Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Komisja lekarska - 3 miesiące na L4
Opublikował Wiadomość
Marcin89 
1


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 2
Skąd: Lębork
Wysłany: Sro 15 Sty, 2020   Komisja lekarska - 3 miesiące na L4

Cześć! Marcin lat 31, w służbie 6 lat, jestem nowym użytkownikiem więc wybaczcie gdybym napisał nie w tym dziale. Do sedna 5 października '19 złamałem kostkę podczas sobotniego meczu koszykówki w cywilu. Operacja kilka śrub itd. ból niesamowity, jestem w trakcie rehabilitacji a pod koniec stycznia mam mieć wyciągnięta jedna śrubę ponieważ blokuje ruchomość stawu skokowego. Od tamtego czasu jestem na zwolnieniu lekarskim 80%, dostałem skierowanie na komisję lekarską w związku przebywania 3 miesiące na zwolnieniu. Przepraszam za opis przebiegu leczenia, ale już sam nie wiem co myśleć jestem w dołku. Mam kilka pytań odnośnie komisji lekarskiej, czy to jest na zasadzie tych wszystkich badań oraz lekarzy specjalistów jak przyjmowaliśmy się do wojska, czy tylko ortopeda będzie wydawał orzeczenie? Według mojego ortopedy nie mogę biegać przez co najmniej rok czasu od operacji co jest dla mnie abstrakcją nawet zwykłe czlapanie o kuli przysparza ogrom bólu i wysiłku.
Pytanie które najbardziej mnie nurtuje, kontrakt upływa końcem września br. czy zostanę zwolniony do cywila? Dziękuję za zainteresowanie tematem i poświęconym czasie.

Pozdrawiam Marcin!
 
 
veteran 
3
veteran



Wiek: 45
Dołączył: 08 Lut 2009
Posty: 106
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 19 Sty, 2020   

Cytat:
Mam kilka pytań odnośnie komisji lekarskiej


Takie są przepisy że d-ca kieruje Ciebie na komisję. Spokojnie jesteś w trakcie leczenia.
A że będziesz miał zwolnienie z w-f ? to będziesz miał zwolnienie z w-f :D


Chyba że masz nogę sztywną i tak pozostanie na wieki to wtedy komisja może stwierdzić że się nie nadajesz do dalszej służby..
_________________
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Nie 19 Sty, 2020   

Ale dopiero po zakończeniu leczenia i rehabilitacji.
 
 
Marcin89 
1


Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2020
Posty: 2
Skąd: Lębork
Wysłany: Pon 20 Sty, 2020   

@veteran @Tytanwdresie. Dziękuję za odpowiedź ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group