Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Radca WP
Sob 04 Mar, 2023
Nagminne l4
Opublikował Wiadomość
Arturito 
Banita


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 96
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   Nagminne l4

:gent:

Sprawa wyglada tak, że służe pare msc w wojsku i wiem, że nie dam rady tak przez 25 lat.

Chce się zwolnić, ale nie od razu, bo potrzebuje kasy i czasu na powrot na rynek cywilny.

Myślałem żeby brać zwolnienie l4 na 29dni i 1 dzień w pracy, aby ominąć kontroli RWKL.

Dostałbym skierowanie od psychiatry do którego zresztą chodzę - nerwica/lęki

Jak jest zrobić lepiej?

1. Rzucic wypowiedzenie i l4 na ten okres? Wtedy na 100% zostanę wezwany na komisję
-i co wtedy? Orzekną że zdrowy i moge "dalej chorować"?

2. Rzucic wypowiedzenie i l4 na 29dni, 1 dzień w pracy i znowu 29dni i tak przez 6msc

Pozdrawiam,
Artur P.

:cool:

Wdrożono procedurę startu z Przylądka Canaveral ... bez A4, RWKL i L4.
Jestem Modem i w tym miejscu nie powiem co myślę bo nie mogę i nie wypada ale przysłowiowy "nóż mi się otwiera w kieszeni".

Gecko
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Zachowaj honor i służ normalnie. Za takie kombinatorstwo możesz spodziewać się później problemów z DK przy ewentualnym ponownym wcieleniu do służby. Poza tym na wypowiedzeniu i tak nikt nie będzie się Tobą przejmował i wysyłał na RWKL nawet jak masz L4.
 
 
Arturito 
Banita


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 96
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Jakbym rzucil liscia na l4 i sobie siedzial w domu to tak czy siak befa mne wzywac na komisje bo >30 czy 90dni obligatoryjnie kieruja?

Czy sie myle?

Chodzi o nie marnowanie czasu, chcr sie przez te 6msc przebranzowic i ksztalcic do cywila a nie jeździc na durne poligony
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

NA WKL kieruje się żołnierza z urzędu jeżeli nie wykonuje zadań służbowych z powodu choroby trwającej nieprzerwanie przez trzy miesiące.
Do wojskowej komisji lekarskiej dowódca może skierować z urzędu żołnierza zawodowego również w celu sprawdzenia prawidłowości orzekania o jego czasowej niezdolności do służby z powodu choroby lub prawidłowości wykorzystania zwolnienia lekarskiego.

Arturito napisał/a:
chcr sie przez te 6msc przebranzowic i ksztalcic do cywila
A jak Ty to sobie wyobrażasz ? Jesteś na zwolnieniu lekarskim i sądzisz, że nikt nie sprawdzi prawidłowości wykorzystania tego zwolnienia ?
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Arturito 
Banita


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 96
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Nawet jak sprawdza i wyjdzie co jest po czesci prawds ze cierpie na nerwice i lęki?

Nic mi nie grozi wówczas, w cywilu nie pattza na to czy chodzisz do psychiatry w wojsku co innego (:
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13479
Skąd: ---
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Napiszę brutalnie: Wypierdolcie tego prowokatora w kosmos.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Arturito 
Banita


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 96
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Jaki prowokator?

[ Dodano: Pon 09 Gru, 2019 ]
Czyli nikt nie jest sklonny powiedziec ktora opcja jest ok?
Ja Ci powiem. Żadna nie jest OK. Obie są czystym kombinatorstwem, żeby nie użyć słów powszechnie uznanych za obelżywe.
Gecko
Wiem na 100% ze nie chce w pezyszlosci miec stycznosc z ta instytucja wiec wali mnie to co sobie pomysla ze lecze sie psychistrycznie

Chyba, że dowódca JW (jako organ, który pozyskał info o potencjalnym zagrożeniu, działając w trosce o stan bezpieczeństwa w ruchu drogowym) powiadomi stosowny Wydział Komunikacji i prawo jazdy pójdzie się j...ć.
Gecko
 
 
agwit 
4


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 211
Skąd: R.o.p.
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

[/quote]A jak Ty to sobie wyobrażasz ? Jesteś na zwolnieniu lekarskim i sądzisz, że nikt nie sprawdzi prawidłowości wykorzystania tego zwolnienia ?[/quote]

Alex, nie musze sobie wyobrażać. Koleś siedzi na zwolnieniu,w miedzyczasie załatwił sobie urlop zdrowotny po czym znowu zwolnienie lekarskie, niedługo ponownie zawita na komisji, przywiezie ze sobą kolejny urlop zdrowotny a potem znowu L4 .Myślisz że ktoś sie przejmuje? Skądże. Aha, poza tym sobie dorabia, a co.
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Szczelne mamy sito przy naborze. Masakra.
Idź na te zwolnienie, bo jeszcze komuś krzywdę zrobisz. Nikt Cię nie będzie kierował ma komisję, jeżeli będziesz na wypowiedzeniu.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

agwit,
Inaczej brzmiałby Twój post gdybyś użył kursywy, a tak wypisujesz głupoty jak autor tematu.

Tytan w dresie., może poszło o podpaski i tabletki antykoncepcyjne. ;)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
agwit 
4


Dołączył: 02 Lut 2011
Posty: 211
Skąd: R.o.p.
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Głupoty powiadasz.... ech, możesz żyć w takim przekonaniu, niestety to fakt.
 
 
Silmeor 
6


Pomógł: 12 razy
Wiek: 46
Dołączył: 19 Kwi 2006
Posty: 1390
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Arturito napisał/a:
Jaki prowokator?
[ Dodano: Pon 09 Gru, 2019 ]
Czyli nikt nie jest sklonny powiedziec ktora opcja jest ok?
Wiem na 100% ze nie chce w pezyszlosci miec stycznosc z ta instytucja wiec wali mnie to co sobie pomysla ze lecze sie psychistrycznie

Spodziewasz się, że ktoś poda Ci przepis jak łamac prawo?! Szczerze mówiąc gdybym tylko znał Twoje dane i JW sam dałbym znać aby sprawdzili Twoje L4.
 
 
RZURAF 
Banita


Dołączył: 04 Gru 2019
Posty: 3
Skąd: znieba
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

Arturito, ile czasu jesteś w wojsku ?
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 282 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15890
Skąd: POLSKA
Wysłany: Pon 09 Gru, 2019   

RZURAF, zależy kto pyta. :D
Dla jednych parę miesięcy dla innych kilka lat.

P.S.
Przeczytaj sobie poprzednie posty Arturito. Sam wyciągniesz wnioski.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Czw 12 Gru, 2019   

Nigdy nie popierałem, nie popieram i nie będę popierał takiego kombinatorstwa (delikatnie mówiąc). Dlatego żegnamy Arturito.
:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group