Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Poczta o2.
Opublikował Wiadomość
militaro 
5


Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 455
Skąd: Wr-w
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   Poczta o2.

Co się mogło stać?
Mam pocztę na tlenie i dzis stwierdziłem że mam czyste konto, nie ma zarówno maili odebranych jak i wysłanych.
Ostała się jedynie skrzynka adresowa.
I to zarówni na Outlook jak i na serwerze.

Czy powodem tego może :?: byc to że otrzymałem

From: Smog.pl To: Twoje konto e-mail w o2.pl

nie piszemy linków - bardzo nieładnie kolego :nie2: Jeżeli jeszcze raz tak zrobisz to :nie2: :nie2: ...... na chwilę obecną masz ustne ;) ostrzeżenie :!: :!: :!: :!:

M@rEK Admin :nie2: :nie2: :nie2:

Nie mam pojęcia co jest grane :!: :!: :!:
 
 
Black^Widow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2006   

No, najprossze mozliwe rozwiazanie to to - ze nastapil jakis pad serwra poczty , w wyniku czego wszelkie (a moze tylko z niektorych kont) maile oczekujace w kolejkach zostaly stracone. O ile operator nie posiada w miare czesto roionych kopii - wiadomoscite niestety nie beda do odzyskania.

Inna mozliwoscia jest - ze ktos wlamal Ci sie (w mniej lubbardizej przemyslny sposob) na konto i wycyzscil recznie zawartosc skrzynki . Niestety w takiej sytuacji operatorzy darmowych kont nie sa w stanie nic zrobic, bo kazde wejscie (zalogowanie sie ) na konto jest traktowane jako Twoje. A wiec uzytkownik sam odpowiada za bezpieczenstwo dostepu do swojego konta (bezp. hasel itp a to z reguly najslabszy punkt po stronie usera)

Cytat:
From: Smog.pl To: Twoje konto e-mail w o2.pl
wsyzstko pieknie ale co bylo trescia tej wiadomosci ?? Mozesz odczytac jej naglowek (nie ot co widnieje w polu "skad" ale pelna tresc tzw. source message i wkleic og tutaj ?

Pozdrawiam
 
 
militaro 
5


Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 455
Skąd: Wr-w
Wysłany: Czw 08 Cze, 2006   

Admin mi "śmignął" link a był on zamieszczony tylko dlatego aby pokazać - być może :!: - przyczynę tego wyczyszczenia bo tam było to jak pan J. K. spiewa hymn... .

[ Dodano: Czw 08 Cze, 2006 ]
Poza tym chciałem dodać- - - >

ze otwarła się tak jak pierwszy raz zamustrowana poczta na Outlook-u.
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Raczej sam coś "namieszałeś". Outlook nie wykręca takich numerów, a awarii serwera raczej nie było. Sam posiadam konto e-mail na O2 prawie od popczątku istnienia portalu i nie miałem takich problemów.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
Endriu48 
Mod
*emW-"spider"



Pomógł: 71 razy
Wiek: 75
Dołączył: 17 Sty 2006
Posty: 3222
Skąd: O...../Mazury
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

militaro, Nie wiem co masz do serwera poczty o2.pl. Konto mam tam od lat. Serwer pracuje poprawnie. Popieram to co napisał quest71,
:gent:
_________________
"Doświadczenie zmienia się proporcjonalnie do zrujnowanego sprzętu."


Jak pomogłem to Kliknij w -> POMÓGŁ!
 
 
 
M@rEK 
Admin Site



Pomógł: 22 razy
Wiek: 67
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 2227
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

:gent: :gent:
Witam

militaro napisał/a:
Admin mi "śmignął" link a był on zamieszczony tylko dlatego aby pokazać - być może :!: - przyczynę tego wyczyszczenia bo tam było to jak pan J. K. spiewa hymn... .



Taaak Admin "śmignął " linki - TYLKO dlatego aby ochronić innych użytkowników przed niechcianymi "złośliwymi" "robaczkami" .

Linki mogły innym użytkownikom "trochę mocno" namieszać, potraktowałem to że " na zimne trzeba dmuchać". Po co te "świństwa" miały innym mniej doświadczonym zaszkodzić ???

Pozdrawiam M@rEK :gent:
_________________
Komputer wypiera maszynę do pisania, liczydła i wiele innych rzeczy, jest nawet cybersex,ale jednej rzeczy nie zastąpi - butelki piwa.
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.
 
 
 
Black^Widow
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Alez drogi Kolego militario - ja nie upominalem sie o pelny material Twojego listu - a tylko o jego naglowek (w outlooku jest taka opcja
/prawdopodobnie w menu -> Widok -> Źródło wiadomosci /
i caly tekst ktory Ci sie tam pokaze (obojetnie jak malo by zrozumialy byl) wklejasz na forum. ot moze pomoc ustaleniu skad rzeczywiscie przyszedl ten mail, ktory odbrales ostatnio.

Pozdrawiam
 
 
militaro 
5


Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 455
Skąd: Wr-w
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

Endriu48 napisał/a:
militaro, Nie wiem co masz do serwera poczty o2.pl. Konto mam tam od lat. Serwer pracuje poprawnie. Popieram to co napisał quest71,
:gent:




Nic nie mam do serwera o2 :!:


Ot , ... opisuję co mi się przydarzyło :cry: - - - > sam nie jestem taki silny w temacie komputer - internet więc pytam o radę mądrzejszych ode mnie - i to wsio :!:



Najbardziej mnie zastanawia :x to, ze na Outlooku otwarcie poczty było takie jak na starcie po dodaniu nowego adresu poczty... :?:
 
 
quest71 
9
Życie to nie bajka - to bitwa jest.



Pomógł: 13 razy
Wiek: 52
Dołączył: 05 Sty 2005
Posty: 5129
Skąd: lubuskie
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

militaro, Może ktoś jeszcze kożysta z tego kompa ? Nie chcę nic insynuować, ale być może, ktoś odczytał twoją pocztę nastepnie usunął i na nowo zainstalował outlooka.
_________________
Analiza uryny może wykryć chorobę jednostki, analiza urny - chorobę całego społeczeństwa.
 
 
militaro 
5


Dołączył: 08 Sie 2005
Posty: 455
Skąd: Wr-w
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

quest71------->

Ta opcja nie wchodzi w grę>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group