Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
ankieta bezpieczenstwa
Opublikował Wiadomość
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 284 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15910
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Anewik napisał/a:
czy faktycznie do wniosku o tajne trzeba dołączyć ksera aktu notarialnego s także umów kredytów.
Pierwsze słyszę.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Anewik 
5


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 676
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Alex właśnie a u męża tego wymagają, tak samo w ankiecie jest napisane o dzieci powyżej 15 roku (posiadamy młodsze) też chcą aby wpisać. Wymienić nawet raty których kwota nei przekracza 2000zł. A ja nie mogę się dokonać do jakiś najnowszych instrukcji.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 284 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15910
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Poszukaj może coś będzie
https://www.skw.gov.pl/bezpieczenstwo-osobowe.html

Wskazówki szczegółowe wypełnienia ankiety
https://www.google.com/ur...3SWPWBcpX8NeJsr

Przykładowo wypełniona ankieta
https://wkugizycko.wp.mil.pl/u/pages/atts/2017/8/a_przy.pdf

Anewik napisał/a:
też chcą aby wpisać.
Kto chce ?
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Anewik 
5


Wiek: 36
Dołączyła: 09 Gru 2008
Posty: 676
Skąd: Mazury
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Alex Pan major który zajmuje się przyjmowaniem ankiet.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 284 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15910
Skąd: POLSKA
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Pan major nie jest adresatem, a jak już chce ingerować to niech sam wypełni i się w ankiecie podpisze.
Cytat:
2.Proszę wypełniać ankietę osobiście.

Cytat:
Oświadczam, iż wypełniłam (wypełniłem) ankietę osobiście, zgodnie ze swoją wiedzą, świadoma(świadomy), że ukrywanie lub podawanie niezgodnych z prawdą informacji mających znaczenie dlaochrony informacji niejawnych będzie mogło stanowić podstawę odmowy wydania mi poświadczenia bezpieczeństwa.
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
sargento 
5


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 549
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 15 Maj, 2019   

Czy ankietę wypełnia się odręcznie (do tej pory tak robiłem), czy można komputerowo i wydrukować?
_________________
---
Najniżsi podoficerowie są najdumniejsi
Georg Christoph Lichtenberg
 
 
Groxe 
2


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 53
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 16 Maj, 2019   

pytanie czy jest edytowalna elektroniczna wersja tej ankiety
 
 
sargento 
5


Pomógł: 9 razy
Dołączył: 04 Gru 2018
Posty: 549
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 16 Maj, 2019   

Do pobrania ze strony służby.
_________________
---
Najniżsi podoficerowie są najdumniejsi
Georg Christoph Lichtenberg
 
 
new33 
4
Bareja wiecznie żywy


Wiek: 46
Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 198
Skąd: Behind enemy line
Wysłany: Czw 16 Maj, 2019   

Dwa razy już oddawałem wypełnioną komputerowo. Nie było żadnego problemu. Co do tych załączników w rodzaju np. akt notarialny, umowa kredytowa to jest to raczej zależne od delegatury bądź osoby prowadzącej postępowanie. Spotkałem się z takimi sytuacjami, ale już w trakcie samego postępowania sprawdzającego, a nie przy wysyłaniu ABO.
_________________
Przychodzi Antoni do lekarza, a lekarz mówi:
- Nareszcie.......

2020 - U pacjenta bez zmian...
 
 
Wolfchen 
5
Rezerwista



Wiek: 34
Dołączył: 09 Cze 2010
Posty: 457
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 23 Maj, 2019   

Ja musiałem dołączyć wyciąg z konta bankowego z ostatnich 3 miesięcy, bo im się coś tam nie zgadzało, ale to dopiero na etapie postępowania.
 
 
Sergiusz91 
1


Wiek: 32
Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 3
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 23 Lis, 2020   

Cześć! Odświeżam temat.
Właśnie staram się do Jednostki, wszystko mam już za sobą aczkolwiek niedawno złożyłem ABO do pełnomocnika (pełnomocnik ma przesłać do SKW). Moje pytanie brzmi czy komuś odmówiono wydania poświadczenia bezpieczeństwa z powodu jednorazowego pobytu w izbie wytrzeźwień? Postępowanie do informacji tajnych. Dzięki z góry za odpowiedź! :gent:
 
 
wieczne500 
6
Homo homini lupus



Pomógł: 25 razy
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1443
Skąd: Kozice Górne
Wysłany: Nie 13 Gru, 2020   

Jeżeli w ankiecie podałeś to zdarzenie i było to raz to nie masz się o co martwić. Gorzej jeżeli nie bo nawet jeżeli nie popełniłeś żadnego wykroczenia to dane o zatrzymaniu i przewiezieniu na izbę policja posiada i udostępni w toku postępowania do uzyskania poświadczenia bezpieczeństwa.
_________________
płk Jan R:"Bezet to ja mam Panie w d....
 
 
Roman-5000 
5



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Maj 2005
Posty: 379
Skąd: WL
Wysłany: Nie 28 Lut, 2021   

Ankieta Bezpieczeństwa Osobowego
Cytat:
CZĘŚĆ VI: DANE DOTYCZĄCE SYTUACJI MAJĄTKOWO-FINANSOWEJ

2. CZY POZA DOCHODAMI WSKAZANYMI W PKT 1 i 1.1. UZYSKUJE PANI (PAN) INNE DOCHODY LUB ZYSKI (np. dochody otrzymywane bez świadczenia pracy, emerytury, renty, zasiłki, renty zagraniczne, dywidendy od posiadanych papierów wartościowych, odsetki od lokat bankowych – jeżeli miesięczny zysk przekracza 100 złotych (PLN), zyski z obrotu akcjami na giełdzie, zyski z udziałów w funduszach powierniczych, dochody z wynajmu nieruchomości, wygrane w grach losowych – o wysokości ponad 20.000 złotych (PLN), honoraria za publikacje lub z działalności dydaktycznej, dochody z realizacji umów zleconych, i inne) (PROSZĘ ZAZNACZYĆ ODPOWIEDNIE POLE WYBORU – w przypadku zaznaczenia odpowiedzi „TAK" proszę wypełnić pkt 2.1. — 2.2.)

Panowie,
1. Czy w przypadku posiadania kilku lokat, z których naliczenie odsetek zbiega się w tym samym terminie i zyski z tych lokat sumarycznie przekroczą 100 złotych to należy je wszystkie wykazywać, czy żadnej? Zysk z pojedynczej lokaty nie przekracza 100 zł, jednak po zsumowaniu kilku - może się uzbierać te 100zł.
2. Gdy odsetki od lokat są naliczane w różnych miesiącach to wykazuje się lokaty, czy nie? Uważam, że nie, a Wy?
_________________
Wikipedysta Demonides
Kalkulator misyjny. Masz sugestie? Pisz na PW.
Mój pierwszy artykuł oraz zdjęcie w Wikipedii.

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group