Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Badania krwi przed RWKL
Opublikował Wiadomość
Radhezz 
3
a gdzie tu panie do emerytury...



Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 118
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 30 Sty, 2023   Badania krwi przed RWKL

Witam po wielu latach wróciłem na forum, już bez chyba głupich pytań - jako kapral rezerwy :gent:

Więc tak: w marcu startuję do zawodowej służby wojskowej. Jako że już 20 lat nie mam, to wstępnie mam się przygotować do badań, czyli zrobić badania laboratoryjne i wtedy z lekarzem, ewentualnie dietetykiem, popracować nad poprawieniem wyników - ot żeby nie bawić się w jakieś powtórki i odwołania niepotrzebnie, nie jeździć ponad 100km w jedną stronę kilka razy itd.

Problem polega na tym, że wiem co dokładnie będzie badane - tych wskaźników na badaniach prywatnie robionych jest naprawdę spro i niektóre są dość drogie. Plus taka bilirubina z tego co pamiętam jest i we krwi i w moczu.

Także jakby jakiś dobry człowiek mógł podrzucić wykaz tych badań do ogarnięcia (krew i mocz - jeśli też się robi; ew. coś jeszcze)? Plus normy, jeśli są inne niż na cywilnych badaniach. Względnie gdzie takich informacji szukać? :czytanie:
_________________
Zacząłęm od zera, i sporo mi go jeszcze zostało...
ex. Najtańsza Siła Robocza || ex. Aktywna Rezerwa
Każdy zasługuje na mądrego przełożonego. Niektórzy go bezwzględnie potrzebują.
 
 
Szwejk 
Vice Admin
Janusz SUTOR



Pomógł: 132 razy
Wiek: 65
Dołączył: 15 Gru 2007
Posty: 5807
Wysłany: Wto 31 Sty, 2023   

Zakres badań przeprowadzanych w stosunku do osób ubiegających się o powołanie do zawodowej służby wojskowej, w tym badań laboratoryjnych, znajdziesz w załączniku nr 3, na samym końcu tego rozporządzenia: https://dziennikustaw.gov.pl/D2022000240001.pdf
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group