Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Psychotesty
Opublikował Wiadomość
Wojo95 
1


Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 1
Skąd: WLKP
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   Psychotesty

Witam, jestem tu nowy. Piszę do Was z prośbą o pomoc. W czwartek w Poznaniu miałem psychotesty do służby przygotowywawczej. Niestety nie zaliczyłem jednego z automatu :( Reszt zaliczona. Złożyłem odwołanie i ustalono mi termin na następne psychotesty w Bydgoszczy. Poza tym padło na wywiadzie pytanie czy zazywalem jakieś narkotyki. Pod wpływem stresu przyznalem się, że na początku szkoły średniej pod wpływem towarzystwa zapalilem trawkę. Teraz żałuję, że się przyznalem bo mogłem spróbować oszukać. .. :/ Mam więc pytania. Czy jeśli pojadę do Bydgoszczy to czeka mnie cały etap psychotestow czy tylko automaty? Czy jeśli będzie ponowny wywiad to mam starać się zaprzeczyć, że zazywalem kiedykolwiek maryche? Czy te informacje z Poznania będą jakoś porównywane z tymi z Bydgoszczy i czy może wyjść na jaw, że w Poznaniu się przyznalem a w Bydgoszczy zaprzeczylem? I czy jeśli zazylem kiedyś trawę to może mi zaszkodzić w drodze do pracy w wojsku? Bardzo zależy mi na tym. Bardzo Was proszę o pomoc i dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam
 
 
Dżaba 
6


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 1018
Skąd: gdzieś daleko...
Wysłany: Nie 05 Lip, 2015   

Przy takim podejściu do wojska, gdzie zanim się do niego dostałeś już kombinujesz i to całkiem poważnie, moja rada może być tylko jedna: odpuść sobie wojsko i poszukaj szczęścia tam, gdzie do woli będziesz mógł kłamać... Wojsko jak widać nie jest dla Ciebie....
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group