Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Badania do celów sanit-epid dla żzsw
Opublikował Wiadomość
zmeszek40 
5



Pomógł: 2 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sie 2004
Posty: 362
Skąd: olsztyn->wawa
Wysłany: Sro 01 Mar, 2006   Badania do celów sanit-epid dla żzsw

Czółkiemn Koledzy :gent:
Mam kolejne pytanie z serii "jak ugryźć przepis" ;)

Otóż: jakie badania wykonujecie u siebie żzsw przeznaczonym do prac w kuchni? Znam nowe rozp MZ w sprawie badań do celów sanit-epid, ale jakoś nie znajduje w nim odpowiedzi na moją wątpliwość. W poprzednim z 2002r określone były choroby, które należy wykluczyć, zajęcia, jakich nie mogą wykonywać chorzy oraz częstotliwość badań. W nowym nic na ten temat nie ma.
U mnie robimy: kał x3 (to jasne), morfologię, mocz b.o., HBsAg i USR (nie wiem po co)Proszę o pomoc, pozdro :gent:
_________________
"When I die bury me upside down, so the world could kiss my ass"
 
 
 
Lost
[Usunięty]

Wysłany: Nie 12 Mar, 2006   

prponuję ( aby zejść z ogromnych kosztów) dogadać się z Szefem Sztabu- ustalić stały skład drużynki- bo chyba o tym piszesz( prace pomocnicze w kuchni ) i zrób im kał . Powinno wystarczyć . Ilu? jak masz dużo kasy, i nieweilką drużynke to prponuję 100%; kiedyś w czasach kumuny mówiło się o 5% z drużynki- kontrole tego wymagają. Jeżeli myślisz o kucharzach to to już reguluje ustawa o medycynie pracy. Popraw jak się mylę?. Do dzieła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group