Strona Główna


<b><font color=blue>REGULAMIN</font></b> i FAQREGULAMIN i FAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  <b>Galeria</b>Galeria  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
WCZASY PO MISJI
Opublikował Wiadomość
TOM
Gość
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   WCZASY PO MISJI

WITAM!MAM PYTANIE PODOBNO PO MISJI W IRAKU :( MOZNA SKORZYSTAĆ Z TAŃSZYCH WCZASOW W OŚRODKACH WOJSKOWYCH POZA SEZONEM PROSZE O BARDZIEJ SZCZEGOLOWE INFORMACJE NA TEN TEMAT
 
 
vilus
Gość
Wysłany: Pon 18 Paź, 2004   

Witam
Można skorzystać z bezpłatnych wczasów dla misionarza( 2 tygodnie z pełnym wyżywieniem i zabiegami), za osoby towarzyszące trzeba zapłacić 45 zł(bez zabiegów)
Musisz mieć skierowanie od lekarza, gdzie stawałeś na komisję.
Jeśli było to w Bydgoszczy zadzwoń na izbę chorych, tam dowiesz sie szczegółów.
Musisz jeszcze zadzwonić do ośrodka gdzie chcesz jechać(Krynica, Lądek Zdrój itd.) i zarezerwować sobie termin.
Urlop spędzony w uzdrowisku nie wlicza się do innych urlopów, więc są to dodatkowe 2 tygodnie wolnego.
Ogólnie warunki są extra i polecam.
W Lądku możesz jeszcze za darmo pojechać na jedną wycieczkę(Praga, Wiedeń)
Jeśli potrzebujesz jeszcze jakiś informacji to chętnie odpiszę.
Pozdrawiam
 
 
zolnierz.
Gość
Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   do Vilusa...

Szanowny kolego jestem tym zainteresowany i w zwiazku z powyszym prosze Cie uprzejmie o dodatkowe informacje w tym zakresie. Kilka dni temu wrocilem z Afganistanu i dlatego zadaje to pytanie i prosze Cie o pomoc.
Czy dobrze zrozumialem, ze ten wypoczynek okres 2 tygodni nie wlicza sie w okres urlopowy itp. Wielkie dzieki.
zolnierz IV zm. Afgan.
 
 
vilus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Paź, 2004   

Zarejestruj się na forum i zostaw mi wiadomość z adresem e-mail.
Pozdrawiam
 
 
Arek
Gość
Wysłany: Pią 22 Paź, 2004   

Dla uscislenia nie są to wczasy lecz jakiś turnus rehabilitacyjny. Jedziesz nie do żadnego WDW lecz do sanatorium w miejscowości uzdrowiskowej. Z tego co wiem lista uzdrowisk, które chcą współpracować z wojskiem, jest dośc długa. O szczegóły najlepiej pytać u źródeł, np. szpital gdzie robiłeś badania.
 
 
IV. zm. z Afganu.
Gość
Wysłany: Nie 24 Paź, 2004   Do Pana Arka.

Do Pana Arka.

Mam do Pana prosbe czy moze Pan to troche poglebic w sprawie nazwijmy to wczasow - po misji np jak ja po Afganistanie co i jak, gdzie konkretnie mam to zalatwiac. Bede wdzieczny za pomoc.
Serdecznie Pana pozdrawiam.
 
 
vilus
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Paź, 2004   

Tak to prawda, jedzie się do szpitala rehabilitacyjno-uzdrowiskowego.
Ale kwatere mozna sobie wybrać. W moim przypadku był to normalny pokój w prywatnym domu, oczywiście w dobrym standardzie(prysznic, tv itd)
Zabiegi też można sobie wybrać( masaże, kąpiele:)
 
 
Gość

Wysłany: Pon 25 Paź, 2004   

Do Pana Vilusa.

Bardzo Panu dziekuje za wiadomosci odnosnie tej sprawy.
Pozdrawiam Pana.
Zol. po Afganie.
 
 
Gość

Wysłany: Pon 25 Paź, 2004   

Służę uprzejmie.
Pozdrawiam
 
 
Arek
Gość
Wysłany: Sob 30 Paź, 2004   

Do gościa z IV zmiany Afg.
Za dużo szczegółow nie znam, zainteresowany bedę dopiero za 3-4 miesiące, teraz siedzę w Iraku. Ale najwięcej chyba dowiesz się od lekarzy, którzy albo byli na misjach, albo pracowali w komisjach. Bo to lekarz (albo komisja) kieruje Cię do sanatorium. Musisz miec kwitek od nich. Pobyt dla Ciebie jest bezpłatny, żona płaci połowę, nie wiem jak reszta rodzinki, gdybyś chciał jechać z dziećmi. Z tego co wiem, miejsc jest dużo więcej niż chętnych, a naprawdę warto. Warto poszperać też w internecie jakie atrakcje oferują poszczególne uzdrowiska. Dobrze by było, gdyby odezwał się ktoś, kto juz korzystał z tej formy rehabilitacji. Sam bym się chętnie dowiedział więcej. I jeszcze jedno. Na taki wyjazd nie przysługuje Ci zaden dodatkowy urlop ani zwolnienie lekarskie. Wykorzystujesz te dni wolne, których trochę Ci się pewnie uzbierało.
 
 
vilus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Paź, 2004   

Arku mylisz się niestety w kwestii dni wolnych.
Na czas pobytu w uzdrowisku przerywają Ci pobyt na urlopie. Tak było ze mna i z moimi kolegami. To jest tak jak byś był w normalnym szpitalu
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group