Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
SIŁOWNIA
Opublikował Wiadomość
Duke 
1



Dołączył: 07 Lip 2017
Posty: 10
Skąd: Pomorskie
  Wysłany: Nie 09 Lip, 2017   SIŁOWNIA

Witam wszystkich!
Nie zauważyłem tutaj takiego wątku o typowo tej tematyce, więc chętnie zacznę, bo mam nadzieję, że znajdzie się kilku pasjonatów siłowni. :cool:
Sam uczęszczam od około 3 lat, ale na poważnie się wziąłem za to od ostatnich kilku miesięcy - zacząłem trzymać miche i ułożyłem sobie jakiś konkretny plan treningowy 3 dni góra/dół/góra i w jeden dzień w weekend fbw do tego 2x aeroby i 2x interwały ;)
A jak u was? Lubicie, bierzecie siłownie na poważnie, czy bardziej rekreacyjnie dla zdrowotności? Może macie jakiś konkretny plan i ćwiczenia by poprawić kondycję na testy sprawnościowe ? Wolicie siłownie ogólnodostępną czy może sami w domu sobie przerzucacie ciężary?
 
 
krap 
1



Dołączył: 11 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Gniezno
Wysłany: Nie 11 Lut, 2018   

Cześć Wam wszystkim :) Czy jesteście może w stanie polecić mi jakieś dobre plany treningowe na masę? Ja się właśnie w chwili obecnej dość poważnie zastanawiam nad czymś sprawdzonym, a w Sieci jest tyle przeróżnego rodzaju porad w tym zakresie tematycznym, że naprawdę ciężko jest się na coś zdecydować... Póki co, z tego co udało mi się znaleźć w Internecie, dość ciekawy plan treningowy jest na przykład tutaj https://www.trener.pl/tre...zaawansowanych/ Co o tym sądzicie?
_________________
Lubię świnie. Psy patrzą na nas z podziwem, koty patrzą na nas z góry, a świnie traktują nas jak równych sobie.
 
 
KornikAmator 
5


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 950
Skąd: Rzplita
Wysłany: Pon 12 Lut, 2018   

Ile masz "stażu" na siłowni?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group