Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Uwaga!! Jest bomba!!
Opublikował Wiadomość
obcy 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 1271
Skąd: marynarka
Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

No patrz Walker tego nie wzialem pod uwage.Coprawda mam kilku znajomych na AMW,ale ostatnio nic o naszym "bohaterze" nie slyszalem :gent:
 
 
blokowy_3m
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2006   

obcy napisał/a:
Coprawda mam kilku znajomych na AMW,ale ostatnio nic o naszym "bohaterze" nie slyszalem


Bo ma miejsce tzw. wyciszanie lub wygaszanie tematu. A kadra, pracownicy i słuchacze tejże uczelni mają tego świadomość. Co przy obecnych planach restrukturyzacji AMW ma kolosalne znaczenie dla karier czy wręcz kontunuacji zatrudnienia.

Gdyby nie namierzono szybko naszego pchor. L. to prawdopodobnie temat zostałby "pociągnięty" dalej. W tym przypadku natomiast uruchomiono wszystkie procedury z ewakuacją i odcięciem prawie całego Dolnego Oksywia włącznie i dopiero namierzono tego barana. Zapewne wtedy też "zagotowały się" telefony i plecak (plecaki) oraz komenda akademii, a i być może ścisła góra z DMW, próbowali jakość wyjść z tego bagna zachowując twarz i nie robiąc większej krzywdy pchor. L. Stąd też słowa zastępcy Komendanta AMW, że "prawie napewno zostanie wydalony z uczelni". Widocznie jeszcze nie wiedzieli czy uda się tak sprawę wyciszyć. Znamiennym jest to, że o tym wydarzeniu nie było prawie nic w lokalnej prasie, coś tam tylko wspomniał "Dziennik Bałtycki".
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Kwi, 2006   

walker z Torunia napisał:
Cytat:
A może to nie temat pada, tylko Ci którzy mają kontakt z pchorem i dostęp do informacji co dalej ze sprawą się dzieje, ugryźli się w język?


Walker nie przesadzaj. Widze, że ciągle doszukujesz się jakiegoś spisku. Nikt nie zamilkł. Postępowanie administracyjne nie trwa kilku sekund... Czasem się zastanów zanim zaczniesz osądzać innych. :nie2:

walker z Torunia napisał:

Cytat:
Panie blokowy jak nie spróbujesz to nie będziesz wiedział czy to coś da. Ale wiesz ile trzeba odwagi cywilnej, żeby przed nim stanać i powiedzieć mu w twarz, że jest ... biip P_E i kanalią, że wiecie o jego garbie ale w waszych oczach jest zerem?
On cały czas jest wśród przyjaciół, którzy liczą ,że coś kiedyś na tej znajomości ugrają.
Czuje się bardzo dobrze i pewnie ( a może jest nawet podziwiany i mu zazdroszczą).
Ci co go podziwiajaza to jaki jest i jakiego ma garba są tyle samo warci co on.
Czy w tej uczelni nie ma uczciwych ludzi, którzy by się jasno określili w tej sprawie?
Honor zawsze znaczy bardzo wiele bez względu na to w jakich czasach się żyje.
ODWAGI ŻOŁNIERZE!!!


Po tym tekście wnioskuję, że nie masz zupełnie pojęcia o czym piszesz. :nie2:
To jaki jest nie jeden mu już powiedział i takie tam. Jeśli myślisz, że ktoś chce coś ugrać na znajomości z nim to znów wykazujesz się nieznajomością tematu. Jeżeli nie wiesz jak prezentuje się sytuacja to nie atakuj innych. :nie2:
Poza tym wątpię żeby ktogolwiek kogokolwiek w AMW podziwiał za "garba", a co więcej mu zazdrościł.

Ale do meritum

obcy napisał:
Cytat:

Coś temat pada,czyzby nasz słynny bohater afery bombowej poszedł po rozum do głowy i zaczął sie normalnie zachowywac???Czy wiadomo coś nowego na temat postepowania prokuratorskiego,ktore sie wobec niego toczylo lub toczy???


Otóż sprawa się rozwiązała. Sędzia nie zgodził się na przekazanie "prawa do ukarania" pchor. L. k-towi AMW i powiedział, że sprawa musi się zakończyć w sądzie. Poprostu się chłop nie ugiął (i słusznie).
Konsekwencje następujące:
- kara 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata
- poniesienie (uwaga...) kosztów paliwa w autach które dojechaly na wezwanie (ptaszki ćwierkają, że koło 2tys. PLN)

Poza tym nie zaczął się normalnie zachowywać. W miniony weekend jego d-ca musiał go ściągać telefonem z lewizny pod groźbą wezwania ŻW. L. wracał się z Lęborka. Tak więc jak widzicie panowie, na resocjalizację szans nie widać... :cry:

Temat chyba wyczerpany.
Pozdrawiam :gent:
 
 
blokowy_3m
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Kwi, 2006   

Hurricane napisał/a:
Konsekwencje następujące:
- kara 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata
- poniesienie (uwaga...) kosztów paliwa w autach które dojechaly na wezwanie (ptaszki ćwierkają, że koło 2tys. PLN)


Czy to są propozycje prokuratora czy też został już skazany i wyrok się uprawomocnił?

Hurricane napisał/a:
Poza tym nie zaczął się normalnie zachowywać. W miniony weekend jego d-ca musiał go ściągać telefonem z lewizny pod groźbą wezwania ŻW. L. wracał się z Lęborka. Tak więc jak widzicie panowie, na resocjalizację szans nie widać...


Przecież to są kpiny systemu. Ten człowiek powinien być relegowany w trybie natychmiastowym, a także powinien spłacić koszty nauki.
 
 
obcy 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 1271
Skąd: marynarka
Wysłany: Czw 06 Kwi, 2006   

blokowy no wlasnie powinien byc wyrzucony i pokryc wszystkie koszty,ale niestety tak nie jest i co gorsze pewnie ukonczy szanowna AMW :cry: A z tego co tu pisze Hurricane zachowuje sie jakby był nietykalny :!:
Do P_E:
Teraz mam nadzieje widzisz szanowny P_E co sie dzieje na tym przykladzie w AMW,kiedys wymienialismy na ten temat uwagi i mam nadzieje,ze troche przejrzales na oczy odnosnie tej kwestii,wcale nie jest tak różowo jakby sie moglo zdawac pozdrawiam :gent:
 
 
Prawie emeryt
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Kwi, 2006   


Obcy,


nie mam monopolu na mądrość, napisałem, że ktoś mnie źle poinformował.

Mądrzejsi w temacie niechaj się wypowiedzą... jam wszak już P_E...
 
 
obcy 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 1271
Skąd: marynarka
Wysłany: Pią 07 Kwi, 2006   

P_E to nie byla zadna zlosliwosc z mojej strony, nie chcialbym zebys mnie zle zrozumial.Moim celem bylo to zebys zweryfikowal tylko swoj poglad na temat AMW i na to co tam sie dzieje,oraz jacy ludzie w przyszlosci beda dowodzic nasza armia,nic poza tym.W ktoryms wczesniej Twoim poscie miales watpliwosci co do tego jak wyglada naprawde sytuacja.Teraz mam nadzieje,ze zmienisz zdanie i przyznasz,ze nie jest wcale rozowo pozdrawiam :gent:
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

blokowy_3m napisał:
Cytat:
Czy to są propozycje prokuratora czy też został już skazany i wyrok się uprawomocnił?

Z tego co mi wiadomo, wyrok jeszcze się nie uprawomocnił i nie wiem jeszcze kiedy się to stanie.
 
 
blokowy_3m
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

Hurricane napisał/a:
wyrok jeszcze się nie uprawomocnił i nie wiem jeszcze kiedy się to stanie


To oznacza, że "nasz" adept służby wojennomorskiej po uprawomocnieniu się wyroku zostanie relegowany z uczelni. Z tego co wiem w przypadku kandydata na żz nawet ograniczenie wolności jest równoznaczne z wydaleniem ze szkoły. Mylę się, Panowie?
 
 
obcy 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 1271
Skąd: marynarka
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

blokowy moze i sie nie mylisz,ale po tym wszystkim co czytam stwierdzam,ze w WP wszystko jest mozliwe :!: :!: :!: Niestety :cry:
Pozdrawiam :gent:
 
 
Jez Jerzy 
5
rezerwista WP



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 620
Skąd: z normalnosci
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

No to tak, dla porownania.
http://www.zw.com.pl/apps...1&news_id=84533
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

Wczoraj (tj. 10.04.2006) poszły papiery do "Sztabu Genialnego" o zwolnienie.
Temat chyba zamknięty? :gent:
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

Oj nie nie... Jak wspomniałem wcześniej dostał zawiasy i ma troche do zapłacenia...
 
 
Hurricane
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   

Zapłaci, zapłaci... Jest usuwany dyscyplinarnie i zapłaci. Zresztą gdyby poleciał za samą naukę, to i tak by musiał płacić. (dla przykładu za 1330 dni służby w AMW ok. 32 tys. zł) On zapłaci troszkę mniej.
A z tytułu, że leci dyscyplinarnie nie ma szansy na to, że k-t umorzy mu choć część tych kosztów.
 
 
obcy 
6


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 1271
Skąd: marynarka
Wysłany: Sro 12 Kwi, 2006   

Szczerze jestem mile zaskoczony takim obrotem sprawy,nie sadzilem,ze ta sprawa sie rozwiaze w ten sposob.
Hurricane dzieki za info,mam nadzieje,ze takie i podobne przypadki beda ostro pietnowane,oraz ze beda wlasnie sie w ten,a nie w inny sposob konczyc.
Za dobre rzeczy trzeba ludzi nagradzac,za zle trzeba karac i ponosic konsekwencje swych czynow,jakie to proste choc nie zawsze daje sie egzekwowac.
Pozdrawiam :gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group