Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak jest w wojsku ?
Opublikował Wiadomość
Riczard 
6
Riczard



Pomógł: 7 razy
Dołączył: 04 Wrz 2011
Posty: 1813
Skąd: JW ****
Wysłany: Sro 11 Gru, 2019   

vicek napisał/a:

Nie wiem o co chodzi?Widać od razu po twojej wypowiedzi że właśnie jesteś takim podoficerem o którym pisałem wcześniej czyli pare lat był st szeregowym teraz dostał jednego więcej peta i po.ebało się w głowie i pewnie własnych kolegów z którym nie dawno siedział w sali ciśnie.


U mnie nie zostaje się kapralem tam gdzie było się (starszym)szeregowym.
Nie rozumiem co masz na myśli przez "po.ebało się w głowie"? Wiesz po co jest wojsko? Co to jest stawianie zadań? Wiesz, że kapralowi też ktoś stawia zadania? Że dostając grupę rozwydrzonych dzieciaków(bo tak czasami trzeba by was nazwać) do jakiegoś zadania trzeba to zadanie wykonać a czasem wymóc dyscyplinę jak towarzystwo nie wie po co do wojska przyszło?
A może wydaje Ci się, że kapral to taki starszy kumpel co pójdzie na piwo? A jak trzeba coś zrobić to: "a weź sp*@j".
I tak masz dobrze. Tutaj na opiniowanie rok poczekasz. Jakbyś fiknął w cywilu do brygadzisty, to już na drugi dzień byłbyś na bezrobotnym.
Szanuj swoją robotę, rób co do Ciebie należy i uświadom sobie kim jest kapral, czy plutonowy. Uświadom to sobie.

Jak dorośniesz to może zrozumiesz ;)

[ Dodano: Sro 11 Gru, 2019 ]
P.S. I zrób tą 4 z polskiego ;) Chodzi o interpunkcje i takie tam betonowe głupoty typu ortografia;)
_________________
U-3®
WSZYSCY POLACY TO JEDNA RODZINA!
:polska:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group