Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Być kobietą...
Opublikował Wiadomość
Roballo 
Mod



Pomógł: 11 razy
Wiek: 66
Dołączył: 07 Sty 2005
Posty: 4131
Skąd: Mazury
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   Być kobietą...

Być kobietą, być kobietą
Nareszcie, nareszcie...


Miłe Panie - zaczynajcie :viktoria:


Kłaniam uniżenie :gent:
 
 
Nescca 
2
Frantic mare



Wiek: 58
Dołączyła: 16 Lip 2006
Posty: 71
Skąd: polska
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Dzięki za pozdrowienia :gent: mój mąż leci za kilka dni... ale przeżyłam już Jugosławię i Liban... choć prawdę mówiąc przy tej misji denerwuję się bardziej niż przy poprzednich.
I to wcale nie chodzi tylko o sprawy niebezpieczeństwa ze strony "wojny".... wiem , że nie łatwo być tam samemu...... a więc drogie Panie... będziemy się wspierać. Dostałam właśnie informacje ,że spadł śmigłowiec z polskimi dziennikarzami. ( http://wiadomosci.onet.pl/1357763,12,item.html ) Dzięki Bogu wszyscy żyją...... :efendi2:
_________________
Życie jest tylko stanem przejściowym.....
 
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Babki drogie, 3majcie się dzielnie, wiem, że nerwy i tak są, ale trzymamy kciuki, żeby wszyscy nasi wrócili cało i zdrowo.
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

co dzien jakaś informacja oby dzisiejsza noc była spokojna a my sie przecież trzymamy

[ Dodano: Wto 18 Lip, 2006 ]
chciałabym tylko wiedzieć w jakich mediach bawearka dowiedziałaś sie o ostrzale i że wszysto w porządku bo ja taką informacje znalazłam tylko tu na forum
 
 
tatikola 
5
TGTW



Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Lis 2004
Posty: 593
Skąd: z mgły
Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

fruzia, nie z mediów a bezpośrednio od męża. Cóż, całe szczęście kontakty między bliskimi nie opierają się wyłącznie na łączności wojskowej. Wszak jak mawia jeden z moderków- łączność to nerw armii, dlatego armia ma nerwicę.
:gent:
_________________
Próby zamiany zastygłego betonu w szarą masę zdolną do absorpcji są z góry skazane na niepowodzenie.
----------------------------------
Kto, jak nie my? Kiedy, jak nie teraz?
 
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

kurcze przeczytałam uważnie post bavarki i cytuję "wcześniej niż podały media"właśnie dla tego pytam jakie media

[ Dodano: Wto 18 Lip, 2006 ]
bavarka napisała "szybciej niż podały media" więc pytam jakie media ale już znalazłam na forum gazety.pl podają informacje przekazane przez PAP choć z opóźnieniem tu jesteście duuużo szybsi :gent:
 
 
wadera
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   

Dzięki za podanie tych stron, co prawda strona naszej dywizji nie jest za bardzo aktualna, ale i tak dzięki :D
 
 
faberlicc
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lip, 2006   No drogie kobietki....

Jest nas coraz więcej. :gent: Do Wadery.... Na GG bywam o różnych porach...ale najczęściej ok 12 w południe a potem po 20 wieczorem. W razie potrzeby ... zapraszam. Szczególne dzięki :efendi2: dla bavarki.... hiehiehie.
 
 
faberlicc
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   do bavarki

Mam nadzieję ,że sami się ustrzegą ..... ;) wiem ,że wiesz o co mi chodzi, bo Ty mądra babka jesteś. A jak się któryś nie ustrzeże ,to broń Go Boże przed nami. Bo wtedy będzie miał naprawdę czego się strzec.
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

No dziewczyny ale mnie nastraszyłyście z tym ustrzeganiem myślicie............. hmm żeby tylko zdrowi wrócili :zly2:

[ Dodano: Sro 19 Lip, 2006 ]
mam jeszcze pytanie bo ja zostałam z maluchem przedszkolakiem w domu a wasi mężowie już wyjeżdżali powiedzcie jak radzą sobie dzieci bo mój wciąż pyta o tate
 
 
faberlicc
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

Musisz się uzbroić w cierpliwość ,bo często będziesz małemu odpowiadała na pytanie "a kiedy tata wróci...." Staraj się jak najczęściej umożliwiać dziecku rozmowę z tatą. Postaw mu duże zdjęcie taty w pokoju. Za kilka tygodni powinien przywyknąć do tego stanu rzeczy. .Pozdrawiam. :gent:
 
 
kawas 
2



Wiek: 49
Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 62
Skąd: Warmia
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

Witam. Mój mąż co prawda nie jst zapaleńcem misyjnym, dzięki czemu pracuje 3 razy więcej niż przed wyjazdem misjonarzy - ale coś za coś, niemniej trzymam kciuki za wszystkich którzy są na misjach. Dziewczyny, trzymajcie się ciepło. No i oczywiście cieszę się, że się ujawniamy na tym forum. Pozdrowionka :?: :gent:
 
 
wadera
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

Jak mój syn był w przedszkolu, mąż wyjechał do Bośni, wtedy to były wyjazdy na 12 m-cy, więc dużo dłuższe - syn nie mógł zrozumieć, że taty tak długo nie będzie. Dziewczyny mają rację, rozmawiaj, tłumacz, postaw zdjęcie taty i jeżeli to tylko możliwe ( z tym różnie bywa :( ) nie pokazuj dzieciaczkowi smutnej miny. Najgorsze dopiero przed nami... mam na myśli Boże Narodzenie i Sylwester, wtedy to i ja na pewno będę ryczała.
Ale my jesteśmy twarde baby, damy radę!!!

Pozdrawiam ciepło ;)
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

oj dziewczyny dzieki jak sie wali to na całej linii miałam odwiedzili moich rodziców złodzieje :cry: okradli na całego płaczę

[ Dodano: Sro 19 Lip, 2006 ]
dzięki za rady dotyczące malucha ciężko mi jeszcze ci złodzieje podobno straty duże
 
 
NoName
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

z tym "niepokazywaniem" smutnej miny to polemizowałabym
Dlaczego dziecko ma nie wiedziec, że i dla jego mamy jest to ciężki czas
że i jego mama tęskni za swoim mężem, a jego/jej ojcem??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group