Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Zwrot kaucji mieszkaniowej przez WAM
Opublikował Wiadomość
zajc
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Sie, 2006   Zwrot kaucji mieszkaniowej przez WAM

Od paru lat jestem emerytem wojskowym, który zajmował 3 pokojowe mieszkanie służbowe, na które w momencie przydzielenia mi w 1987 roku musiałem wpłacić kaucję wartości ok. 13700 zł. Aby wpłacić taką sumę musiałem ubiegać się o pożyczkę w KKOP. Dokładnie nie pamiętam bo to było 19 lat temu ale była to wartość 1,5 albo 2 mojej pensji na stanowisku d-cy klucza osprzętu w jednostce lotniczej. Teraz ze względu, że dzieci poszły na "swoje" zdecydowałem się na zmianę mieszkania na mniejsze. I tutaj nasuwa się pytanie a właściwie dwa. Czy WAM ma obowiązek zwrócić mi pobraną kiedyś kaucję (przecież przejął wszystkie zobowiązania od WAKu) i jeżeli tak (podobno łaski nie robią) i jaka to jest suma, bo przecież przez ten okres wartość naszego pieniądza była różna. Podobno mój znajomy, który przeniósł się do innej miejscowości dostał zwrot kaucji 1.05 zł (dostał mieszkanie w tym samym czasie tylko trochę mniejsze i kaucje była mniejsza gdzieś niewiele powyżej 10000 zł). Jeśli jest to prawda to nie wiem śmiać się czy płakać. Mieszkam od 30 lat w tej samej miejscowości kiedyś nazywanym zielonym garnizonem oddalonym od większych miejscowośći o kiladziesiąt kilometrów i dlatego szukam porady w opisanej sprawie na niniejszym forum.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za ewentualną pomoc lub poradę w tej sprawie AntZaj
 
 
janiks
[Usunięty]

Wysłany: Nie 13 Sie, 2006   

Witaj,
odpowiedź wraz z przykładowym wzorem pozwu do Sądu w tej sprawie, znajdziesz na stronie internetowej: http://polska-zbrojna.pl/...ad.php?4,179908
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
janiks
Ostatnio zmieniony przez janiks Nie 13 Sie, 2006, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group