Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
męskie kragłości

Czy mój mąż/ narzeczony/ chłopak ma problemy utrzymaniem właściwej masy ciała ?
tak
24%
 24%  [ 12 ]
nie
66%
 66%  [ 33 ]
nie dbam o to
10%
 10%  [ 5 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Opublikował Wiadomość
Robertos 
1
o.m.c.p.e.


Dołączył: 31 Paź 2006
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 26 Maj, 2007   

Wersja dla młodych:
Nic człowieka tak nie szpeci jak samara pełna śmieci. :nie2:
Wersja dla starszych:
Nic tak człeka nie upiększa jak samara coraz większa. :brawo:
_________________
Nigdy nie jest tak żle aby nie mogło być jeszcze gorzej. OPTYMISTA
 
 
phpph 
3
--> piko <--



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 110
Skąd: Zielonka
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Moja żona ma ten sam problem co "Basic". Zabieram na śniadanie do pracy tyle ile niektórzy przewidują przy organizacji imprez masowych :) a Ona jedną bułeczkę... czasem.
Już teraz to jakoś wyglądam ale przez wiele czasu wyglądałem jak automatyczny wieszak na kurtki. Moja metoda jak nie utrzymać brzucha wielkiego? Było to już tutaj... ruch! Wszelkiej maści z... tym włącznie a może przede wszystkim no i odpowiednie jedzenie.
U mnie to wygląda w taki sposób, że jem wtedy kiedy jestem głodny. Robię tak od wielu już lat i organizm się już do tego przystosował. Nie obżeram się ponad miarę i narazie wygląda to tak 182cm wzrostu i 82-85kg :)
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Nie 08 Lip, 2007   

Robertos napisał/a:
Nic tak człeka nie upiększa jak samara coraz większa

Kochanego ciała nigdy nie za dużo..... ;) A niech sobie będzie i gruby, co mi tam...Byle by mnie kochał :D
 
 
phpph 
3
--> piko <--



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 110
Skąd: Zielonka
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

No tak, a później jak jedziesz z kimś takim nad morze to zbiera się ekipa GreenPeace i organizuje pomoc ratunkową żeby "tego wieloryba spowrotem wepchnąć do morza" :oops:
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Pon 09 Lip, 2007   

phpph napisał/a:
tego wieloryba spowrotem wepchnąć do morza"

A ;) za wieloryba ja dziękuję ;) Wolę juz mego łysolka-odpowiednio zbudowanego......... :viktoria:
 
 
phpph 
3
--> piko <--



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 110
Skąd: Zielonka
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Podoba mi się ta odpowiedź :)
W końcu żeby byk był silny i nie obrastał tłuszczem trzeba go ujeżdżać możliwie dużo. Oczywiście w granicach jego możliwości, żeby nie był wycieńczony :cool: ... zbyt mocna eksploatacja może z byka zrobić "skurczybyka". A żadna z Was chyba takich nie lubi :bye:
 
 
 
nad 
3


Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 130
Skąd: Śląsk
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

phpph napisał/a:
A żadna z Was chyba takich nie lubi


Chociaż nie jestem "z Was" to wydaje mi się, że kobiety kochają "skurczybyków", ale z nimi trudno żyć, więc przynajmniej część z Pań na kochaniu poprzestaje, a za mąż rozsądnie wychodzi za mniej grożne egzemplarze (oczywiście to nie znaczy, że nie z miłości :cool: )
 
 
Tomasz Lisowski 
5
znany jako TOMFOX


Pomógł: 4 razy
Wiek: 51
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 338
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

No to jak to jest z tym brzuchem? Mięsień piwny, mięsień oficerski, wandzioł, opona, itp. Moim zdaniem (jestem szczupły) jeśli ktoś naprawdę chce i działa w tym kierunku to może nie mieć krągłości ponad normę. Inaczej jest z samymi ludzmi. Grubasy są tacy sami jak szczupli - dowcipni, chamscy, mili, gadatliwi, mruki, donosiciele, obrońcy itd. Pierwsze wrazenie (jak 80% naszej całej percepcji) pochodzi z obserwacji czyli z tego co widzimy. Kiedyś dawno temu wiadomo było, że jak ktoś jest gruby to pewnie jest bogaty. Teraz grubas może kojarzyć się z obżartuchem, leniem, spoconym piwoszem itd. No, to tyle co chciałem powiedzieć i zastrzegam, że nie mam zamiaru tymi słowami nikogo obrażać. Jesli ktoś mógł poczuć się urazony to wielkie SORRY. :viktoria:
_________________
HUMAN FIRST!
Dołączcie do KRWIODAWCÓW kto jeszcze nim nie jest. Ludzie w mundurach zawsze oddawali krew dla ojczyzny. Nie ma wojny to oddawajcie w taki sposób.
Wiedza jest naszym orężem - wszędzie!
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

TOMFOX napisał/a:
Teraz grubas może kojarzyć się z obżartuchem, leniem, spoconym piwoszem itd

Ale nieraz też i z chorym człowiekiem.Przyjmowane niektóre lekarstwa , które pomagaja przeżyć, powodują otyłość :(
 
 
Tomasz Lisowski 
5
znany jako TOMFOX


Pomógł: 4 razy
Wiek: 51
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 338
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Niestety Jola1 muszę przyznać Ci gorzką prawdę z zastrzezeniem, że chudzielcy też mogą być chorzy. Tak już jest, że szczuplejsi mają po prostu lepiej. Ale to tez jest reguła do podważenia. :viktoria:
_________________
HUMAN FIRST!
Dołączcie do KRWIODAWCÓW kto jeszcze nim nie jest. Ludzie w mundurach zawsze oddawali krew dla ojczyzny. Nie ma wojny to oddawajcie w taki sposób.
Wiedza jest naszym orężem - wszędzie!
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Nie 15 Lip, 2007   

TOMFOX napisał/a:
szczuplejsi mają po prostu lepiej

Lepiej w szukaniu odpowiedniego ubioru w sklepie ;) A mężczyzna chudy :ciekawe: nie, zdecydowanie powinien mieć chociaż troszkę "ciała"......O choćby jak "Pudzian" :viktoria:
 
 
phpph 
3
--> piko <--



Pomógł: 1 raz
Wiek: 52
Dołączył: 24 Maj 2007
Posty: 110
Skąd: Zielonka
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

Z Pudzianem to chyba trochę przesada. On nie ma ciała tylko mięśnie, później kobieta jest w stanie powiedzieć coś takiego... "przestań już się przygotowywać do tego twojego wf'u. Jesteś zbyt twardy i nie ma się do czego przytulić"... :(
 
 
 
Jola1 
6
czarownica



Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 14 Lut 2007
Posty: 1141
Skąd: z piekieł
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

phpph napisał/a:
Jesteś zbyt twardy i nie ma się do czego przytulić"...

Lubię twarde torsy :D Może jestem dziwna :?:
 
 
elka 
7



Pomogła: 7 razy
Wiek: 63
Dołączyła: 09 Sie 2006
Posty: 2017
Skąd: Szczecin
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

A powiadają ,że dobry kogut nigdy nie jest tłusty ;)
_________________
więcej słuchać a mniej mówić---moja mądrość życiowa a i tak myślę,że gaduła ze mnie.
 
 
 
Tomasz Lisowski 
5
znany jako TOMFOX


Pomógł: 4 razy
Wiek: 51
Dołączył: 15 Maj 2007
Posty: 338
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Wto 17 Lip, 2007   

elka napisał/a:
...dobry kogut...


Pudzian? A to dobre. Słyszałaś kochana, że im większe mięśnie tym mniejszy ptaszek? Coś w tym jest. Powiedzenie nie wzięło się z nieba tylko z prawdy życiowej. Pa. :viktoria:
_________________
HUMAN FIRST!
Dołączcie do KRWIODAWCÓW kto jeszcze nim nie jest. Ludzie w mundurach zawsze oddawali krew dla ojczyzny. Nie ma wojny to oddawajcie w taki sposób.
Wiedza jest naszym orężem - wszędzie!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group