Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Sekcje i Piony
Opublikował Wiadomość
Resurrected 
Banita


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 26 Kwi 2010
Posty: 3613
Skąd: z IV RP bis
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

thikim, szkoda, że koledzy z WOGów nie myślą jak Ty. Ale byłoby pięknie. ;)
Prawda jest taka, że sami ledwo ogarniają swoje obowiązki i na życzliwość nie mają poprostu czasu. Niezbędne minimum, a reszty nie ma i nie wiadomo kiedy będzie.
Jankes, zgadzam się w 100%. To jest duży problem, zamiatany przez wszystkich pod dywan. Poszło jedno zapotrzebowanie, to pójdzie i dziesiąte w tej samej sprawie. Efektów brak, ale czas do emerytury każdemu leci i karawana idzie dalej. :P
_________________
OJCZYZNĘ BEZ PIS-U RACZ NAM WRÓCIĆ PANIE!
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

Ja myślę że przede wszystkim wszyscy jesteśmy w jednej strukturze i nie robimy za własne tylko za podatników pieniądze. Więc jeśli ktoś coś ma to nie żeby mieć na kwicie więcej tylko po to żeby ktoś inny mógł tego użyć a nie żeby stało w magazynie.
W dawnych czasach była taka mentalność że sprzęt stał i 20 lat od nowości w magazynie, bo wolano wydawać stare i używane, a po 20 latach stania w magazynie, trzeba go było się pozbyć jako całkowicie zbyteczny. Ile takich sytuacji w całym wojsku było tego nie wiem, ale można się spodziewać że sporo.
Zresztą nawet i dziś jeśli sprzęt załóżmy ma użytkowalność 5 lat, a rok stoi w magazynie to tak jakby 20 % kosztów zakupu wywalić na śmietnik.
No i trzeba rozmawiać. Bo jak się nie rozmawia a tylko oczekuje to się długo czeka.
I nie wszystko można załatwić nawet przy sprzyjającej aurze.
 
 
aron73 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 51
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 630
Skąd: skąd?
Wysłany: Sob 16 Sty, 2016   

Resurrected napisał/a:
thikim, szkoda, że koledzy z WOGów nie myślą jak Ty. Ale byłoby pięknie.

Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie:) W dużym uproszczeniu.
Myślę, że wystarczy nie robić nikomu pod górkę, robić swoje i wszystko w miarę możliwości jakoś się układa - nawet z WOGiem. :gent:
_________________
Piszę poprawnie po polsku
.
http://www.pajacyk.pl/ http://www.polskieserce.pl/
Nie dojrzy pszczółka wśród kwiecia pyłu, gdy zapyli ją bączek od tyłu...
 
 
Dżaba 
6


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 1018
Skąd: gdzieś daleko...
Wysłany: Nie 17 Sty, 2016   

aron73 napisał/a:
Myślę, że wystarczy nie robić nikomu pod górkę
Gdyby to było takie proste :?: Są komórki, które są postrzegane jako typowo te, któe robią pod górkę innym, a w rzeczywistości to one dbają tylko o przestrzeganie przepisów i chronią przed podpadnięciem pod zapisy kodeksu karnego.... - mam na mysli piony ochrony informacji niejawnych.
Jednakże jak wspomniałem wcześniej - inni będą ich postrzegać tylko jako tych, którzy robią im pod górkę..
 
 
thikim 
Guru


Pomógł: 53 razy
Dołączył: 26 Sty 2007
Posty: 13020
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 20 Sty, 2016   

Cytat:
mam na mysli piony ochrony informacji niejawnych.

A w jaki to sposób robią one pod górkę? Zabraniają użyć tajnego dokumentu jako zamiennika papieru toaletowego?
Dżaba, jak znasz przepisy i je przestrzegasz a to powinieneś niezależnie od POINu robić :) , to jakie POIN ma znaczenie?
Straszny POIN ale chyba dla tych co trochę sobie te przepisy lekceważą.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group