lotniczego? W każdym razie od siebie proszę ich by nie szli na łatwiznę bo stary dobry telefon wszystko załatwi. A już niedopuszczalny jest pretensjonalny ton zwracania się o te informacje.
_________________
just pure truth...
 
 
baxior1 
5



Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 544
Skąd: MIL ATC
Wysłany: Sob 07 Wrz, 2013   

fsoul,

Oooo tak, masz 100% racji, a szczególnie jeśli chodzi o ton wypowiedzi oficerów (nie wszystkich oczywiście).
_________________
Czyż każdy zacny i poważny człowiek nie wyzna, że wiele nie wie i że ciągle powinien się uczyć?
 
 
fsoul 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 920
Skąd: mil atc
Wysłany: Nie 08 Wrz, 2013   

Twój stosunek do mnie, czytaj uprzedzenia, są już wszystkim tu znane, także daruj sobie i odnieś do problemu, daruj sobie wycieczki osobiste. Chyba, że bronisz w ten sposób systemu AMHS dla POL w Pruszczu Gd ?

[ Dodano: Pon 09 Wrz, 2013 ]
Jeżeli baxior1 źle Cię odebrałem, to szczerze przepraszam.
_________________
just pure truth...
 
 
baxior1 
5



Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 544
Skąd: MIL ATC
Wysłany: Nie 15 Wrz, 2013   

Czy w mojej wypowiedzi widać jakiś sarkazm :?: :???: :?:
Nie wiem o co Ci chodzi, poparłem tylko Twoją wypowiedz.
Nie wiem o jakich uprzedzeniach mówisz.
_________________
Czyż każdy zacny i poważny człowiek nie wyzna, że wiele nie wie i że ciągle powinien się uczyć?
 
 
fsoul 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 50
Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 920
Skąd: mil atc
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013   

Patrz wyżej
Cytat:
Jeżeli baxior1 źle Cię odebrałem, to szczerze przepraszam.
_________________
just pure truth...
 
 
baxior1 
5



Dołączył: 16 Mar 2005
Posty: 544
Skąd: MIL ATC
Wysłany: Pon 16 Wrz, 2013   

Przyjęte, pozdrawiam :gent:

[ Dodano: Pią 04 Paź, 2013 ]
Cytat:
Chyba, że bronisz w ten sposób systemu AMHS dla POL w Pruszczu Gd ?


Trzeci komplet stoi w kartonach u komendanta, bo na budzie RSL ni jak się nie zmieści :lol: A wynosów nie mamy.
_________________
Czyż każdy zacny i poważny człowiek nie wyzna, że wiele nie wie i że ciągle powinien się uczyć?
 
 
Zwitt 
8



Wiek: 46
Dołączył: 28 Mar 2007
Posty: 3290
Skąd: Dolny Śląsk
Wysłany: Wto 16 Wrz, 2014   

Swego czasu mieliśmy cztery ODN-y. Potem jeden rozformowano a drugi przekształcono w MJDOP. Zostały dwa. Teraz jeden z nich został przekształcony w Regionalny Ośrodek Dowodzenia i Naprowadzania.
Teraz mamy łańcuszek COP-ODN-RODN. Gdzie tu sens? Jełi generalnie idziemy w downsizing to czemu drugiego ODN nie przeformowali w RODN? Czy ktoś z koleżeństwa wie o co chodziło z tą reformą i czym sie w praktyce różni ODN od RODN?
_________________
ARMA PACIS FULCRA - Broń dźwignią pokoju
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group