Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Co cenimy naj w naszych męzczyznach??

Którą cechę najbardziej cenimy u mężczyzny??
bezpieczeństwo
16%
 16%  [ 10 ]
stałość
13%
 13%  [ 8 ]
szacunek
8%
 8%  [ 5 ]
wszystkie
47%
 47%  [ 28 ]
inne??
13%
 13%  [ 8 ]
Głosowań: 59
Wszystkich Głosów: 59

Opublikował Wiadomość
Nies@mowit@ 
3


Wiek: 53
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 105
Skąd: 3miasto
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   Co cenimy naj w naszych męzczyznach??

ze stronki... Preznaczeni artykyły
Cytat:
Jest kilka cech, które kobieta ceni w mężczyźnie w sposób szczególny.
Najbardziej podstawowe kryją się pod słowem bezpieczeństwo. Nie jest to jednak bezpieczeństwo, oparte na górze mięśni, szybkim samochodzie i drogich prezentach. Bezpieczeństwu, o którym tu mowa, bliższe jest pojęcie zaufania. Jest to bezpieczeństwo otwarte na cierpliwe słuchanie, zrodzone z gotowości poświęcenia czasu. Bezpieczeństwo, które - paradoksalnie - potrafi szczerze powiedzieć "nie wiem" i przyznać się do błędu, kiedy trzeba (Przyznanie się do słabości jest oznaką prawdziwego męstwa). Takie bezpieczeństwo nie przegrywa w walce z chorobą, zwolnieniem z pracy czy nudą. Błogosławione kobiety, które potrafiły obudzić prawdziwe męstwo w mężczyznach. Niech będą pochwaleni ci mężczyźni, którzy nie próbują udawać męskości przy kobietach.
Zbliżona do bezpieczeństwa jest kolejna, istotna dla kobiety, męska cecha: stałość. Dla małżonków, narzeczonych czy sympatii pojęciem odpowiedniejszym jest z pewnością wierność. Oznacza ona między innymi przeświadczenie kobiety, że posiada w mężczyźnie prawdziwe oparcie. Nawet gdy kobieta czuje się niezrozumiania i osamotniona, ale wie, że jest ktoś, kto przynajmniej spróbuje z nią porozmawiać i wie, czego może się po nim spodziewać. Bardzo ważna jest dla kobiety stałość mężczyzny w uczuciach i w poglądach. Panowie, którzy są jak chorągiewki na dachu, postrzegani są przez większość kobiet jako mężczyźni słabi i tchórzliwi. Stałości nie należy mylić z brakiem inwencji czy romantycznej natury u mężczyzn albo z pasywnością i przewidywalną powtarzalnością ich działań. Stałość, o której mowa, rozumiana jest raczej jako wierność zasadom, rozwaga pełna mądrości. Taka postawa związana jest z odwagą, która pozwala uchronić wyznawane zasady od nacisków z zewnątrz i pomaga rozpoznawać, co w danej chwili jest najważniejsze.
Niezwykle ważne dla kobiety jest poszanowanie przez mężczyznę jej godności. Szacunek dla osoby stanowi istotę chrześcijańskiego trwania przy bliźnim i wiąże się z postawą służby. Rodząca się z takiej postawy wrażliwość i delikatność mężczyzny względem kobiety jest chyba cechą najwyżej cenioną przez kobietę w codziennym życiu. Słowa i gesty pełne ciepła i dobroci są dla kobiet piękniejszym prezentem niż najcudowniejsze kwiaty. Taka postawa wymaga od mężczyzny prawdziwego zaangażowania, a często poświęcenia. A ponieważ naturalną cechą większości mężczyzn jest gruby płaszcz egoizmu, którego zwykle trudno się pozbyć, dlatego dużo łatwiej jest kupić kwiaty...

Mmmm... pofolgujcie tu sobie moje drogie... :viktoria:
 
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Hmm no mężczyzny u takiej zołzy jak ja to brak, ale wiem jakie cechy powinien miec, bardzo wymagająca nie jestem, ale tez nie dam sie wodzic za nos - za stara juz na to jestem ;)


Pozdrówki ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
@#@ 
3



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 106
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Ankieta tylko dla płci pięknej :?: , czy nie ... :???:
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Na to wychodzi, że tak, ale jakie dla Was źródło informacji. Możecie sobie zrobic swoja ankietke - zaden problem ;)


Pozdrówki ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
@#@ 
3



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 106
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

Narazie wynik mi się podoba, jednym słowem jesteśmy the best :???:
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

No czy ja wiem czy tak the best, to jest to co cenimy, ale czy zawsze to otrzymujemy :?:
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
@#@ 
3



Dołączył: 10 Sie 2006
Posty: 106
Skąd: Wąchock
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

agnieszka napisał/a:
ale czy zawsze to otrzymujemy


Zapewne masz rację, nieważne jak się zaczyna, ale jak się kończy. :brawo:
 
 
Nies@mowit@ 
3


Wiek: 53
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 105
Skąd: 3miasto
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

The best of the best... :not2:
Ach... gdyby facet miał wszystkie takie cechy i inne zalety (o których nie wypada wspomnieć )
nio tak ale takie rzeczy tylko w Erze... ;)
:gent:
 
 
 
agunia85 
1



Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lip 2005
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

pozostaje jeszcze taka kwestia, czy potrafi sie te cechy dostrzec i odpowiednio docenic... bo tego niektorym Paniom zdecydowanie brak
_________________
mgr przed nazwiskiem nie swiadczy o znajomosci ortografii :lol:
 
 
agnieszka 
6



Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 09 Wrz 2004
Posty: 1527
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

Taaa moze Aguniu85 sa takie i taki, ale ile fajnych kobiet marnuje sie przy beznadziejnych facetach. Z reszta jak powiada przyszła zona mojego kolegi, że faceci sa jak kible, albo zasrani, albo zajęci. Niestety cos w tym jest, ja tam na swój ideał jeszcze nie trafiłam - dobrze, ze staropanieństwo nie jest teraz źle widziane :P


Pozdrówki ;)
_________________
Prezydent jest w stanie zrobić cię generałem, ale tylko łączność może uczynić cię dowódcą. Gen. Le May
 
 
agunia85 
1



Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lip 2005
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: Pią 11 Sie, 2006   

Dopóki sie nie zna jego powodów może i nie......
_________________
mgr przed nazwiskiem nie swiadczy o znajomosci ortografii :lol:
 
 
fruzia
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Sie, 2006   

ja cenię ..... no chyba najbardziej to to że jest przy mnie na dobre i na złe znosi moje fochy humory prostuje co namieszam i chyba mnie kocha ale czy tego można byc pewnym?
 
 
Nies@mowit@ 
3


Wiek: 53
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 105
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   

agunia85 napisał/a:
Dopóki sie nie zna jego powodów może i nie......

:?: :?:
Rozwiniesz troszeczkę?? Nie chciałabym Cię źle zinterpretować...
:gent:
 
 
 
agunia85 
1



Wiek: 38
Dołączyła: 18 Lip 2005
Posty: 45
Skąd: Poznań
Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   

wolalabym nie, moze to zostac potraktowane jako "osobista wycieczka" a w formie jakiej jest tyczy sie ogolu, niech tak pozostanie
:gent:
_________________
mgr przed nazwiskiem nie swiadczy o znajomosci ortografii :lol:
 
 
Nies@mowit@ 
3


Wiek: 53
Dołączyła: 12 Sty 2006
Posty: 105
Skąd: 3miasto
Wysłany: Nie 20 Sie, 2006   

Oki, to była tylko prośba...
Każdy z nas otrzymuje w zamian to co sam daje.
:gent:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group