Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Stary pryk do wojska
Opublikował Wiadomość
Luzac 
3


Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 136
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

Niestety z takimi, co sobie przypomnieli o wojsku 20 lat za późno trzeba, się teraz użerać. Szkoda, że jak była służba zasadnicza to najważniejsze co było to jak się z niej wykpić, a jak tylko zapanował powszechny socjalizm to wszyscy poczuli chęć służenia dla kraju. Ręce opadają. :nie2:
 
 
Kriss1980 
1


Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 8
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

[quote="Luzac"]Niestety z takimi, co sobie przypomnieli o wojsku 20 lat za późno trzeba, się teraz użerać. Szkoda, że jak była służba zasadnicza to najważniejsze co było to jak się z niej wykpić, a jak tylko zapanował powszechny socjalizm to wszyscy poczuli chęć służenia dla kraju. Ręce opadają. :ni
Kolego , przyjmując twój tok rozumowania to cywile muszą się użerać z tempem trepostwem które nabyło prawa emerytalne przed 2013 rokiem , teraz biorą emeryturki i robią u prywaciarzy i płaczą jak to plecaki mają dobrze a ich każdy blokował i nie pozwolił się rozwijać ,a ja mówię TrEPie ,jak jesteś taki ambitny to trzeba było zostać w armii i się starać a nie teraz 90 procent z was jeździ jak dziady ma taxi , fakt ręce opadają . Pozdrawiam ambitnych żołnierzy.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Pią 21 Sie, 2020   

Kriss1980 napisał/a:
,a ja mówię TrEPie ,jak jesteś taki ambitny to trzeba było zostać w armii i się starać a nie teraz 90 procent z was jeździ jak dziady

No i taki jeden z drugim zaczyna od obrażania ludzi.

Ty nie nadajesz się do Armii. Nadajesz się do budki z piwem.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Kriss1980 
1


Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 8
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Sob 22 Sie, 2020   

i napisał/a:
Kriss1980 napisał/a:
,a ja mówię TrEPie ,jak jesteś taki ambitny to trzeba było zostać w armii i się starać a nie teraz 90 procent z was jeździ jak dziady

No i taki jeden z drugim zaczyna od obrażania ludzi.

Ty nie nadajesz się do Armii. Nadajesz się do budki z piwem.

Kto tu kogo obraża , kolego trzymaj ciśnienie , widać że jesteś starej daty bo budek z piwem już nie ma . Wyrwałeś część mojej wypowiedzi , nie o to w tym chodziło , pozdrawiam .
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Sob 22 Sie, 2020   

Luzac napisał/a:
Niestety z takimi, co sobie przypomnieli o wojsku 20 lat za późno trzeba, się teraz użerać. Szkoda, że jak była służba zasadnicza to najważniejsze co było to jak się z niej wykpić, a jak tylko zapanował powszechny socjalizm to wszyscy poczuli chęć służenia dla kraju. Ręce opadają. :nie2:

Dobrze napisałeś. Takich ludzi nam nie potrzeba.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
tfab 
3


Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 134
Skąd: Mazowsze
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020   

Kriss1980 napisał/a:
Kto tu kogo obraża , kolego trzymaj ciśnienie , widać że jesteś starej daty bo budek z piwem już nie ma . Wyrwałeś część mojej wypowiedzi , nie o to w tym chodziło , pozdrawiam .

To może rozwiń swoją myśl,bo jak na razie wyszło ci tak jak kolega napisał.
 
 
Kriss1980 
1


Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 8
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Nie 23 Sie, 2020   

Ok dzieciaki , nie było tematu.
 
 
tg 
1


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 5
Skąd: mazury
Wysłany: Pon 24 Sie, 2020   

widzę że nie doczekam się konkretnych odpowiedzi tylko obrażanie Chodziło mi jak to wygląda , jeżeli ktoś się już zdecyduje w tym wieku to jako to wygląda itp.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Pon 24 Sie, 2020   

To może zacznijmy od podstaw.
Jak czujesz się sprawny fizycznie?
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
tg 
1


Dołączył: 12 Sie 2020
Posty: 5
Skąd: mazury
Wysłany: Pon 24 Sie, 2020   

"To może zacznijmy od podstaw.
Jak czujesz się sprawny fizycznie?"
Uważam że raczej jestem sprawny, kilka rzeczy do podciągnięcie bo jakoś ostatni zaniedbałem , widząc normy to myślę że bez problemu się zmieszczę. Poza tym mam uprawnienia nurka co prawa ostatni nie nurkuje, prawo jazdy AB Po prostu chodzi mi o to czy takie "pryki" się dostają bez plecaka i jak to wygląda dalej, jak sobie radzą co na to przełożeni itp?
 
 
Brat 
5


Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 339
Skąd: nnn
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

Powiem ci tak. Do mnie dostał się jeden szeregowy wiek 43 lata. Wytrzymał 4 miesiące i poszedł do cywila. :bye:
 
 
Kriss1980 
1


Dołączył: 20 Sie 2020
Posty: 8
Skąd: Szczecinek
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

Brat napisał/a:
Powiem ci tak. Do mnie dostał się jeden szeregowy wiek 43 lata. Wytrzymał 4 miesiące i poszedł do cywila. :bye:

Zawsze jest tak, że na 50, 1 polegnie, więc atakuj.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13476
Skąd: ---
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

tg napisał/a:
Poza tym mam uprawnienia nurka

Szacunek.
tg napisał/a:
prawo jazdy AB

A dlaczego piszesz o tym, iż masz A+B?
O ile się nie mylę to "A" Ci się w wojsku nie przyda. "B"? Dobre jak wybierasz się na kierowcę dowódcy jednostki wojskowej.
W wojsku poszukują ludzi z "C", "D", ADR.
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
ArturO 
5


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 15 Paź 2015
Posty: 937
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 25 Sie, 2020   

Cytat:
mam uprawnienia nurka


Cywilne uprawnienia nie mają znaczenia w Wojsku, w dodatku w tym wieku może być problem z komisją nurkową. Sam kurs na uzyskanie uprawnień też jest dość intensywny i wymaga pozyskania sporej wiedzy z zakresu fizjopatologii, nie wiem jak z Twoją chęcią do nauki mając 42 lata. ;) I oczywiście jak to na kursie młodszego nurka bywa, jest przepier***ka na całego co może Tobie już po prostu nie pasować, ciężko pogodzić się z takim traktowaniem mając już swoje lata na karku.

Dostać się raczej dostaniesz, ale w Twoim przypadku jedyną dobrą opcją byłoby zrobić C, kierowcy w Wojsku po prostu mają trochę bardziej wpasowującą się w Twój wiek służbę. Wiele stanowisk jest dość dynamicznych i skierowanych raczej do ludzi odpowiednio młodszych.

A co do stanowiska dowódców, mogą po prostu nie chcieć inwestować w Twój rozwój ze względu na krótki czas jaki przyjdzie Tobie służyć. Szkoda wysyłać na kursy kogoś kto przyszedł na chwilę. Zresztą to czyste teoretyzowanie, każdy przypadek jest indywidualny i nie ma co gdybać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group