Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: steell
Wto 28 Mar, 2017
Tylko w Fakt24. Wyznała miłość Misiewiczowi. W urodziny.
Opublikował Wiadomość
szeryf3 
7
Już rezerwa.



Pomógł: 4 razy
Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 2175
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017   Tylko w Fakt24. Wyznała miłość Misiewiczowi. W urodziny.

fakt.pl
http://www.fakt.pl/wydarz...rodziny/4zfrrhc

Cytat:
Tylko w Fakt24. Wyznała miłość Misiewiczowi. W urodziny.

27 marca 1990 roku na świat przyszedł Bartłomiej Misiewicz. Postać nieszablonowa, która po latach politycznej tułaczki, odnalazła swoje miejsce w Ministerstwie Obrony Narodowej. Do redakcji Fakt24.pl przyszedł wyjątkowy prezent urodzinowy dla zaufanego człowieka szefa MON: wiersz, w którym tajemnicza pani Eliza wyznaje swą miłość Bartłomiejowi Misiewiczowi. Czy można wymarzyć sobie lepszy podarek?

27 lat temu na świat przyszedł Bartłomiej Misiewicz. Redakcja Fakt24.pl nawet w najśmielszych snach nie przypuszczała, że to właśnie na nasze ręce zostanie złożony wyjątkowy prezent dla młodego gwiazdora polskiej sceny politycznej. Mamy nadzieję, że słowa pani Elizy dotrą do solenizanta i uświadomią mu, że gdzieś tam, ktoś na niego czeka. I są to nie tylko żołnierze, lecz również wspaniała kobieta! Przedstawiamy wiersz, który mieliśmy zaszczyt otrzymać (zdjęcie oryginalnego listu, wraz z odciskiem ust pani Elizy, znajduje się w galerii zdjęć):
Ballada dla Misia

"Ja już wtedy, w Białymstoku, miałam Misiu Cię na oku Szybkie pląsy, prężne ciało - zaraz na mnie podziałało.Więc śledziłam Twoje losy, podziwiałam bujne włosy, myśli Twe nieuczesane, honory zewsząd oddawane.

Tak uczucie narastało, wciąż zerkałam, choć nieśmiało, na twe zdjęcie, gdy żołnierzy orlim wzrokiem śmiało mierzysz Wszyscy wokół salutują, serca wszystkich się radują bo dowódca w końcu godny. Człek to mężny, no i... dzielny

Patrząc na to pomyślałam, gdzie do niego – Tyś za mała. Bo Bartłomiej to bohater, opiekuje się tym światem. Czy w kościele, czy w aptece, to do niego w myślach lecę. Mogłabym tak godzinami...

Aż dziś w radiu usłyszałam, Co tam ja - wie Polska cała, urodziny masz Barteczku (mówię tak o mym Słoneczku)

Więc odkryłam swą odwagę, weź mnie Misiu- tę łamagę Będę zawsze salutować, Do szaleństwa mnie doprowadź! Kocham Cię nasz wodzu złoty Znajdź choć chwilę na zaloty. Uciesz mnie i moją mamę Wciąż siedzimy w domu same i tęsknimy za rycerzem, co przyjedzie na rumaku, albo choćby - Rosomaku

Całuję,

Eliza"

Ze swojej strony, redakcja Fakt24 składa najlepsze urodzinowe życzenia Bartłomiejowi Misiewiczowi.
MM, M

Z okazji urodzin składam Panu najserdeczniejsze życzenia, oraz dużo miejsca na klapie od marynarki na odznaczenia. ;)
_________________
Nieraz android przekłamuje moje myśli.
https://www.youtube.com/watch?v=npNh89kaY6I
 
 
michqq 
Guru


Pomógł: 28 razy
Wiek: 48
Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 11525
Skąd: -)
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017   

Proponuję przenieść do śmietnika albo ewentualnie "Na każdy temat".
:gent:
_________________
Toast wódczany o postaci dialogu.
Zasłyszane na dniach.
:
- Ruskij wojennyj korabl?
- Do dna!
 
 
steell 
Mod



Pomógł: 20 razy
Wiek: 59
Dołączył: 23 Lip 2004
Posty: 7984
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 28 Mar, 2017   

Proszę nie śmiecić forum takim szajsem. Walka polityczna za pomocą brukowców ma też swoje granice. Kolejna taka wrzuta i się pogniewamy.
_________________
Pierwszą ofiarą wojny jest prawda
Hiram Johnson
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group