Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Usg serca komisja lekarska
Opublikował Wiadomość
tomasz378@vp.pl 
1


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 14 Sty, 2021   Usg serca komisja lekarska

Witam. W badaniu wszyszlo mi Mała niedomykalność zastawki tętnicy płucnej reszta wszystko w normie. Jak do tego podejdzie komisja Z cz N.
Pozdrawiam
 
 
Brat 
5


Pomógł: 4 razy
Wiek: 50
Dołączył: 26 Maj 2018
Posty: 339
Skąd: nnn
Wysłany: Czw 14 Sty, 2021   

Lekarzem nie jestem, ale dla mnie jest to "Niezdolny" Przykro mi
 
 
promotor 
1


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 2
Skąd: wwa
Wysłany: Sob 16 Sty, 2021   

Miałem podobny problem przy badaniach lekarskich do służby zawodowej. Wszedłem do kardiologa, zrobił mi badanie echo serca, no i wpisał mi coś na karcie obiegowej, oddał, dziękuje, do widzenia. Wyszedłem, spojrzałem na kartkę i cóż się moim oczom ukazało? - tętniak przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku. Nic nie powiedział, ani słowa. Nie powiem, trochę się przestraszyłem. Poszedłem do swojego miasta, zrobiłem badania prywatnie i no cóż, wyszło zupełnie coś innego. Wszystko skończyło się pozytywnie i się dostałem.
 
 
tomasz378@vp.pl 
1


Dołączył: 18 Wrz 2018
Posty: 13
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 16 Sty, 2021   

promotor napisał/a:
Miałem podobny problem przy badaniach lekarskich do służby zawodowej. Wszedłem do kardiologa, zrobił mi badanie echo serca, no i wpisał mi coś na karcie obiegowej, oddał, dziękuje, do widzenia. Wyszedłem, spojrzałem na kartkę i cóż się moim oczom ukazało? - tętniak przegrody międzyprzedsionkowej bez cech przecieku. Nic nie powiedział, ani słowa. Nie powiem, trochę się przestraszyłem. Poszedłem do swojego miasta, zrobiłem badania prywatnie i no cóż, wyszło zupełnie coś innego. Wszystko skończyło się pozytywnie i się dostałem.


Prywatne badanie dołączyłeś do karty obiegowej?
 
 
promotor 
1


Dołączył: 16 Sty 2021
Posty: 2
Skąd: wwa
Wysłany: Pon 18 Sty, 2021   

Tak, nie zdawałem karty obiegowej, bo wyszedł mi zły wynik. Wróciłem do miejsca zamieszkania i u siebie zrobiłem badania, lekarz mi dokładnie to opisał i zaniosłem do orzecznika kartę obiegową wraz z prywatnym badaniem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group