Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupa wzajemnego wparcia
Opublikował Wiadomość
Nescca 
2
Frantic mare



Wiek: 58
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 71
Skąd: polska
Wysłany: Nie 16 Lip, 2006   Grupa wzajemnego wparcia

Witam.... Proponuję abyśmy wszyscy ,którzy pozostajemy w kraju, założyli grupę wzajemnego wsparcia. Trudno jest zostać bez tej drugiej osoby, ze świadomością ,że w kraju w którym obecnie przebywa trwa wojna. Wiem coś o tym ,bo to trzecia misja mojego męża. Czasem trudno jest się dodzwonić , lub w TV podają niepokojące wieści a nasza wyobraźnia podsuwa niestworzone rzeczy. W tym momencie warto jest móc wymienić się informacjami. Podaję mój nr gg 5481579 i pozdrawiam ciepło.
_________________
Życie jest tylko stanem przejściowym.....
 
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Jestem za nawet bardzo chociaż najwięcej niepokoju wniosła sama lektura forum bo mąż raczej uspokaja i kategorycznie zabrania wchodzenia na tę stronę więc jestem tu nie jako w konspiracji ale jestem jak najbardziej za kobietom potrzeba wsparcia jeśli w zaden sposób nie mogą pomóc ukochanej osobie czują się mocno sfrustrowane
 
 
wadera
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Lip, 2006   

Ja też jestem za!!! Nescca wysłałam Ci na gg wiadomość.
Pozdrawiam wszystkich czekających :!:
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Już niebawem powstanie nowy dział dla Kobiet (nie tylko żołnierek), lecz także dla naszych żon. Tam będzie można wymienić się spostrzeżeniami, doświadczeniami, problemami, etc.

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

No i bardzo proszę, Sznowne Panie, oto WASZ KĄCIK

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

hej ale czy taki osobny dział to nie jest jakaś dyskryminacja bo osobnego działu dla mężczyzn nikt nigdy nie wymyśla prosimy o nie zamykanie nas w gettcie :efendi2: a wystarczy tylko przecież zapodać nowy temat jak bedzie dział dla kobiet żaden facet tam nie musiałybyśmy ich nie znać a może się mylę ? Nie stawiam kategorycznych tez stawiam pytanie
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Czyżby potwierdzenie starej prawdy : "kobiecie i tak się nie dogodzi ? " :cool:

:gent:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
Nescca 
2
Frantic mare



Wiek: 58
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 71
Skąd: polska
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   Witam

Cieszę się ,że spodobał Wam się pomysł "wzajemnego wspierania " :!: i wymiany informacji na temat sytuacji w iraq. Jeśli będziecie chciały pogadać o sprawach które nie nadają sie na pobliczne forum, to zapraszam na gg lub priv ;) Jest nas już kilka osób.... :!: :!: :!:
_________________
Życie jest tylko stanem przejściowym.....
 
 
 
Stevie 
Admin Site
Polak



Pomógł: 23 razy
Wiek: 56
Dołączył: 19 Cze 2004
Posty: 14796
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby stworzyć grupę kobiet i tylko one będą miały tam dostęp (oprócz oczywiście Moderatorow). Proszę przemysleć tę propozycję. Jestem otwarty na wszelkie sugestie. A teraz temat zamykam, bo jest już osobny dział dla Was.

:gent:

Edit: Grupa "Kobiety" została stworzona - można się zapisywać. :viktoria:
_________________
Administratorzy i Moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za opinie wyrażane przez użytkowników NFoW.

Jest broń straszniejsza niż oszczerstwo: to prawda
 
 
faberlicc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   Zapraszamy do "Być kobietą"

Witam drogie Panie ... Wszystkie Was zapraszam na forum pt"Być kobietą..... jakoś tak wyszło,że tam się spotykamy. Poprostu admin tak ładnie to nazwał. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie jak i również administratorów.
 
 
Nescca 
2
Frantic mare



Wiek: 58
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 71
Skąd: polska
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Drogie Panie....... zapraszamy :)
_________________
Życie jest tylko stanem przejściowym.....
 
 
 
mike_lefteye 
2



Wiek: 44
Dołączyła: 05 Sie 2006
Posty: 74
Skąd: stąd do Wieczności
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Serdecznie pozdrawiam wszystkie dzielne Kobiety, które nie nosząc munduru boleśnie odczuwają na swej skórze, czym jest służba wojskowa!
Miałam dość długą w swoim życiu styczność z armią i sporo widziałam, dlatego bardzo Was podziwiam, wiem, ile musi wycierpieć żona żołnierza, nawet jeśli mąż nie jeździ na misje. Jesteście dla swych mężów prawdziwym oparciem, co wielu docenia chociażby na tym Forum. Ale często jesteście też osamotnione, dlatego dzięki za ten "kącik".
Trzymajcie się dzielnie.
Pozdrowienia też dla moich znajomych, którzy są w Iraku!
_________________
"Twoja wina nie w tym, że masz ideał; to bardzo dobrze, bez tego byłoby źle - pełzałybyśmy tylko i nigdy nic nie ulepszyły. Twoja wina w tym, że się zniechęcasz, rozgoryczasz, tracisz wiarę i ufność w owoce, tracisz animusz!!!" MM
 
 
 
Nescca 
2
Frantic mare



Wiek: 58
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 71
Skąd: polska
Wysłany: Sro 23 Sie, 2006   Trzymaj się

Jestem z Tobą w tych ciężkich dla Ciebie chwilach.......Co nas nie zabije to nas wzmocni.....Pamiętaj :!: :!: :!:
_________________
Życie jest tylko stanem przejściowym.....
 
 
 
Lady Angel 
1
Lady Angel


Wiek: 43
Dołączyła: 09 Lip 2007
Posty: 12
Skąd: Toszek/Zabrze
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Mój "Prawie-mąż" był na drugiej zmianie w Iraku a wcześniej jeszcze w Bośni służył i muszę powiedzieć,że te rozłąki jeszcze bardziej nas do siebie zbliżyły. Nigdy nie kazałam mu decydować "albo ja, albo wojsko", bo wiem, że znalazł pracę, w której sie dobrze czuje. Teraz służy w Krakowie i widujemy sie tylko w weekendy. Każdego dnia tęsknię i trochę mi szkoda, że nie zawsze może byc przy mnie, ale taka jego praca...


Pozdrawiam wszystkie żony, narzeczone i dziewczyny wojskowych

Musimy byc silne, takie już nasze zadanie. A mężczyzna jak wróci , to mocno przytuli i juz zapomnimy o tęskocie...
_________________
***************************************
"Kto nie ma odwagi marzyć, nie będzie miał siły do walki..."
***************************************
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Czw 12 Lip, 2007   

Lady Angel napisał/a:
A mężczyzna jak wróci , to mocno przytuli

Mam nadzieję,że nie tylko przytuli ;)
Lady Angel napisał/a:
Musimy byc silne

I jestem.....Tylko tak jestem w stanie funkcjonować....."Liga' na forum mnie wzmacnia :viktoria:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group