Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Święto JW 2211
Opublikował Wiadomość
subaru4u
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Paź, 2005   Święto JW 2211

Juz niedługo Święto JW2211 w2 Skwierzynie. Juz od kilku dni żołnierze dostają głodowe porcje, bo trzeba zaoszczędzic dla zaproszonych gości na imprezkę.
Ale jazda :mrgreen:
 
 
Draken1970
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Paź, 2005   

To ciekawa odmiana zegrzyńskiego "modelu". U nas prowiantuje się kadrunię na imprezki, w których nie uczestniczy (sam byłem tak zaprowiantowany). Też niezły pomysł, prawda? :gent:
 
 
Julia
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Paź, 2005   61 lat 61 SRBOP

Wczoraj w Skwierzynie na placu apelowym JW odbyła się uroczysta zbiórka z okazji święta brygady (pokaz sprzętu wojskowego starego i nowego :-), wystawy okolicznościowe). Muszę powiedzieć,że mi jako laikowi bardzo się podobało. Zaproszonych gości było niewielu, głównie osoby związane z wojskiem. Miałam zaszczyt poznać szefa Wojsk Obrony Przeciwlotniczej gen. bryg. Michała Jackiewicza (wywarł na mnie piorunujące wrażenie, nie umiem tego opisać - uścisk dłoni i brak słów człowieka zatyka!, na szczęście wydusiłam z siebie kilka zdań). Wśród zaproszonych gości były również dzieci z Przedszkola Wojskowego i to dla nich była chyba największa frajda: orkiestra, sprzęt i pełno żołnierzy. W ramach obchodów Święta Brygady we wtorek 25.10.2005 będzie dzień otwartych koszar,a w programie m.in. mecz piłki siatkowej: Dowództwo Garnizonu-Urząd Miasta. :gent:
 
 
Antonio 
9



Pomógł: 13 razy
Wiek: 45
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 4337
Skąd: stąd
Wysłany: Nie 13 Lis, 2005   Re: 61 lat 61 SRBOP

Julia napisał/a:
a w programie m.in. mecz piłki siatkowej: Dowództwo Garnizonu-Urząd Miasta. :gent:


Widocznie jedynie dowództwo Garnizonu ma nadmiar wolnego czasu :)
_________________
####### - Zdrap zdrapkę, a zobaczysz opis.
 
 
Gecko 
Vice Admin
Sceptycznie wyrachowany optymista



Pomógł: 43 razy
Dołączył: 05 Sie 2005
Posty: 4649
Skąd: Z innej bajki
Wysłany: Pon 14 Lis, 2005   Re: 61 lat 61 SRBOP

Julia
Cytat:
... a w programie m.in. mecz piłki siatkowej: Dowództwo Garnizonu-Urząd Miasta.

Chyba plażowej :) Bo dowództwo Garnizonu to Dowódca i Komendant Garnizonu, a do normalnej siatki trzeba 6 (chyba że cos sie zmieniło)? Ktoś tu kogoś nabija w butelkę, żerując na nieznajomości struktur. Albo jest cudowne rozmnożenie.
Pozdro
_________________
Proszę nie naciskać na likwidację agentury. W każdej szanującej się rodzinie powinno być jakieś zwierzątko. Świat jest wtedy weselszy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group