Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Piszę książkę
Opublikował Wiadomość
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Pią 01 Wrz, 2006   Piszę książkę

:gent:
Może was denerwują moje pytania ale piszę książkę o przygodach polskiego.... na misji w Iraku. :czytanie: i czasami muszę coś sprawdzić ... :viktoria: :?:
Pozdrawiam wszystkich.
Pozwolę sobie uzyć kilka waszych nicków jako przezwisk dla poszczególnych wojaków w plutonie który opisuje, mam nadzieję że nie macie nic przeciw.
pozdrawiam

P_E :efendi2: też się zgodzisz, prawda :?: Bez zgody wyszukam lub wymyślę inne.. :oops: :czytam: :efendi2:


Ja nie mam nic przeciwko, myślę, że wypada się zapytać ,,właściciela" konkretnego nicka czy wyraża na to zgodę.

P_E



[ Dodano: Sob 02 Wrz, 2006 ]
:gent: :efendi2:
P_E tak też czynię nie tylko w twoim przypadku :efendi2: Zapytałem także o zgodę Blaszanego Drwala, co do reszty zobaczymy - to zależy od rozwoju akcji,a główny "bohater" będzie miał ksywkę Rover - jak do tej pory nie znalazłem tu nikogo o takim nicku.
:cool:
Jeśli pozwolisz to krótko opiszę osobę której nadam twój nick ; :-o Major ŻW,na misji w Iraku w stopniu chorążego, dowódca placówki który utrzymuje ład i porzadek, słuzbista i miłosnik przepisów, "cały czas przypominająca innym że jeszcze rok słuzby i idzie w cywile" - w związku z powyższym cały czas utrudniający zycie osobom które niezbyt dają się wtłoczyć w regulamin ...( tytułowym bohaterom - Misjonarzom, co z nie jednego pieca chleb jedli a i wypić potrafią) P_E próbuje ich złapać na pędzeniu bimbru na terenie bazy, z jakim skutkiem zobaczymy, koniec jest dość zaskakujący - taki jest zarys postaci..
Wiem że to brzmi trochę powaznie ale ogółem to osoba bardzo fajna , z dużym poczucie humoru i dobry żołnierz, choć trochę zmanierowany z powodu lat pracy w wojsku.
pozdrawiam
naturszczyk.. :czytam:
Oczywiście jesli wyrazisz ochotę, otrzymasz brudnopis ( np. co kilka napisanych rozdziałów) abyś mógł odnieść się do realiów i zaproponować pewne zmiany.Inna sprawa czy ja na to przystanę,ale jestem przeważnie otwarty na ciekawe propozycje. :cool: :piwo:
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
Jez Jerzy 
5
rezerwista WP



Pomógł: 1 raz
Dołączył: 28 Sie 2004
Posty: 620
Skąd: z normalnosci
Wysłany: Pon 04 Wrz, 2006   

naturszczyk napisał/a:
Major ŻW,na misji w Iraku w stopniu chorążego



Czegos tutaj nie rozumiem :???:
No ten major to ma pecha! Jak chorazy na etacie kaprala :lol:
 
 
naturszczyk 
5



Pomógł: 1 raz
Wiek: 69
Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 628
Skąd: pomezania
Wysłany: Wto 05 Wrz, 2006   

:gent:
Jeż skoro to ma być w zamyśle, połączenie wojaka Szwejka z Paragrafem 22 + książkami Hassela - to musi być śmiesznie. A po za tym, etat przewidziany dla dowódcy ŻW w bazie był na stopień chorązego , a oddelegowano majora :efendi2: :czytanie: Sam się zgłosił bo wtedy sa inaczej wylicze wysługi i staż do emerytury...
Czyżbyś nigdy nie był na misji i nie znasz spraw, że porucznik jest na misji majorem , major chorążym :D plutonowy- szeregowcem , itd, itd.
Wystarczy poczytac trochę postów na tym forum aby doszukać się takich możliwości :lol: :cool:
Pamiętaj, to ma byc ksiązka z bardzo duzym przymrużeniem oka - na wesoło, lub nawet super wesoło. Takie krzywe zwierciadło przejaskrawające rzeczywistość :czytam: :czytanie: :oops:
Masz inny pomysł napisz, chętnie to przemyślę...
_________________
www.wladyslaw-zdanowicz.com.pl

Leńczyk polskiej armii ;-)
 
 
Onyx 
4



Dołączył: 26 Maj 2006
Posty: 236
Skąd: Siły Zbrojne RP
Wysłany: Sob 15 Mar, 2008   

Nie wiem czy napisałeś już tą książkę, ale przerażasz mnie z pomysłem majora ŻW w stopniu chorążego. To niemożliwe. Możliwe były takie akcje w korpusie podoficerskim. W korpusie oficerskim również, ale nie było nigdy awansów i degradacji międzykorpusowych. Jeżeli masz takie fikcje przedstawiać czytelnikom to ja z pewnością nie chcę do nich należeć.
_________________
Życie jest sztuką dokonywania wyborów.
 
 
coyota
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Mar, 2008   

Onyx, książka już napisana, i jej oceny forumowiczów w tym temacie.
:gent:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group