Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szanujmy się...
Opublikował Wiadomość
jezioro
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2006   Szanujmy się...

Dlaczego tak jest i co kieruje takim człowiekiem? Żeby oficer starszy na jednostce pływającej zarabiający w granicach .... sami wiecie ile.... opalał codziennie podwładnych? Nurtuje mnie to pytanie? Hmm... może to ja powinienem iść do cywila :nie2: ... jak można szanować takiego człowieka? Podpowiedzcie mi .... prosze. :???:
 
 
M'Gregor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2006   

Najlepiej rzucić palenie :nie2: Albo być bardziej stanowczym. Zwrócić uwagę - coś w stylu - nie mam Pana na utrzymaniu, albo coś w tym rodzaju. :-o


"Niepalący umierają zdrowsi"
 
 
sebatat
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

Mi kiedys of.starszy powiedzial ze jak mnie nie stac na lepsze papsze popierosy nie powinienem palic i wziol od innego. :viktoria:
 
 
wojdb
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

Panowie, kto tym pseudo oficerom dał gwiazdki i za co ??? Skandal, lecz niestety są w naszej armii jeszcze "oficerowie" z przysłowia " nie matura lecz chęć szczera...... Proponuję nie częstować tylko ofiarować całą paczkę owiniętą wstążką - z najlepszymi życzeniami - może "tłumok" zrozumie aluzję i chociaż troszeczkę się zawstydzi.
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

wojdb napisał/a:
Panowie, kto tym pseudo oficerom dał gwiazdki i za co ??? Skandal, lecz niestety są w naszej armii jeszcze "oficerowie" z przysłowia " nie matura lecz chęć szczera...... Proponuję nie częstować tylko ofiarować całą paczkę owiniętą wstążką - z najlepszymi życzeniami - może "tłumok" zrozumie aluzję i chociaż troszeczkę się zawstydzi.


Albo z korzyścia dla swojego zdrowie rzucic palenie i uprzejmymgłosem odpowidać, NIE PALE.
Drugie wyjście troche dziecinne, niepoważne, ale co tam: upchać do ofiarowanego papierosa troche siarki :lanie: efekt murowany ;)


Pozdrawiam :D
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
Feeder
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

Znam podobny przypadek. Kolega rzucał palenie z przyczyn ekonomicznych. Po kilku dniach jednak zaczął sępić wychodząc z założenia, że skoro nie kupuje to nie pali. Przy najbliższej okazji, gdy poprosił o papierosa - dostał gumę nicorette.
PS. Inny paskudny sposób na sępów to włożenie do papierosa kilku włosów. Nie polecam, zbyt okrutne.
 
 
Namil 
1



Wiek: 52
Dołączył: 27 Paź 2005
Posty: 49
Skąd: Wybrzeże
Wysłany: Wto 24 Sty, 2006   

Mozna poprostu powiedzieć tak:Nauczyłeś się palić,naucz się kupować!
_________________
Namil
 
 
Jurek 19732 
4
zmechol po Nalazkach


Wiek: 51
Dołączył: 16 Paź 2005
Posty: 223
Skąd: Ostrow Wielkopolski
Wysłany: Sro 25 Sty, 2006   kacik absurdu

z przykroscia trzeba stwierdzic ze nie tylko w wojsku ale i w cywilu tak jest ,ale zawsze mozna powiedziec kulturalnie , a mianowicie 1.automat wybija mi pojedynczo ,2.nauczyles sie palic to naucz sie kupowac,3.przyjechali kowboje kazdy pali swojelub jezeli to nie pomoze to w bardziej zlosliwy sposob a mianowicie [papierosy nie wlosy na glowie nie rosna lub to nie jest wioska a papierosy sa w kioskach].POZDRAWIAM :gent:
_________________
Żołnierze nie giną ,tylko idą do piekieł ,aby się przegrupować. DIZEL
 
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Sty, 2006   

w akademiku dla "gosci" ktorzy ciagle wpadali do pokoju po "fajke" lezaly popularne... :D
 
 
janusz01
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Lut, 2006   

opalanie przez dowódców :nie2: kto był na k. rozp to wie ile potrafi spalic cudzych fajek pewien kapitan dowódca kompanii, który już długo ponoć nie pali. A może tylko tak żonie mówi :efendi2: dlaprzybliżenia jego danych je dużo i do wszystkiego potrzebuje keczapu :gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group