Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: focus
Pią 24 Sie, 2018
Chor. co kazdego pograzy
Opublikował Wiadomość
mrozek90 
1


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   Chor. co kazdego pograzy

Witam wszystkich forumowiczow. Jestem nowy na forum, poniewaz szukam pomocy juz nawet w internecie. Otoz chodzi o mego W/Z przelozonego. Jestem szer. od 6 lat na jednym etacie. Znam sie na swoim fachu, oraz potrafie zastapic kolegow z druzyny i plutonu (zapewne kazdy spotkal sie ze stwierdzeniem, a jak zabraknie tego to pTy przejmujesz inicjatywe i musisz sie tego i owego nauczyc). Od 2 lat gosc ewidentnie sie na mnie uwzial, u innych przelozonych jestem postrzegany jako zolnierz bdb, natomiast u mego chor. podobno nawet nie zasluguje zeby sluzyc. Nie zrobilem dla niego nic przykrego, a jego uprzedzenie polega chyba na ttm ze ewidentnie sie jemu nie spodobalem, bo od poczatku ma jakies problemy. Przechodzac do meritum, problem pojawil sie dokladnie kilka dni temu, dokladnke, czas opiniowania. Jako ze mam juz kilka lat sluzby i chce rozwijac sie dalej potrzebna mi jest zgoda z departamentu na pdfa. Wiadomo z tym pdfem roznie bywa, ale lepiej miec zgode niz jej nie miec. Rok temu z opiniowania dostalem ocene dobra, mialem jedno ukaranie i zrozumialem ze nie ma sensu sie odwolywac itp. Ale w tym roku majac 4 pochwaly, 2x urlop nagrodowy powiedzialem sobie ze nie odpuszcze, skoro dostaje jakies uznania znaczy ze nie jestem och*** szwejem. Niestety w/z chor. wyatawil mi znow opinie 4. Po krotkim namysle powiedzialem ze odwoluje sie od tej oceny, i tu zaczyna sie cala akcja. Gosc ewidentnie zaczal robic mi problemy, sprawdziany z dupy, przypierdalanie sie o drobnostki, ewidentna nagonka. Zostalem ukarany upomnieniem z paragrafu. 78 poniewaz uzywalem telefonu w jego obecnosci, gdzie tak naprawde krecil sie tylko po garazach w czasie BiESU, a ja doslownie zerknalem na zegarek. Czy isc z tym do d-cy bat, czy moze do Pani psycholog i ewidentnie zrobic mu objazd ze strony mobbingu? Doradzcie, bo gosc pozwala sobie na duzo wiecej, a ja juz dluzej tego nie wytrzymam i wloncu mu wyk***. Pozdrawiam
 
 
Rzecznik Prasowy Syfu 
Banita


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 596
Skąd: ELITARNEWOJSKAOPERACYJNE
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

Zależy z jakiej jesteś JW.
_________________
Zły ptak to ten co swe gniazdo kala,

czy ten, co mówić o tym nie pozwala

(Pij Lecha i wałęsaj się ...)
 
 
mrozek90 
1


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

Duze jednostka liniowa na polnocno-wschodniej czesci Polski ;) kraina 1000 jezior ;)
 
 
Przemek 
4



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 238
Skąd: WL
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

Co to znaczy w/z przełożony? Do kogo się odwołujesz? Od kogo wyróżnienia i kiedy było ostatnie?
 
 
mrozek90 
1


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Czw 23 Sie, 2018   

w/z = w zastepstwie, dowodca tzn. kpr. przebywa na dlugotrwalym zwolnieniu. Odwoluje sie w tym wypadku do d-cy bat. Ostatnie wyroznienie przed urlopem tzn. w czerwcu, dostalem wtedy urlop nagrodowy. Po powrocie z urlopu niestety musialem pojsc na L4, chore dziecko. Po powrocie z L4, jazda. Na dziendobry opinia na 4 i wypominanie co bylo w tamtym roku.
 
 
Rzecznik Prasowy Syfu 
Banita


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 596
Skąd: ELITARNEWOJSKAOPERACYJNE
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Kręć gównoburze. Ta JW jest ostatnio "na celowniku" jeśli chodzi o afery, więc możesz dużo ugrać.
_________________
Zły ptak to ten co swe gniazdo kala,

czy ten, co mówić o tym nie pozwala

(Pij Lecha i wałęsaj się ...)
 
 
Przemek 
4



Pomógł: 2 razy
Dołączył: 21 Sie 2009
Posty: 238
Skąd: WL
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Moim zdaniem marne szanse. Pisząc odwołanie odnosisz się nie do oceny, a do punktów. Różnica pomiędzy spełnia wymagania, a przewyższa wymagania jest bardzo mała. Musisz mieć dokładnie za co były wyróżnienia przyznane i do tego się odnieść, np. pochwała 'za bardzo dobre wykonywanie obowiązków podczas obsługi sprzetu', a Ty za 'jakość i terminowość wykonywanych zadań' i 'dbałość o sprzet' masz spełnia wymagania lub spełnia wymagania w ograniczonym zakresie. Jeśli wykazesz brak konsekwencji w działaniu przełożonych to masz jakąś szansę.
 
 
Rzecznik Prasowy Syfu 
Banita


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 10 Sie 2017
Posty: 596
Skąd: ELITARNEWOJSKAOPERACYJNE
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

100%, że ten chorąży jest z tych, którzy najpierw piszą 4, a potem dopiero uzupełniają punkty na odpier... byle by 4 wyszło.
Kręć gównoburze, umawiają się z d-ca bat, jak nie pomoże to z d-ca brygady. Nic nie stracisz a gość bedzie musiał się pojąkać i potłumaczyć, a z doświadczenia wiem, że ludzie tego typu w rozmowie z oficerami starszymi dostają po prostu sraczki.
_________________
Zły ptak to ten co swe gniazdo kala,

czy ten, co mówić o tym nie pozwala

(Pij Lecha i wałęsaj się ...)
 
 
Brat 
5


Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 339
Skąd: nnn
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

mrozek90 napisał/a:
Duze jednostka liniowa na polnocno-wschodniej czesci Polski ;) kraina 1000 jezior ;)


Jesteś pewny, że ten chorążak cię nie mobbinguje lub zastrasza? Zastanów się :roll:

PS Pamiętaj chorąży nie oficer :cool:
 
 
mrozek90 
1


Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 8
Skąd: Ełk
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

Sprawa do zamkniecia, po rozmowie u dowodcy bat. dostalem ocene 5 i wolna reke na przeniesienie.
 
 
Repomen 
3


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 119
Skąd: mazowieckie
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   aaa

mrozek90 o co Tobie chodziło?

o ocenę z opinii, czy zgodę na przeniesienie?
 
 
focus 
Mod
Freedom for the region Silesia.



Pomógł: 65 razy
Wiek: 84
Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 6445
Skąd: Getarnte Option von ...
Wysłany: Pią 24 Sie, 2018   

mrozek90 napisał/a:
Sprawa do zamkniecia


:gent:
_________________


Ludzie :!: :!: :!: , nie udzielam porad ''prawnych'' za pośrednictwem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group