Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Opublikował Wiadomość
Belzebub 
1


Dołączył: 08 Sie 2022
Posty: 2
Skąd: Ustka
Wysłany: Pon 08 Sie, 2022   

Witam. Jestem nowy na forum i mam kilka pytań w związku z odejściem na emeryturę. Jestem w stopniu starszego sierżanta, na tą chwilę mam 15 lat i 2 miesiące wysługi ciągiem, ponieważ do armii wstąpiłem na początku czerwca 2007 roku, miałem przerwę między zawodową a zasadniczą w której byłem 10 miesięcy. Pytanie moje brzmi czy liczy mi się ciągłość? Ponadto mam 5% dodatku saperskiego. Jak wygląda moja sytuacja ? Mój kadrowiec twierdzi iż mam ciągłość + dodatkowe 5%. Zamierzam w październiku złożyć wniosek o odejście aby odejść z końcem stycznia, zamierzam wyjechać do Norwegii. Ktoś mądry podpowie mi jak to najlepiej zrobić? Zaznaczę iż mieszkanie z wojska już mam. Na tą chwilę jestem na L4. Za wszelkie podpowiedzi i odpowiedzi z góry dziękuję.
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Wto 09 Sie, 2022   

Jeżeli miałeś przerwę, to nie masz ciągłości. Proste. Ciągłość to 15 lat i 2 miesiące zawodowej, ale do wysługi dolicza Ci się okres służby w zetce, co daje 16 lat do wysługi emerytalnej.
 
 
Belzebub 
1


Dołączył: 08 Sie 2022
Posty: 2
Skąd: Ustka
Wysłany: Wto 09 Sie, 2022   

Tytan w dresie dzięki Wielkie za odpowiedź :) orientujesz się jak doliczane są procenty saperskie których mam 5 ? Co tak naprawdę mi przysługuje na odejście ? Z tego co się orientuje to roczna pensja, 440% odprawy i niewykorzystane 15 dni urlopu z tego roku i 31 dni urlopu za 2023 rok. Pozdrawiam

[ Dodano: Wto 09 Sie, 2022 ]
I chyba to by było na tyle… :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group