Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Logistyczne problemy WZZ na granicy
Opublikował Wiadomość
H.E.L.L.B.O.Y. 
5



Pomógł: 3 razy
Wiek: 53
Dołączył: 26 Lis 2005
Posty: 470
Skąd: FROM H.E.L.L.
Wysłany: Pią 08 Gru, 2023   

Intendentura napisał/a:
Jakbyś miał trochę obycia tobyś wiedział, że kawior do prawdziwego koniaku nie pasuje.

Taki "obyty" jesteś i nie wiesz, że do czarnego kawioru właśnie pasuje schłodzona wódka, koniak lub wytrawny szampan :?:
_________________
"Na wojnie ten wygrywa, kto najmniej błędów popełnia". Napoleon Bonaparte (1769-1821)
 
 
Pilsner11 
1


Dołączył: 10 Lis 2018
Posty: 42
Skąd: Wroclaw
Wysłany: Sob 16 Gru, 2023   

Po wyborach i piknikach więc najwyższa pora zwijać to "Podlasie"
 
 
manfred 
Guru



Pomógł: 33 razy
Dołączył: 18 Sie 2007
Posty: 12853
Skąd: Jelenia Gora
Wysłany: Czw 18 Sty, 2024   

Cytat:

- Na drogę wybiegło stado złożone z siedmiu żubrów. Prowadzący ciężarówkę żołnierz nie zdołał wyhamować i uderzył w dwa zwierzęta. Jeden żubr padł na miejscu, drugiego trzeba było dobić – powiedział w WP rzecznik Oddziału Żandarmerii Wojskowej w Lublinie, Iwo Sawa.


Cytat:
Za takie wykroczenie grozi kierowcy mandat w wysokości od 100 do 5 000 złotych. Fundacja jest jednak zdania, że kara nie jest adekwatna do popełnionego czynu. - Dlatego złożyliśmy zawiadomienia o uzasadnionym podejrzeniu przestępstwa określonego w Kodeksie karnym, polegającego na spowodowaniu zniszczeń w przyrodzie, które nastąpiło na skutek wykroczenia drogowego - wyjaśnił Kamil Kusztal.


Cytat:

- Choć śmierć pojedynczych osobników może wydawać się niedużą stratą dla środowiska, to mimo to musimy reagować na takie sytuacje - dodał Stefan Jakimiuk, starszy ekspert w zakresie ochrony gatunków WWF Polska w rozmowie z TVN 24.


Cytat:
Postępowania będą prowadzone w kierunku spowodowania "istotnej szkody" w przyrodzie - poinformował Szymon Banna, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Sprawcom może grozić pozbawienie wolności.



jakby na drogę wyszły krowy, skonczyłoby się na mandacie, ale wyszły żubry, więc żołnierze mogą trafić do pudła.

Za starych słusznie minionych czasów prokuratura pewnie by umorzyła. Co będzie dzisiaj?


Problemy może nie logistyczne, ale zupełnie życiowe dla kierowców WZZ Podlasie.

Potrącono 3 żubry
_________________
Jedyny użytkownik Forum, który dostał 6 ostrzeżeń na raz.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15953
Skąd: POLSKA
Wysłany: Czw 18 Sty, 2024   

A czy żubry były trzeźwe ? :lol:
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
Jefrjeitor 
5



Pomógł: 6 razy
Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 782
Skąd: jedzie ta kontrola?!
Wysłany: Nie 28 Sty, 2024   

Widzieliście czym żywią na WZZ Podlasie? Nie umiem tu wrzucać zdjęć, ale mam nadzieję że link do Facebooka będzie działał: https://www.facebook.com/...iydnxl/?app=fbl
Tyle jedzenia, co ląduje w koszu na granicy, to jest temat dla ŻW i innych trzyliterowych służb.
 
 
-=Alex=- 
Guru



Pomógł: 285 razy
Dołączył: 17 Gru 2004
Posty: 15953
Skąd: POLSKA
Wysłany: Nie 28 Sty, 2024   

To są produkty na Międzynarodową Olimpiadę Kulinarną, która na początku lutego odbędzie się w Stuttgarcie. ;)
_________________
----= Historia to uzgodniony zestaw kłamstw, zbiór faktów, które nie musiały zajść. =----
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Nie 28 Sty, 2024   

Wypowiadałem się w temacie "Żarcie w wojsku".
Krytykowałem tam "francuskich piesków".

Ale na to co zobaczyłem w podanym link'u nie ma słów. Jak można tak traktować żołnierzy?
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Tytan w dresie. 
10


Pomógł: 51 razy
Dołączył: 30 Sty 2019
Posty: 6982
Skąd: Z Polski
Wysłany: Pon 29 Sty, 2024   

Bardzo jednostkowe przypadki, gdzie przy takiej skali, mogą się zdarzyć. Wiem co piszę, bo jestem tu od dwóch miesięcy. Nic takiego na własne oczy nie widziałem. Wprost przeciwnie. Jedzenie jest naprawdę na zadowalającym poziomie.
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Wto 30 Sty, 2024   

Cieszy mnie Twoja opinia.
Zobaczyłem tam, że na obiad podaje się kawałek śledzia z odrobiną cebuli i taką papkę z ziemniaków rzuconą na talerz od niechcenia.

To jest dobre na przystawkę. Ale nie na obiad.

Ktoś tu wspomniał, iż zaczął sam się żywić.
Pełna zgoda - zrobiłbym to samo.

Tylko: ileż można? Samemu kupować sobie buty. Samemu się żywić?
Jak wspomniałem w innym temacie: Dobrze, zrobię to.
Tylko: Do czego to prowadzi? Transporter opancerzony też mam sobie sam kupić?
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Kresu 
1
kresu


Wiek: 38
Dołączył: 03 Gru 2022
Posty: 10
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 01 Lut, 2024   

Jefrjeitor napisał/a:
Widzieliście czym żywią na WZZ Podlasie? Nie umiem tu wrzucać zdjęć, ale mam nadzieję że link do Facebooka będzie działał: https://www.facebook.com/...iydnxl/?app=fbl
Tyle jedzenia, co ląduje w koszu na granicy, to jest temat dla ŻW i innych trzyliterowych służb.


To jest Biała Podlaska, tam są często takie przypadki, żarcie .ujowe, częste sraczki, duzo osób się stołuje pizza bo tego nie da się jeść, kiedyś S1 tamtejsze powiedziało że idą na obiad bo podobno jest w miare dobre :lol:
 
 
i 
Guru



Pomógł: 55 razy
Dołączył: 08 Sty 2005
Posty: 13516
Skąd: ---
Wysłany: Czw 01 Lut, 2024   

Tak do końca to się z Tobą nie zgodzę.
Służyłem tam kiedyś.
Ale to było lata temu.

Raz jeden miałem przypadek, że (jakby to delikatnie powiedzieć), po kolacji "żołnierz został wyłączony z gotowości bojowej".
Miałem "bliskie spotkania trzeciego stopnia".

Rzadko używam ikon. Użyję: :cool:
_________________
"Przestańmy własną pieścić się boleścią, przestańmy ciągłym lamentem się poić,
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią, Mężom przystoi w milczeniu się zbroić"
 
 
 
Star660 
6
Biturboengine



Pomógł: 3 razy
Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 1209
Skąd: MSS
Wysłany: Czw 01 Lut, 2024   

W Biedronce można kupić:
3 bułki kajzerki (jeszcze ciepłe) po 33 gr. szt.
Pasztetowa drobiowa/wieprzowa po 2,20 zł
musztarda po 1,20 zł
sałatka warzywna za 6 zł
soczek marchewkowy/bananowy za 1,99
paprykarz z łososiem za 2,20 zł
oraz 101 innych pozycji żarcia ...
Trzeba napisać Wniosek o wyprowiantowanie, a po "granicy" kupisz sobie nową Izerę... :roll:
_________________
BORN TO RIDE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group